Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko má dost amerického diktátu!

Latinská Amerika vytvoří nový vojenský blok v čele s Ruskem jako protiváhu NATO, V bloku bude Venezuela, Brazílie, Kuba Uruguay, Nikaragua a Rusko. Blinken začal Rusku vyhrožovat velmi ostře. Po tomto prohlášení se ihned k novému bloku hlásí i Mexiko. Americký ministr zahraničí je šokovaný. Zástupkyně ruského ministerstva zahraničí : "Ruská federace nepřijímá jazyk vyhrůžek  ultimát. Washington je může předložit jen těm, kteří jim to dovolí. Opakovaně jsme Spojeným státům říkali o nepřípustnosti umísťování vlastních vojenských bloků blízko hranic Ruska- ale v odpovědi se nám jen Američané smáli do tváře.

  • rusko-ma-dost-americkeho-diktatu
 
Teď je čas se smát do tváře Ameriky." 
Odezva v americkém tisku: Nikdo na světě nemá právo mluvit se Spojenými státy takovým tonem. Hysterie USA je snadno pochopitelná. Rusko nadále rozšiřuje svůj vojenský vliv po celém světě. Čím dál tím víc států, které už mají amerického diktátu a arogance plné zuby, se k Rusku přiklání. A ted se na americkém kontinentu mají objevit ruské rakety!
TV USA, NBC NEWS měla rozhovor s  republikánským kandidátem na prezidenta Vivekem Ramaswami: Přesvědčila vás nová naléhavá prosba prezidenta Zelenského? Jaký je váš postoj k dalším finančním prostředkům?- "Vůbec mě to nepřesvědčilo a vlastně si užívám sledování ukrajinských jestřábů, jak tiše a jemně našlapují po špičkách, aby ustoupili ze svých pozic. Když se tato věc vyvinula v katastrofu, první polovinu závodu jsem byl jediný, kdo byl zdrženlivý- nyní se vlastně v tichosti začínají chovat obezřetněji, jak by měli. Srovnejte si to s Amerikou. Ukrajina není vzorem demokracie. Je to země, která zakázala jedenáct opozičních stran, sjednotila všechna media do jednoho státního televizního media, které není demokratické. Pohrozila, že letos volby neuskuteční, pokud USA nepošlou více peněz na uspořádání voleb, to není demokratické. Oslavovala nacisty ve svých řadách komikem v khaki kalhotách, mužem jménem Zelenskyj, a dělali to ve svých vlastních řadách. To není demokratické. Další fakta pro vás, která neuslyšíte v mainstreamových mediích. Regiony Ukrajiny, které jsou právě ted okupovány Ruskem na Donbasu, v Luhansku, Doněcku, to jsou rusky mluvící regiony, které od roku 2014 ani nejsou součástí Ukrajiny. Většina lidí by vám ani neuměla tyto provincie vyjmenovat, to jsou tvrdá fakta. A snaží se to prodat jako nějaký druh bitvy mezi dobrem a zlem. No nekup to."
Hvězdná pěchota: Válek- Léků je v Čechách dostatek, i penicilinu, jen nevím, kde jsou. Síkela- Němci platí za elektřinu 15 eur a Češi 200 eur, protože lipská burza je v Německu. Černochová- Sice školství přijde o 11,5 miliardy, ale děti budou mít tu nejmodernější leteckou ochranu. Rakušan- Kolik je tu uprchlíků z Ukrajiny nevím, ale v přepočtu na obyvatele se pořád jedná o násilné činy jednotlivců. Vystrčil- Musíme donutit ruské civilní obyvatele, aby dobrovolně opustili Krym. Fiala- To, že se ekonomice nedaří, mírně klesá životní úroven, je výsledkem naší dobré práce. Pekarová- Musíme zabránit tomu, aby na Slovensku vyhrál Fico. Jurečka- Současní důchodci si za třicet let vzpomenou, že byla tato reforma nutná a udělali jsme správnou věc. Vystrčil- Senior dostane přidáno méně než činí výše inflace, ale koupí si za svůj důchod více.  To je výrok na Nobelovu cenu!
Orbán: "Toto je Brusel. Brzo začne summit ministrů. Všichni v Bruselu si kladou jedinou otázku. Kde jsou peníze? Protože komise předložila návrh na změnu rozpočtu a žádá členské státy, aby zaplatily další stovky miliard. Nabízí se otázka, jak k této situaci došlo? Jak se Evropská unie dostala na pokraj bankrotu? Zde jsou hlavní položky: Chtějí od členských států získat 50 miliard eur, které mají dát Ukrajině, zatímco nejsou schopni ani vyúčtovat peníze, které jsme dosud dali. Chtějí od členských států další peníze, aby mohli zaplatit úroky z dříve přijatých půjček EU. To jsou půjčky, z nichž Polsko a Madarsko dosud neviděli ani cent. Přinejmenším frivolní. Chtějí od nás ještě víc peněz na migraci, ale ne na ochranu hranic, ale na dovoz migrantů. A samozřejmě nezapomněli ani na vlastní kapsy, žádají miliardy eur na zvýšení platů bruselských byrokratů. Madarský postoj je jasný. Nejprve chceme vědět, na co bylo vynaloženo obrovské množství peněz, které jsme dosud dali. Poté chceme vědět, kdo je odpovědný za to, že EU přivedl na pokraj bankrotu."
Majitel nejstarší sklárny na světě řekl: "Elektřina je za trojnásobek, plyn za desetinásobek. Je to nejhorší vláda od druhé světové války. Katastrofa. Je to hrůza jak to vedou. Během půl roku tu budou statisíce nezaměstnaných. Vláda měla zastropovat ceny. Všichni víme, že současné ceny plynu nemají nic společného s válkou na Ukrajině a s dodávkami ruského plynu. Dodává se za lonské ceny. Je to spekulace EU a neschopnost naší vlády. Nakoupí se plyn do EU, přiřadí se k tomu emisní povolenky, poplatek z greendeal, pak se to dá spekulantům, takzvaně na burzu a pak je desetinásobek. A my se všichni divíme. V Madarsku budou otvírat sklárny a my je zavíráme, protože mají od Ruska do roku 2036 zajištěnou lonskou cenu. Co bylo zelené, vždy dopadlo historicky špatně. 
František Novosad: "Ursula Leyenová byla nejhorší ministryně německé vlády a oni ji udělali předsedkyní evropské komise. Profesoři a politologové vůbec neví, jak funguje společnost. Amerika je deset let v...a chce dostat na stejnou úroven i EU. Ve světě desetimilionová města řídí ne vláda, ale starosta a rada. Lidé nebudou mít peníze, nebudou cestovat. Budou se starat, aby přežili. Evropa je sama sobě hrobařem. EU se chová jako sebevrah pod režií Američanů. Třicet let s nimi obchoduji. To je národ hlupáků. Jsou bez úsudku, na vše potřebují manuál. A to je náš vzor!"
Dle Nutely máme to nejhorší za sebou. A co zdražení všeho po novém roce? Důchody a platy se relativně sníží minimálně o dva a půl tisíce. Má pravdu v tom, že bude líp, ale až nastoupí nová a zcela jiná vláda. 
Pepův novoroční projev byl poněkud unikátní. Začal ve dvacet hodin. Ve dvacet hodin a čtyři a půl minuty se ozval orloj, který odbíjel tři hodiny. Že by šel orloj špatně? Nebo byl proslov předtočen jako u Gusty? Pardon, komunisté měli vždy proslov nahraný dopředu. Skutečně se neopakuje historie?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře