Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Poučení z masakru v Uherském Brodě

Hodnocení uživatelů:  / 70
NejhoršíNejlepší 

Střelbou ze dvou legálně držených pistolí, mířenou do hlav náhodných obětí, včera /psáno v Praze, 25. 2. 2015 v 8:30/, psychicky labilní 62. letý Zdeněk K., zavraždil v Uherském Brodě v restauraci Družba, v době oběda, osm lidí /sedm mužů a jednu ženu/ a pak možná sebe /o vrahově smrti se docházející zprávy rozcházejí, některé připouštějí jeho zlikvidování Policií/.

 

Vrah prý žil se svou, také pomatenou manželkou, v neudržovaném domku v sídlišti vedle restaurace ve které, od založení Československa v roce 1918 patrně dosud největší vražedný masakr spáchaný u nás, popravou náhodně vybraných návštěvníků chladnokrevně vykonal.

 

  • pouceni-z-masakru-v-uherskem-brode

 

Sousedé Zdeňka K. prý neviděli z domku vycházet od roku 1989. O vrahově manželce médiím sdělili, že byla psychicky labilní a její manžel – budoucí masový vrah, se o ní prý staral. Zmíněná paní občas vycházela večer ven a křičela přes celé sídliště, prý nějaké „docela prasárny ohledně komunistů“. Také prý vyřvávala do okolí o jejich jediném dítěti - synovi, který s nimi nežije, že „jej dobře vychovali“ a že ona sama „byla slušně vychovaná, ne jako dnešní mládež, která je plná feťáků....“.

Vyšetřování tragédie je teprve na počátku, je proto předčasné činit o vrahových motivech a možných preventivních opatřeních nějaké relevantní závěry.

Co však je zcela jisté, že v ČR existuje jedna legitimní parlamentní politická strana, která je transparentní /neskrývanou/, přímou pokračovatelkou své předchůdkyně – strany KSČ, která byla Ústavním soudem ČR, po listopadu 1989, prohlášena za zločineckou organizaci a zakázána.

Každý člověk se zdravou myslí, zmíněnou zcela zřejmou českou ústavní nelogičnost a fatální právní nedůslednost, pokládanou v ČR za „právně a ústavně normální stav“, nechápe již vzhledem k historickému poučení, jak dnešní demokratické Německo postupovalo vůči obdobné, německé zločinecké „státostraně“, po druhé světové válce.

Po květnu 1945, v žádném Německu, ani „západním“ nebo „východním“, nemohla být za zakázanou předchozí totalitní „státostranu“ NSDAP zřízena a legitimně provozována její nástupkyně, v názvu se lišící pouze přidáním jediného písmenka na konci, jako tomu je v polistopadové ČR, kde za zakázanou totalitní, zločineckou, komunistickou státostranu KSČ, legitimně působí, dokonce jako parlamentní strana, KSČM:

Nejen psychologové, ale snad všichni normálně uvažující Češi a Moravané, kteří nespadají do 30% množiny občanů vysloveně hloupých, kterou statisticky ve zhruba stejné uvedené procentní hodnotě obsahuje každý národ, chápou a ze své praktické zkušenosti dobře znají, že existence KSČM trvale iniciuje skupinu deviantních občanů s patologickými potřebami organizovat zločinecké politické provokace, například pořádat pietní komunistické schůze u hrobu Klementa Gottwalda a zde cynicky oslavovat ohavné justiční vraždy, páchané v ČSR proti elitě československého lidu, právě za prezidenství jmenovaného notorického opilce, syfilitika a oddaného komunistického Stalinova pacholka - kata nejlepších dcer a synů vlastního národa.

Pochopitelně, že ohavné komunistické provokace, jako výše zmíněné, pořádané pravidelně u Gottwaldova hrobu na Olšanských hřbitovech v Praze, nejen urážejí duševně a morálně zdravé občany ČR, ale provokují i agresivní psychopaty, vyskytující se pochopitelně na obou stranách politického spektra - mezi nebezpečnými agresory komunistického i antikomunistického smýšlení.

Ať byl masový vrah Zdeněk K. z Uherského Brodu přesvědčený organizovaný komunista či komunista anarchistického /neorganizovaného/ typu nebo naopak přesvědčený antikomunista, jeví se zcela zřejmé, že nekompromisní ústavní zákaz KSČM by prospěl nejen zvýšení občanského povědomí o demokratičnosti a zákonnosti českého státu ale také zvýšení respektu ČR v civilizovaném světě a našemu zatraktivnění pro potenciální obchodní partnery ze Západu a ostatních částí civilizovaného světa.

V návaznosti na shora zmíněnou včerejší tragickou událost, zákazem legitimní existence pokračovatelky komunistické, zločinecké státostrany a nepřipouštění dalších cynických provokací u hrobu předního československého komunistického zločince v Praze a u hrobů jeho sadistických a vrahounských soudruhů v jiných místech republiky, by také přirozeně došlo k omezení společensky nebezpečných aktivit psychicky vyšinutých jedinců, vyskytujících se jak mezi agresivními zastánci komunistického učení tak mezi podobně nebezpečně predisponovanými antikomunisty.

S ohledem na shora uvedené skutečnosti lze již dnes, při začátku vyšetřování včerejší tragédie, proto doporučit vládě ČR a prezidentu republiky jako jedno z vhodných preventivních opatření – neprodlený zákaz KSČM.

 

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#18 tomkacenka@centrum.cz 2015-02-27 12:12
Vy pane Victorine jste ten největší ubožák. Nejste schopen nic kloudného napsat a tak dnes jen kritizujete ostatní články a všem jejím autorům nadáváte do komunistů a lůzy atd. Vám by měli zakázat publikovat na CFP, protože jste to vy kdo tady přímo uráží ostatní blogery. Už konečně pochopte, že jste tu všem jen pro smích. A VY OSTATNÍ CO UMÍTE PSÁT, TAK PIŠTE,PIŠTE A NENECHTE SE TIMTO PRO SVĚT NEBEZPEČNÝM INDIVIDUEM ODRADIT!!
#17 damirr@volny.cz 2015-02-26 16:41
A co nato "dvojče" Victorina, Eric Cartmann? Ten tady vždy velkohubě vychvaluje Victorina a dnes
nějak "poklesl".
#16 damirr@volny.cz 2015-02-26 13:41
Další výrok Victorina:
Soudní čtenáři si však mohou aspoň uvědomit, s jak nebezpečnou agresivní spodinou je nutno v polistopadové ČR počítat a že komunistická necivilizovaná občanská menšina dokonce dosud legitimně ovlivňuje řízení státu, který je členem civilizované EU a hlásí se k demokracii.....

Tak to už je důkaz debility. A proto "civilizovaná" EU i USrael, včetně teroristů z NATO tak vehementně brojí proti Rusku a podporují fašisty na Ukrajině. A GB už poslala vojáky na Ukrajinu. Tak to je ta "civilizovaná" EU.
#15 damirr@volny.cz 2015-02-26 13:03
A opět "perla" z chorého mozku victorina:
"Čest práci!", soudružko Kubíčková! Musím přiznat, že si skutečně nevybavuji, že bych právě vám dal někdy souhlas k tykání? Nebo se podle vás opět mýlím...?

Když se to tak vezme, vykáme si mezi slušnými lidmi a projevujeme tím, že si jich vážíme. Ovšem v případě Victorina to tykání je na místě. Blbci nemá totiž cenu vykat.
#14 Jan Kopeček 2015-02-26 11:47
Victorin zase jen dokázal, že je vůl. Ten člověk je opravdu vážně duševně nemocen.
#13 damirr@volny.cz 2015-02-26 11:33
https://666info.wordpress.com/2009/02/10/tragicky-justicni-omyl/

Nad toto stránkou by se měl každý zamyslet. A tuto webovou stránku by si měli přečíst všichni občané naší země, aby tak pochopili jaká verbež by chtěla vládnout světu. Když jsem to začal číst, tak jsem jen žasnul nad tím co si tahle skupina "lidí" dovoluje. A k těm zřejmě patří i "náš" spisovatel bludů.
#12 damirr@volny.cz 2015-02-26 11:19
Victorin se nám snaží vnutit svoje bludy a je to takový "chudáček kterému všichni ubližují" a ještě má tu drzost se ohánět tím, že mu asi křivdíme. Tohle jen ukazuje na jeho primitivní ubohost: "Myslím, že nekulturnost a militantnost zdejších představitelů komunistické lůzy je pro každého občana se zdravým rozumem přesvědčivým důvodem, proč nenapravitelným komunistickým deviantům konečně už zakázat legitimní možnost účasti na řízení státu." Koho tady napadáš ,, ty lidská nestvůro? A ten zdravý rozum tenhle blb nadobro ztratil v těch jeho zamindrákovanýc h sračkách, které tady publikuje.
#11 zreo@seznam.cz 2015-02-26 08:57
Soudruhu Victoríne! Proč špiníš komunisty, když komunismus do našich zemí zavlekly USA a Německo podporou Trockého a Uljanova? Odpověz srabe!
#10 tomkacenka@centrum.cz 2015-02-26 08:48
Podle zdejší většiny se opravdu mýlíte!!!!!!!
#9 tomkacenka@centrum.cz 2015-02-26 08:31
Pane Victorine. Lze smysluplně diskutovat u smysluplných článků. Váš komentář níže ze dne 26.2. se opět netýká článku který jste napsal, ale opět jak je vaším zvykem slovně napadáte zdejší účastníky. A opět to nemá hlavu ani patu. Nějak se do toho stále více zamotáváte a píšete už nehorázné blbosti. Vždyť takhle sám sebe ztrapňujete. Opět "bojujete" proti komunistům a KSČ trochu pozdě. Opět mám na vás stejnou otázku: "Jak jste bojoval proti komunistům za socialismu"?

Facebook komentáře

Nejčtenější