Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vraždící bestie z Paříže mohou brzy zabíjet i v našich ulicích!

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Ano, nebudeme si nic nalhávat, je to tak! Ačkoli islámští imigranti do naší země moc nechtějí, pokud si necháme vnutit od EU povinné kvóty, tak tu brzy budou!

Brzy se tak může stát, že islámští extremisté budou zabíjet na koncertech naše děti, jako to udělali v Paříži!

Tito islamisté, kteří jsou podle EU a zaprodanců v naší vládě zachránci naší země a celé Evropské unie, jsou ve skutečnosti kolonisté, kteří chtějí ovládnout Evropu, pro které jsou jinověrci méně než zvířata a lze je beztrestně, podle nich dokonce s požehnáním Alláha zabíjet!

Imigranté, kteří přicházejí po statisících a milionech s požehnáním madam Merkelové, evropské komise a evropského parlamentu do Evropy mohou být pro evropské země stejnou pohromou, jako kdysi západoevropští kolonisté pro Indiány! Pokud si necháme vnutit povinné kvóty pro jejich přijetí, brzy budou přímo mezi námi a pořádně naštvaní, že tu musí být proti své vůli!

  • vrazdici-bestie-z-parize-mohou-brzy-zabijet-i-v-nasich-ulicich


Naše zaprodanecká vláda každého, kdo na podobné nebezpečí upozorňuje společně s úchylnými „sluníčkáři“ označuje za xenofoby, rasisty, nebo rovnou fašisty! Řeknu Vám jedno jediné vy hrobaři Evropy! Seberte se a běžte za příbuznými obětí z Francie, za příbuznými obětí z ruského letadla, za příbuznými vůbec všech obětí islamistických atentátů, vražd a poprav, které tito islamisté provedli za posledních pár let, podívejte se jim do očí a řekněte jim tu svou pohádku o slušných lidech, kteří zachrání jejich ekonomiku a zplodí s nimi své děti! 

Všichni slušní lidé se musí okamžitě distancovat od politiky EU, od politiky podporující kolonizaci Evropy, pornografii, úchylné pochody polonahých lidí před zraky dětí a řadu dalších nechutností, o kterých je mi stydno vůbec psát! 

PS: Vyjadřuji upřímnou soustrast pozůstalým obětí z Ruska a Francie, jejichž bolest je v současnosti nejčerstvější a vroucně doufám, že takovýchto hrozných tragédií nebude vinou evropských a amerických politiků brzy mnohem více! 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře