Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Poučení z masakru v Uherském Brodě

Střelbou ze dvou legálně držených pistolí, mířenou do hlav náhodných obětí, včera /psáno v Praze, 25. 2. 2015 v 8:30/, psychicky labilní 62. letý Zdeněk K., zavraždil v Uherském Brodě v restauraci Družba, v době oběda, osm lidí /sedm mužů a jednu ženu/ a pak možná sebe /o vrahově smrti se docházející zprávy rozcházejí, některé připouštějí jeho zlikvidování Policií/.

 

Vrah prý žil se svou, také pomatenou manželkou, v neudržovaném domku v sídlišti vedle restaurace ve které, od založení Československa v roce 1918 patrně dosud největší vražedný masakr spáchaný u nás, popravou náhodně vybraných návštěvníků chladnokrevně vykonal.

 

  • pouceni-z-masakru-v-uherskem-brode

 

Sousedé Zdeňka K. prý neviděli z domku vycházet od roku 1989. O vrahově manželce médiím sdělili, že byla psychicky labilní a její manžel – budoucí masový vrah, se o ní prý staral. Zmíněná paní občas vycházela večer ven a křičela přes celé sídliště, prý nějaké „docela prasárny ohledně komunistů“. Také prý vyřvávala do okolí o jejich jediném dítěti - synovi, který s nimi nežije, že „jej dobře vychovali“ a že ona sama „byla slušně vychovaná, ne jako dnešní mládež, která je plná feťáků....“.

Vyšetřování tragédie je teprve na počátku, je proto předčasné činit o vrahových motivech a možných preventivních opatřeních nějaké relevantní závěry.

Co však je zcela jisté, že v ČR existuje jedna legitimní parlamentní politická strana, která je transparentní /neskrývanou/, přímou pokračovatelkou své předchůdkyně – strany KSČ, která byla Ústavním soudem ČR, po listopadu 1989, prohlášena za zločineckou organizaci a zakázána.

Každý člověk se zdravou myslí, zmíněnou zcela zřejmou českou ústavní nelogičnost a fatální právní nedůslednost, pokládanou v ČR za „právně a ústavně normální stav“, nechápe již vzhledem k historickému poučení, jak dnešní demokratické Německo postupovalo vůči obdobné, německé zločinecké „státostraně“, po druhé světové válce.

Po květnu 1945, v žádném Německu, ani „západním“ nebo „východním“, nemohla být za zakázanou předchozí totalitní „státostranu“ NSDAP zřízena a legitimně provozována její nástupkyně, v názvu se lišící pouze přidáním jediného písmenka na konci, jako tomu je v polistopadové ČR, kde za zakázanou totalitní, zločineckou, komunistickou státostranu KSČ, legitimně působí, dokonce jako parlamentní strana, KSČM:

Nejen psychologové, ale snad všichni normálně uvažující Češi a Moravané, kteří nespadají do 30% množiny občanů vysloveně hloupých, kterou statisticky ve zhruba stejné uvedené procentní hodnotě obsahuje každý národ, chápou a ze své praktické zkušenosti dobře znají, že existence KSČM trvale iniciuje skupinu deviantních občanů s patologickými potřebami organizovat zločinecké politické provokace, například pořádat pietní komunistické schůze u hrobu Klementa Gottwalda a zde cynicky oslavovat ohavné justiční vraždy, páchané v ČSR proti elitě československého lidu, právě za prezidenství jmenovaného notorického opilce, syfilitika a oddaného komunistického Stalinova pacholka - kata nejlepších dcer a synů vlastního národa.

Pochopitelně, že ohavné komunistické provokace, jako výše zmíněné, pořádané pravidelně u Gottwaldova hrobu na Olšanských hřbitovech v Praze, nejen urážejí duševně a morálně zdravé občany ČR, ale provokují i agresivní psychopaty, vyskytující se pochopitelně na obou stranách politického spektra - mezi nebezpečnými agresory komunistického i antikomunistického smýšlení.

Ať byl masový vrah Zdeněk K. z Uherského Brodu přesvědčený organizovaný komunista či komunista anarchistického /neorganizovaného/ typu nebo naopak přesvědčený antikomunista, jeví se zcela zřejmé, že nekompromisní ústavní zákaz KSČM by prospěl nejen zvýšení občanského povědomí o demokratičnosti a zákonnosti českého státu ale také zvýšení respektu ČR v civilizovaném světě a našemu zatraktivnění pro potenciální obchodní partnery ze Západu a ostatních částí civilizovaného světa.

V návaznosti na shora zmíněnou včerejší tragickou událost, zákazem legitimní existence pokračovatelky komunistické, zločinecké státostrany a nepřipouštění dalších cynických provokací u hrobu předního československého komunistického zločince v Praze a u hrobů jeho sadistických a vrahounských soudruhů v jiných místech republiky, by také přirozeně došlo k omezení společensky nebezpečných aktivit psychicky vyšinutých jedinců, vyskytujících se jak mezi agresivními zastánci komunistického učení tak mezi podobně nebezpečně predisponovanými antikomunisty.

S ohledem na shora uvedené skutečnosti lze již dnes, při začátku vyšetřování včerejší tragédie, proto doporučit vládě ČR a prezidentu republiky jako jedno z vhodných preventivních opatření – neprodlený zákaz KSČM.

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#18 tomkacenka@centrum.cz 2015-02-27 12:12
Vy pane Victorine jste ten největší ubožák. Nejste schopen nic kloudného napsat a tak dnes jen kritizujete ostatní články a všem jejím autorům nadáváte do komunistů a lůzy atd. Vám by měli zakázat publikovat na CFP, protože jste to vy kdo tady přímo uráží ostatní blogery. Už konečně pochopte, že jste tu všem jen pro smích. A VY OSTATNÍ CO UMÍTE PSÁT, TAK PIŠTE,PIŠTE A NENECHTE SE TIMTO PRO SVĚT NEBEZPEČNÝM INDIVIDUEM ODRADIT!!
Citovat
#17 damirr@volny.cz 2015-02-26 16:41
A co nato "dvojče" Victorina, Eric Cartmann? Ten tady vždy velkohubě vychvaluje Victorina a dnes
nějak "poklesl".
Citovat
#16 damirr@volny.cz 2015-02-26 13:41
Další výrok Victorina:
Soudní čtenáři si však mohou aspoň uvědomit, s jak nebezpečnou agresivní spodinou je nutno v polistopadové ČR počítat a že komunistická necivilizovaná občanská menšina dokonce dosud legitimně ovlivňuje řízení státu, který je členem civilizované EU a hlásí se k demokracii.....

Tak to už je důkaz debility. A proto "civilizovaná" EU i USrael, včetně teroristů z NATO tak vehementně brojí proti Rusku a podporují fašisty na Ukrajině. A GB už poslala vojáky na Ukrajinu. Tak to je ta "civilizovaná" EU.
Citovat
#15 damirr@volny.cz 2015-02-26 13:03
A opět "perla" z chorého mozku victorina:
"Čest práci!", soudružko Kubíčková! Musím přiznat, že si skutečně nevybavuji, že bych právě vám dal někdy souhlas k tykání? Nebo se podle vás opět mýlím...?

Když se to tak vezme, vykáme si mezi slušnými lidmi a projevujeme tím, že si jich vážíme. Ovšem v případě Victorina to tykání je na místě. Blbci nemá totiž cenu vykat.
Citovat
#14 Jan Kopeček 2015-02-26 11:47
Victorin zase jen dokázal, že je vůl. Ten člověk je opravdu vážně duševně nemocen.
Citovat
#13 damirr@volny.cz 2015-02-26 11:33
https://666info.wordpress.com/2009/02/10/tragicky-justicni-omyl/

Nad toto stránkou by se měl každý zamyslet. A tuto webovou stránku by si měli přečíst všichni občané naší země, aby tak pochopili jaká verbež by chtěla vládnout světu. Když jsem to začal číst, tak jsem jen žasnul nad tím co si tahle skupina "lidí" dovoluje. A k těm zřejmě patří i "náš" spisovatel bludů.
Citovat
#12 damirr@volny.cz 2015-02-26 11:19
Victorin se nám snaží vnutit svoje bludy a je to takový "chudáček kterému všichni ubližují" a ještě má tu drzost se ohánět tím, že mu asi křivdíme. Tohle jen ukazuje na jeho primitivní ubohost: "Myslím, že nekulturnost a militantnost zdejších představitelů komunistické lůzy je pro každého občana se zdravým rozumem přesvědčivým důvodem, proč nenapravitelným komunistickým deviantům konečně už zakázat legitimní možnost účasti na řízení státu." Koho tady napadáš ,, ty lidská nestvůro? A ten zdravý rozum tenhle blb nadobro ztratil v těch jeho zamindrákovanýc h sračkách, které tady publikuje.
Citovat
#11 zreo@seznam.cz 2015-02-26 08:57
Soudruhu Victoríne! Proč špiníš komunisty, když komunismus do našich zemí zavlekly USA a Německo podporou Trockého a Uljanova? Odpověz srabe!
Citovat
#10 tomkacenka@centrum.cz 2015-02-26 08:48
Podle zdejší většiny se opravdu mýlíte!!!!!!!
Citovat
#9 tomkacenka@centrum.cz 2015-02-26 08:31
Pane Victorine. Lze smysluplně diskutovat u smysluplných článků. Váš komentář níže ze dne 26.2. se opět netýká článku který jste napsal, ale opět jak je vaším zvykem slovně napadáte zdejší účastníky. A opět to nemá hlavu ani patu. Nějak se do toho stále více zamotáváte a píšete už nehorázné blbosti. Vždyť takhle sám sebe ztrapňujete. Opět "bojujete" proti komunistům a KSČ trochu pozdě. Opět mám na vás stejnou otázku: "Jak jste bojoval proti komunistům za socialismu"?
Citovat
#8 frantisek.krecmer@seznam.cz 2015-02-26 00:07
Je zde taky možnost, že Zdeňka K. unášeli tajné služby po dlouhou dobu a pod vlivem drog mu vymývali mozek. Pak jako spící agent čekal na přesné načasování a spuštění programu v jeho hlavě. Cíl byl jednoduchý. Prostě stáhnout pozornost lidí skrze televizní media, aby se ututlalo něco důležitějšího. Třeba co se děje na Islandu, že tam odsoudili ty bankéře např... Nebo prostě, aby bylo o čem psát. Případné využití události se ukáže v budoucnu. Zákaz vydávání zbraní pro osobní ochranu, atd... Je tu taky možnost, že byl unášen bytostmi z relativně jiného světa, které spolupracují se stínovou vládou. To už je extrémnější teorie, ale důkaz o tom, že to není pravda nebo je fakticky nemám :D (zdá se mi to pravděpodobnějš í, než že by za to mohla KSČ :D)
Citovat
#7 kriticky@centrum.cz 2015-02-25 23:06
Pane Victoríne!!!
Co je to za blábol, co má společného Gottwald s nějakým duševně nemocným člověkem. Vždyť to je stejný nesmysl, jako když blábolila paní Němcová o Janu Palachovi! Vám už z toho vašeho ani-komo-rusko- všecko docela slušně přeskakuje. Už neblbněte, a jděte něco pořádného dělat, protože za takové bláboly vás už nebude chtít platit ani US Embassy.
Citovat
#6 zreo@seznam.cz 2015-02-25 23:01
Naprosto zbytečná snaha soudruha Victofína.

V naprosté převaze názorově úplně opačných článků, se Victorínův občasný literární pokus úplně ztrácí. Victoríne, chtělo by to neztrácet čas diskuzemi a víc psát. Aspoň dva - tři články denně. Pak získáš převahu a možná tě tu někdo začne brát vážně.

Za současného stavu to připomíná čůrání proti větru.
Citovat
#5 damirr@volny.cz 2015-02-25 17:13
oldar888, Možná, že jsi kápl na něco, co by mohlo být velmi blízko pravdě. Tahle společnost, která se zcela pomátla a žije jen ve stresu a honbě za penězi si ani neuvědomuje, že se řítí přímo do záhuby a na druhé straně jsou tady lidé, kteří zápasí o přežití a o ten maličký kousek místa na světě. Na druhé straně je spousta pitomců, nenažraných a bezohledných, to určitě napomáhá k stresovým situacím. Pravda a láska se vytratila zcela a zůstala v moci nenažrané tržní ekonomiky Zákony si tvoří "nově vzniklá vládnoucí verbež" jen pro své potřeby. Je po revoluci a ke korytům se jen dostala nová prasata-ORWELL. A zdejšího autora rozumné a logické úvahy nijak nenapadají, je pouhý fanatický troll. Žijeme ve světě plném lží a mediálních manipulací na myšlení lidí. Stačí si přečíst všechny blogy tohoto autora a je to zcela jasné.
Citovat
#4 oldar888@gmail.com 2015-02-25 15:43
.... a co když ho k tomu dohnala společnost plná lží, nespravedlnosti a sociálního útlaku, společnost podporující fašisty a humanitární bombardéry? to autora nenapadlo?..... .
Citovat
#3 damirr@volny.cz 2015-02-25 14:00
tomkacenka@centrum.cz, To už není normální, kam až zachází a do jakých absurdních debilit. Jen doufám, že nás nadále bude "oblažovat" články v duševním pomatení. Je to pro zábavu i k pobavení, ale též k poučení, jak se z fanatika stane úplný debil.Měl by se nechat léčit. V Bohnicích by ho určitě přijali s otevřenou náručí.
Citovat
#2 damirr@volny.cz 2015-02-25 13:22
ALBERT EINSTEIN
Lidé jsou špatný vynález.
Opojení autoritou je největším nepřítelem pravdy.
Vláda hlupáků je nepřekonatelná, protože je jich tolik a jejich hlasy platí stejně jako ty naše.

A proto nám tady Victorin zase perlí s novou hloupostí. Tak se tady bude zřejmě naparovat jako krocan, ale jeho ubohost je nadmíru všeho vesmíru.
"Zmíněná paní občas vycházela večer ven a křičela přes celé sídliště, prý nějaké „docela prasárny ohledně komunistů“. Nebyla to příbuzná Victorina? Nebo je to jen podobnost čistě náhodná? Nebo jsou v tom drogy?
Faktem ovšem zůstává, že se Victorin zcela pomátl. A všechny nás "poučil". Chtěl jsem už zmačknout tlačítko G+1, ale to by otřáslo celým světem, až by se to objevilo na googlu.
Citovat
#1 tomkacenka@centrum.cz 2015-02-25 13:15
Lidi, to je neskutečná blbost. Takže za včerejší masakr může nepřímo KSČM. Tak pane Victorine, dávat tohle do souvislosti je už vážně k smíchu, ve vašem případě spíše k pláči. Teď hledáte komunistu za vším. Ale opět se ptám jak jste bojoval proti komunistům za socialismu???? Teď už to je trochu mimo mísu. Komunisti zde nevládnou.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře