Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Odpověď Bílého domu kremelskému válečnému štváči

USA na žádost vlád států ohrožených Putinovým choromyslným projektem „ochrany všech Rusů v zahraničí“, po schválení Kongresem a prezidentem Obamou, poslaly do Pobaltí první dodávky moderní vojenské techniky. Spolu s pěti tisíci vojáků z jednotek USA a NATO mají současného vládce Ruska odradit od další agrese započaté loňským přepadením a následnou anexí ukrajinského Krymu.

Situace na Ukrajině se totiž přes podepsané dohody v Minsku stále neuklidňuje a nezdá se ani, že by válkou se Západem posedlý Putin prohlédl své loňské fatální pochybení proti mezinárodnímu právu a chystal se Ukrajině vrátit protiprávně anektovaný Krym.

  • odpoved-bileho-domu-kremelskemu-valecnemu-stvaci

 

Americký generálmajor John R. O’ Connor, který dohlížel na vykládání techniky v lotyšské Rize, řekl novinářům - „Chceme ukázat prezidentu Putinovi i Rusku, že se dokážeme všichni spojit“ a „Ukazujeme zde jednotu Západu od severu k jihu“....

Litevská prezidentka Dalia Grybauskaite minulý týden varovala, že by se baltské státy, které jsou členy NATO i Evropské unie od roku 2004, musely případné agresi bránit samy nejméně 72 hodin než by jim spojenci dokázali přijít na pomoc.

Proto USA prozíravě uvolnily vycvičené vojáky a tanky Abrams, bojová vozidla námořní pěchoty Bradley a vozidla Humvee a další vybavení nejen pro Litvu ale i pro Lotyšsko a Estonsko.

V ohroženém Pobaltí, kde od Stalinových časů žije výrazná enkláva rodilých Rusů, které jak Putin vloni oznámil „Rusko hodlá všude ve světě ochránit“, američtí vojáci zůstanou na mírové stráži dokud Rusko věrohodně nezanechá vyhlášeného programu imperialistické agrese, započaté vloni jednostranným překreslením dohodnuté rusko – ukrajinské hranice násilným zabráním Krymu a vojenskou podporou ozbrojených separatistů ruské národnosti proti legitimní ukrajinské vládě.

Důvodné obavy z další ruské expanze proti sousedícím severským státům již vedly NATO k ustavení nové jednotky rychlého nasazení o síle 5 000 mužů a vytvoření 6. velitelských center v Estonsku, Litvě a Lotyšsku u hranic s Ruskem.

Mírové síly Aliance v Pobaltí, posílí USA, z jejichž armády má naštěstí respekt i velmocenskými imperiálními ambicemi posedlý „kágébák“, zavilý válečný štváč Putin. Nejen pro pobaltské státy, ale pro naděje občanů všech mírumilovných států světa, včetně ČR, se tak již naštěstí děje v rámci zahájené obranné operace Atlantic Resolve /Atlantické odhodlání/ zaměřené na ochranu spojenců Západu před Putinem vyhlášenou vojenskou hrozbou.

Kdo z občanů ČR nepatří mezi „kremrole“ /současný typicky český vtipný výraz pro tuzemské kremelské kolaboranty/, s uspokojením jistě zaznamenal, že vojska USA s NATO a naší armádou vykonají v brzké době nácvik společné obrany také na našem území.

Připravme se chlapce v uniformách USA a NATO uvítat v naší krásné vlasti upřímně jako „své“! Přestaňme se mezi sebou kvůli Rusům hádat a kabonit a od srdce oplácejme přátelské úsměvy kamarádských Amíků!

Jsou to právě především oni – chlapci v uniformách armády USA, kteří by za nás v naší krásné vlasti nasazovali své životy proti krvežíznivému nepříteli, tentokrát proti po zuby ozbrojeným Rusům zfanatizovaným proti Západu Putinovým velkorysým trojnásobným zlevněním vodky anebo proti militantním fanatickým vyznavačům islámu!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#13 Jaromír Dvořák 2015-03-12 12:06
Gratulace,Kopec ký byl oproti vám Victorine úplný břídil.
Citovat
#12 damirr@volny.cz 2015-03-12 09:43
IDIOT COBY OSEL NĚCO ZAZNAMENAL:
Pavel Victorin · Autor nejlepších komentářů · Pracuje ve společnosti PODNIKATEL
Právě zaznamenávám 145 sympatizantů s článkem. Všem děkuji. K došlým "diskuzním příspěvkům" bez překvapení s politováním konstatuji, že všechny jsou od "kremrolí" /vysvětlení pojmu viz článek/ a nezasluhují pozornosti. Spíš někteří jejich autoři zasluhují politování za předvedené produkty ducha a CFP výtku, že nejen u mých článků nechává na svých stránkách poklesle seberealizovat vyslovenou nekulturní lůzu....... Účastníkům dobré vůle přeji - "Hezký den!"
Citovat
#11 damirr@volny.cz 2015-03-12 09:33
Největší neštěstí je v tom, že takové idioty jako je Victorin, máme i ve vládě a mezi poslanci i senátory. To je tragedie našeho národa, který místo aby takovou pakáž naházel do Vltavy, tak mlčky jen přikyvuje těmto idiotům. Měl by se najít "nový vojevůdce" jakým byl Jan Žižka a v té Praze takové zmetky zlikvidovat.
Citovat
#10 Jaroslav Olšanský 2015-03-12 09:03
Victorin opět požil???? Nebo vysadil prášky? Jeho bláboly nestojí za komentář.
Citovat
#9 Ivan Mičo 2015-03-12 08:39
Je dobré že CFP dáva priestor pánovi Victorínovi, vidíme že CFP je slobodné médium a uverejňuje správy bez cenzúry na rozdiel od massmédií ktoré informujú jednostranne. Musím však povedať že článok je plný nezmyslov o hrdinskej americkej armáde, ktorý ignoruje fakty že, je to súčasné vedenie USA armády ktoré za posledných 15 rokov napadlo, bombardovalo alebo rozvracalo viacero štátov úplne v rozpore s medzinárodným právom a to navyše s dôvodov ktoré vznikli klamaním amerického velenia, čo už nepopiera ani samotné USA (napríklad že sa v Iraku tie zbrane hromadného ničenia nenašli). Pán Victorín prečo Škótsko v roku 2014 mohlo mať referendum ale Krym nie? Ak budete argumentovať tým že Krymské referendum bolo pod dohľadom zbraní tak vedzte že to nieje pravda, etnické zloženie Krymu je asi 70% rusov, teda neexistuje dôvod prečo by slobodne nehlasovali v prospech pripojenia k RF. Vojaci RF na polostrove počas referenda mali za úlohu len zablokovať pokusy UA armády zmariť referendum.
Citovat
#8 zreo@seznam.cz 2015-03-12 08:25
Ing.Pavel Victori UK (zkratka - Univerzální Kolaborant) Vůbec nám nevadí že si naše příspěvky nezasluhují tvoji pozornost soudruhu. Popravdě, o tvoji pozornost zde vůbec nikdo nestojí.
Citovat
#7 tomkacenka@centrum.cz 2015-03-12 07:53
Pane Victorine, nějak tady docela rychle přibývají lidé kteří jsou na rozdíl od vás normální a staví se kriticky k vaším nesmyslům co píšete. A hodnocení z FCB není příliš objektivní. Mělo by vás zajímat spíše hodnocení účastníku z CFP. Ale tam to je nula, tak to vidět nechcete. Ubožáku.
Citovat
#6 tomkacenka@centrum.cz 2015-03-12 06:01
Dobrý den pane Victorine. Pojedete vítat americké chlapce na letiště do Ostravy? Pokud ano, tak dejte vědět. Připojil by jsem se k vám a pomohl by jsem vás nacpat do nějaké americké zadnice amerického generála. Jste neskutečný idiot. Není divu, že jste 3x rozvedený. S vámi by nikdo nevydržel.
Citovat
#5 Jan Kopeček 2015-03-12 00:37
Tak místní idiot Victorin se zase vyzvracel. Opravdu nechápu majitele tohoto serveru, proč tady nechává psát toho psychopata, který by měl být umístěn v klecovém lůžku bez možnosti propuštění! Pro začátek by ale možná stačilo mu dát pořádně přes držku. Problém je ale v tom, kdo by se s takovým lidských odpadem špinil.
Citovat
#4 damirr@volny.cz 2015-03-11 21:34
Pavel Victorin ·
Jako 3x rozvedený otec tří dětí z prvých svých dvou manželství a jako otec poctivě platící alimenty, který se svého času vícekrát soudil o právo na účast o jejich výchovu a péči o ně, velmi dobře chápu zklamání, které autor nabyl ze soudních jednání v absolvovaných právních sporech tohoto typu. Nicméně, co mohu podobně postiženým se suchým humorem doporučit na základě osobní zkušenosti, je uvědomit si, že hlavní příčinou jejich rozvodu byl předchozí sňatek, ke kterému je stát nenutil a hlavní příčinou vzniku jejich otcovství, byl intimní styk s manželkou, někdy s manželkou teprve budoucí, ke kterému rovněž nebyli státem nuceni. Z uvedeného jsem si po fatálních soudních neúspěších pro sebe vyvodil, že "dobře mi tak" a že se musím se situací vyrovnat bez dalších marných právních sporů a peníze ušetřené za advokáty raději věnovat nákupu dárků pro děti, či jinak užitečně utratit......
S TEBOU VICTORINE BY NEVYDRŽELA ANI KRÁVA, NATOŽ NĚKTERÁ ŽENA.
Citovat
#3 damirr@volny.cz 2015-03-11 21:20
Victorine, mám kamaráda, který by se s tebou rád seznámil. Je plastický chirurg a rád by ti upravil ten tvůj debilní ksicht.
Citovat
#2 damirr@volny.cz 2015-03-11 21:16
BIGBLOGER VICTORIN, KTERÉHO NA LIDOVKÁCH NAKOPALI DO PRDELE.
Citovat
#1 damirr@volny.cz 2015-03-11 21:14
http://victorin.bigbloger.lidovky.cz/clanok_disk.asp?cl=171320
Na to se všichni, kdo ještě nevíte jaký je Victorin idiot, tak tam se dovíte, že ho z lidovek vykopli a tady teď kydá ten svůj hnůj na tomto webu.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře