Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tak se milé děti posaďte a pěkně poslouchejte...

Žijeme v absurdní době a když už si člověk myslí, že to snad ani absurdnější nemůže být, život ho vzápětí vyvede z omylu. Přibylo nám několik desítek nových pohlaví, žena již oficiálně přestává být ženou, muž není mužem, a z rodičů se nám stávají, namísto matky a otce, rodič č.1 a rodič č.2. A jak se nám nový světový řád snaží do budoucna předurčit, tradiční rodina je již jen přežitkem a o ´´správnou“ výchovu našich dětí se nejlépe a nejkvalitněji postará stát (než bude i on zlikvidován) a jeho globální instruktoři.

  • tak-se-mile-deti-posadte-a-pekne-poslouchejte
  • tak-se-mile-deti-posadte-a-pekne-poslouchejte
  • tak-se-mile-deti-posadte-a-pekne-poslouchejte

Globální systém nyní zacílil na děti! Nejenom tím, že se usiluje o to, jak co nejdříve rodiče, v prvé řadě matku, od dítěte v co nejrannějším věku oddělit (krácení mateřských a tlak na to, aby matka již v prvních měsících po porodu předala dítě do státního opečovávání a věnovala se zajišťování finančních prostředků), nejenom hrozbou, že rodičům bude dítě pod jakoukoliv záminkou státem odejmuto (viz. Norsko a jeho Barnevernet; mimochodem norské fondy, které za tímto stojí, financují naše Ministerstvo sociálních věcí za účelem zavedení obdobné legislativy i u nás), nejenom nucením rodičů k vakcinaci jejich dětí nejrůznějšími experimentálními roztoky (to nezačalo s očkováním proti Covidu 19!!!), o nichž nikdo netuší, k čemu to později povede, ale i přímou předškolní, školní a pozdější ideologickou indoktrinací!

Ale nebudu vás zatěžovat tím, co každý, kdo sleduje dění kolem sebe a skládá si ho do logické mozaiky, již dávno vidí a ocituji vám z nedávného, únorového, televizního setkání německého kancléře Olafa Scholze s dvěma německými dětmi, chlapcem a holčičkou (věk bych odhadl tak kolem šesti, sedmi let):

 

chlapec: „Co znamená slovo vrah?“

Scholz: „Znamená to, že někdo může z nízkých pohnutek zabít jinou osobu.“

chlapec: „Je Putin vrah?“

Scholz: „Putin je zodpovědný za životy těch lidí, kteří jsou v nebezpečí. Bylo by samozřejmě lepší, kdyby v Rusku platily zákony a pravidla jako u nás. No je to stát, ve kterém se nemůžeš cítit bezpečně. Zejména, když nesouhlasíš s vládou. Já patřím k lidem, kteří popisují situaci takovou, jaká je. Týká se to třeba jednoho člověka, který je teď v Rusku. Předtím byl v Německu. Byl otráven a německým lékařům se v poslední chvíli podařilo zachránit mu život. A dále se stalo to, co se stalo – vrátil se do Ruska. Odsoudili ho, vynesli nespravedlivý rozsudek, díky němuž byl uvězněn.

Děvčátko: „ Putin by měl také jít do vězení?“

Scholz: „To je otázka, kterou musí vyřešit ruští občané. Ruští občané musí mít více demokracie a stát by měl dbát o jejich občanská práva. Pak se nebojíš o svůj život, nebojíš se vlády.“

A tady ještě odkaz s videem: https://sk.news-front.info/…vi/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře