Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Děti a hračky

Děti milují hračky. Existuje nepřeberné množství výhod, které jim hračky poskytují. Máte-li o tom pochybnosti, tak stačí vzít svoji ratolest do hračkářství. Najde nejspíše celou řadu věcí, bez kterých nebude chtít odejít.

Hračky poskytují ale více než jen pouhou zábavu. Většina dává příležitost se něčemu důležitému naučit. Zaměstnají tak naplno smysly děcek, podnítí jejich představivost nebo je vehementně povzbudí k interakci s ostatními vrstevníky. Samozřejmě potřebují takové hračky, které jsou navrženy pro jejich věk.

  • deti-a-hracky


Chrastítka a další předměty, které vydávají různé zvuky, jsou pro mnohé jednoznačnými favority. Každý nový tvar, barva, textura nebo zvuk jsou novou zkušeností. V neposlední řadě také pomáhají objevovat smysly. Hračky s kontrastními barvami jsou fascinující a stimulují vyvíjející se vizi. Když malí rošťáci dosáhnou předškolního věku, tak je čas začít se učit písmenka, číslice a sbírat nezbytné jazykové znalosti. Existuje spousta hraček, které toto podporují, a to od jednoduchých hádanek až po dnešní špičkovou technologii. Ty mohou potomkům poskytnout velký náskok, pokud jde o jejich budoucí studium ve škole.

Děti se mohou díky hraní strašně moc naučit a málokdo si to v dnešní hektické době vůbec uvědomuje. Je to dokázaná historicky ověřená skutečnost. Když totiž dáte svému dítěti důmyslné vzdělávací hračky a hrajete si s ním, tak má jedinečnou šanci být s vámi v úzkém  kontaktu, učit se a bavit se zároveň. Dělat proces vzdělávání příjemným tak pomůže dítěti snadno pochopit to, co se učí, a rozvíjet pozitivní postoj ke studium, což považuji za nejpodstatnější výhodu ze všech.

Ing. Pavel JANEČEK, zastupitel města Náchoda (KSČM)www.janecekpavel.cz

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře