Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prezident Zeman vystoupil slušně a charakterně

Občané ČR podporující ignorování zásad mezinárodního práva Kremlem, soustředění především mezi organizovanými komunisty a jejich voliči, v současnosti vyzývají k protestům a dokonce k napadání amerických vojáků, kteří na přelomu března a dubna projedou v koloně silničních obrněnců Českou republikou.

Prezident Miloš Zeman k tomuto trapnému úsilí zaujal charakterní postoj. Oznámil české veřejnosti, že rozhodnutí Sobotkovy vlády o souhlasu s průjezdem kolony amerických obrněnců, vracejících se z demonstrace efektivní obrany pobaltských států před ruskou agresí, jako nejvyšší představitel ČR a vrchní armádní velitel plně respektuje. Dodal, že být členem obranné Aliance NATO znamená pro český stát a charakterní občany také solidaritu. I když současný český prezident vykázal řadu státnických pochybení a osobnostních nedostatků, je třeba mu nyní přiznat konstruktivní a charakterní vlastenecký postoj. 

 
  • prezident-zeman-vystoupil-slusne-a-charakterne

Prezidentovo prohlášení, kromě toho, že je vyjádřením nejvyššího ústavního činitele k přítomnosti americké armády na našem území, je poučné také proto, že radikální proruští aktivisté - „prokremelští kolaboranti“, stavící se otevřeně na stranu „studenoválečnických aktivit“ prezidenta Putina, kteří Zemana rádi označují za „svého člověka“, protože podle nich prý „nepoklonkuje Západu jako by na Hradě činil Karel Schwarzenberg“, nyní zjišťují, že třetí český prezident, nikoliv ve všem zrazuje zájmy českého státu. Nyní Miloš Zeman jasně a charakterně vystoupil na obranu českého státu před nebezpečnými aktivitami militantního a nekulturního současného vládce Kremlu.

„Kremrole“ /rozuměj – prokremelští kolaboranti/ majoritně se vyskytující v CFP, řádí jak pominutí a jak je v tomto internetovém médiu obvyklé, nejodpudivějšími způsoby útočí především v nekontrolovaných diskuzích na seriózní spoluobčany, kteří zaujímají charakterní vlastenecké postoje.
Také pokleslá internetová komunita „Přátelé Ruska“, vyzývá k organizování protestů a odporu. Ve facebookové skupině těchto proruských aktivistů padly například návrhy zablokovat kolonu Američanů pomocí zpěvu ruské hymny a vlajek ruského státu.

Někteří Rusové, pobývající v ČR a čeští proruští kolaboranti, se dokonce připojují k choromyslné internetové výzvě „dát Američanům do držky“ a doporučují po vojácích US Army házet „Molotovovy koktejly“ /po domácku vyráběné zápalné lahve/.

Potěšitelné je, že ke slaboduchým a amorálním aktivitám, procentuálně vyjádřeno, se hlásí nepodstatná část české občanské veřejnosti. O morální a intelektuální úrovni těchto jedinců si lze učinit reálnou představu třeba v internetových diskuzích, například v CFP.

Náš hostitel, kromě sympatické praxe, že zveřejňuje i články různých prokremelských „pseudofilosofů“, byť neskrývaně podporujících komunisty, antisemitizmus, kolaboraci s nepřáteli Západu a různými „šikovnými způsoby“ ponoukajících agresivní primitivy k neuvěřitelným zákeřnostem a sprosťárnám vůči seriózním účastníkům, také zcela zásadně ponechává „diskuzní příspěvky“, dokonce i nestydatých anonymů, které tuzemské servery usilující o elementární serióznost systematicky smazávají.

V tom podle ne spočívá jedinečnost CFP a jeho „síla i slabost“ zároveň.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 cepun123@gmail.com 2015-03-22 17:58
Jawohl und heil Hitler, mein fuerrer Victorin!
Citovat
#4 danpoisel@seznam.cz 2015-03-21 09:15
Pane Victorine,
prosím, pomozte mi pochopit zásady dodržování mezinárodního práva našich spřátelených národů.
Můžete to demonstrovat např. na Libyi. Přiznávám a omlouvám se, že o tom ale zhola nic nevím, ale doufám, že váš další článek k tomuto tématu mi (a jistě i mnoha jiným stejně neznalým) situaci ozřejmí. Předem děkuji i za ostatní neosvícené.
Citovat
#3 damirr@volny.cz 2015-03-21 09:00
Malá ukázka z lidovek:
"Zdůvodnění mého vyloučení, že na mne byly stížnosti a že jsem byl já údajně agresivní, je průhledně účelové k zakrytí skutečnosti, že Lidovky na blogu ve skutečnosti praktikují nezákonnou cenzuru kvůli názorům. Já zcela zásadně agresivní nejsem. Natož vulgární. O tom se lze v diskuzích přesvědčit."
Chudáku, ty jsi ale směšný idiot o čemž se všichni mohou přesvědčit na tvých příspěvcích. A nejen tady, ale i na lidovkách.
Duševní výplod Victorina:
"Tedy shrnuji - smiřme se s tím, že služba dokonce podlým anonymním lhářům v šíření jejich nejpokleslejšíc h duševních výplodů, je "specifickým koloritem" CFP." Victorine, ty sám jsi podlý lhář s nejpokleslejším i duševními výplody. Už si to uvědom!
Citovat
#2 damirr@volny.cz 2015-03-21 08:36
http://victorin.bigbloger.lidovky.cz/c/171320/Ma-Lidovkova-Derniera.html
Proč vykopli Victorina z lidovek? Připomeňme si to všichni. "BIGBLOGER" se opět ohání stejnou rétorikou jako na lidovkách.
Idiot nechápe a jak by také mohl.
Po seznámení s došlými "diskuzními příspěvky" přiznávám, že osobně nechápu, proč se CFP propůjčuje vysloveně morálně degenerovaným účastníkům k šíření choromyslných nesmyslů, které zde lze o mně opět shlédnout například od nechvalně proslulé kreatury, pravidelně svinící diskuze lživými výmysly pod pseudonymem "Úplný D Ebil". Myslím, že náš hostitelský server...bla, bla...A Victorin neustále osočující ostatní diskutující urážkami je zřejmě přesvědčen ve své pomatenosti jen o "své pravdě". Victorine, jsi jen taková lidská zrůda, nicka hodna zašlápnutí.
Citovat
#1 damirr@volny.cz 2015-03-20 15:40
A cukrář Victorin nám tady oproti "minulosti chválí Zemana. A cože najednou otočka, jako korouhvička. Tví rodiče zřejmě v Praze mávali Hitlerovi a tyto zrůdy jsou mezi námi i dnes, ty budeš asi jedna z nich.
„Kremrole“ /rozuměj – prokremelští kolaboranti/ majoritně se vyskytující v CFP, řádí jak pominutí a jak je v tomto internetovém médiu obvyklé, nejodpudivějším i způsoby útočí především v nekontrolovanýc h diskuzích na seriózní spoluobčany, kteří zaujímají "charakterní" vlastenecké postoje. Ještě tady s Victorinem chybí Klvaňa a jeho ohromná lež: Tomáš Klvaňa pro PL: Rudá armáda nás v květnu 1945 dobyla. Nešlo o osvobození. A tací idioti nám zaplevelili tuto zem. Tihle dva jedinci, spíše idioti by si navzájem "notovali" jako hrdličky na střeše.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tomas-Klvana-pro-PL-Ruda-armada-nas-v-kvetnu-1945-dobyla-Neslo-o-osvobozeni-367135
Tohle je vrchol zhovadilosti a tuposti Klvaní. "Profesor i idiot" v jednom.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře