Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zachránce Haška Surňak »utopil« Grosse

Kdysi jsem měl jako student tajný vzor. Jednalo se o mladého politika, který stoupal nezadržitelně vzhůru. Středoškolák, pak ministr vnitra, následně premiér a pak už jsem jen sledoval pád Stanislava Grosse. Později jsem zjistil, že jeho mediální obraz vytvořili i zničili mediální experti.

Lví podíl měl na tom i mediální poradce sociální demokracie Andrej Surňak. Dávno jsem opustil přesvědčení o tom, že pomocí různých expertů lze docílit úspěchů. Za úspěchem musí být pouze vlastní práce, jasné a zřetelné cíle, které pomohou ke zlepšení života nás všech. Surňak se podílel i na lobbingu pro rakouskou zbrojovku Steyr, výrobce obrněných pandurů.

 
  • zachrance-haska-surnak-utopil-grosse

Ani ve snu by mě nenapadlo, že se stane opět zázrak a potkáme se s ním u poslance a hejtmana Michala Haška. Je až neuvěřitelné, jak se lidé, kteří zničili, co se dá, vracejí. Měl bych mít vlastně radost, Hašek je členem konkurenční strany a čím se mu bude dařit hůř, tím lépe. Jenže... Připadá mi, že v poslední době českou politiku neovládají politici, ale různí lobbisté, agentury a poradci. 

Ing. Pavel Janeček, kandidát do Zastupitestva města Náchoda
 
www.janecekpavel.cz

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře