Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Za současnou uprchlickou krizi prý vlastně můžeme my všichni a hlavně SSSR tvrdí Pehe!

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

Tedy pane Pehe, to je zase s prominutím „krávovina“!

Podle p. Peheho vlastně nemohou za dnešní uprchlickou krizi Američané, bombardující koho se jim jen zamane a západní svět, nýbrž Sovětský svaz a menším dílem i všechny bývalé země tzv. východního bloku, protože jsou prý vinní podporou diktátorů v zemích, jako je Libye, Sýrie, Irák, nebo Afghánistán.

Vlastně pouze z tohoto důvodu, prý později museli hrdinní Američané zasahovat v těchto podle nich nedemokratických zemích, ve kterých, ale ve skutečnosti rostla po celou dobu, co se tam držel Sovětským svazem, nebo Ruskem podporovaný režim životní úroveň, vzdělanost, sociální zabezpečení a kvalita lékařské péče!

 

V těchto podle pana Peheho nedemokratických zemích, se dokud tam Američané nepřinesli svou „demokracii“ extrémisté typu Islámského státu museli schovávat jako krysy v kanálech a jeskyních, a nebýt jejich podpory z USA, nejspíš z nich dnes už vůbec nikdo nezbyl živý!

 

  • za-soucasnou-uprchlickou-krizi-pry-vlastne-muzeme-my-vsichni-a-hlavne-sssr-tvrdi-pehe

Pan Pehe tvrdí, že nakonec povstala ulice, aby svrhla diktátory. Ve skutečnosti jediný, kdo povstal, byly bandy hrdlořezů z řad pašeráků zbraní a drog a různí náboženští fanatici, kteří by ovšem bez finanční, materiální a otevřené i skryté vojenské pomoci USA a některých dalších zemí NATO neměli vůbec žádnou šanci uspět!

 

Stručně a jasně řečeno tzv. „arabské jaro“ ve skutečnosti bylo celou řadou z USA podporovaných vojenských pučů v zemích, do kterých se nikdo neměl právo motat, natož si dovolit podporovat zloděje, teroristy a vrahy a pomáhat jim dostat se k moci jen proto, že se mu nelíbilo, že zdejší vláda neskáče, jak „strýček Sam“ píská!

 

Amerika se postupem času stala vinou své politické „elity“ zemí podporující teroristy, islámské extremisty a naposledy na Ukrajině dokonce fašisty, která vykřikuje, že je jedinou demokratickou velmocí na celém světě, což je ovšem stejný paradox, jako když zloděj ukazuje na svou oběť a křičí přitom, chyťte zloděje!

 

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře