Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Církev je chamtivá

Když se podíváme kolem sebe, tak nám je zřejmé, že církevní hodnostáři úplně rezignovali na učení Krista. Nikdy nedbali desatera přikázání a svůj život prožili v přepychu, blahobytu a obrovském majetku.

To platí i v dnešní době, kdy jsou toho důkazem především miliardové restituce. V podstatě, kdo měl kdy peníze, tak si mohl dělat to, co chtěl, protože si pak koupil odpustky a hříchy byly rázem pryč.

  • cirkev-je-chamtiva

 

Jelikož jsem člověk, který si evangelia opravdu váží, tak mě tato situace velmi znepokojuje. Přijde mi, že církev jako taková rozvrací morální hodnoty, které měla a má bránit. Vždy má plány a cílevědomé způsoby jednání do budoucnosti. Využívá vše možné i nemožné k rozšíření svého vlivu a ke zvýšení své moci, a to také v dnešní těžké době.

Jsem šokován, jak církev všude získává pozice. Roste počet kostelů, v Americe stoupá obliba křesťanských vysokých škol a kolejí. Dalším faktem je, že mnoho protestantů přechází ke katolíkům. Změnila se církev k lepšímu? Já si to opravdu nemyslím. Čím větším množstvím analýz a hodnocení disponuji, tím více se utvrzuji v tom, že pouze Jan Hus měl opravdu upřímnou starost o církev a její směřování, spásu věřících a zlobil se kvůli pokrytectví a zkorumpovanosti celé církve.

Ing. Pavel JANEČEK, zastupitel města Náchoda (KSČM)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře