Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bába a dědek na pokračování – a pořád bez vkusu

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Koho bohové chtějí ztrestat, tomu vezmou rozum, říká stará moudrost, a v těchto okamžicích se bohové zcela nepochybně sletěli do budovy ČT na Kavčích Horách a teď tam studio po studiu a místnost po místnosti tvrdým koštětem vymetají všechny pozůstatky rozumu a soudnosti, které se tam od dob velké televizní krize z přelomu let 2000-2001 snad ještě zbyly.

  • baba-a-dedek-na-pokracovani-a-porad-bez-vkusu

Jak jinak si totiž lze vysvětlit, že ČT si po nebetyčné blamáží s vystoupením dua Mádl - Martha Issová s písní z roku 2010 „Jeďte za bábou a dědou a přemluvte je, aby volili pravici“ , která měla občanům republiky vsugerovat, že všichni naši starší lidé jsou na hlavu padlí a nezbytně potřebují ty s mlíkem na bradě, aby jim poradili koho mají volit a co mají dělat, aby se ve světě neztratili, a že je tedy vrcholně moudré, aby vajíčko poučovalo slepici, nyní, téměř přesně po desíti letech si toho prvního z ostudné dvojice Mádl-Martha Issová bere ke spolupráci na kampani  Zachraň bábu, zachraň dědka,která má v současné pandémii šířit osvětu a pomoc pro seniory.

Obyčejná lidská soudnost se při čtení takovéhoto záměru vzpírá v hrdle. Jak si totiž ten, který před desíti lety všechny starší občany republiky urazil nejen tím, že z nich učinil zástup tupců nic nevědoucích a neiformovaných a zmateně tedy hledajících radu u svých moudrých a vědoucích vnuků a vnuček, ale i tím, že je bez známky respektu označil za báby a dědky, dovoluje nyní vystupovat v roli jejich ochránce a opatrovníka?

Má tenhle člověk v sobě kousek vkusu? A mají ho všichni ti, včetně lidí z ČT, kteří se, jak pozoruji na TV obrazovce, mohou přetrhnout snahou být k našim starým (v rámci Mádlovy kampaně), stejně m i l o s r d n í  a  p o m o c n í  jako on, Mádl?

Lubomír Man

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jánošík 2020-03-19 17:47
Větší pakárnu jsem v životě neviděl. Ti mladí snad stratili rozum. Ale půjdu
za dědečkem a babičkou a řeknu jim : volte koho chcete, protože jste také lidi.

Facebook komentáře