Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mysleme více na seniory

Je neoddiskutovatelným faktem, že obyvatelstvo v České republice stárne. Penzisté se postupem času ocitnout v pozici jedné z nejhojnějších kategorií naší populace.

Vypukne, co nevidět, poptávka po službách, které budou korespondovat s jejich požadavky. Jde hlavně o bydlení pro seniory, jehož nabídka na trhu je značně limitovaná.

 

Za náhradu bytu pro staré lidi jsou ustavičně pokládány domovy pro seniory, avšak jejich kapacita je evidentně nedostatečná. Na umístění existují nekonečné pořadníky a čeká se léta. Uchazeč má naději na získání ubytování v domově obvykle až tehdy, když některý z jeho současných obyvatel zemře.  

  • mysleme-vice-na-seniory

 

Kapitalismus dnešní doby promrhal svou poslední šanci, aby se trochu polidštil. Surovou realitou zůstává fakt, že zmatek nebo poddanství jsou poněkud blízké možnosti vývoje. Ekonomika se v dnešní době zcela otočila proti zájmům života, kde demokracie je zvláště o tom, že člověka, který celý život dřel, vyhodí z bytu prostě jen tak na ulici, a to ne jednoho.  

Je nutné začít stavět domovy důchodců, a to budu jako zastupitel Náchoda prosazovat na úkor vyhazování obrovských peněz do zábavy, předražených zakázek a jiných netransparentních projektů, díky kterým vedení města zapomíná na staré a nemohoucí lidi. Jestli úmyslně nebo svou nevědomostí, o tom můžeme jen a jen spekulovat.

Ing. Pavel Janeček, zastupitel města Náchoda, www.janecekpavel.cz

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře