Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Turci si klidně útočí na Sýrii a Rusové se jen dívají a „pindají v OSN“ !!!!!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Turci provádějí dělostřeleckou a leteckou přípravu na pozemní ofenzívu v severosyrském Afrínu, kde útočí na kurdské milice, které jsou zadobře jak s Ruskem, tak s USA a Rusové, tedy „spojenci“ Sýrie a „přátelé“ Bašára Asada se jen nečinně dívají a maximálně tak pindají v OSN !!!!

  • turci-si-klidne-utoci-na-syrii-a-rusove-se-jen-divaji-a-pindaji-v-osn

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/461102-rusove-se-v-syrii-stahuji-z-oblasti-kterou-zacali-bombardovat-turci.html

Pro případ, že zase budou nějací chytrolíni plácat nesmysly o strategickém géniovi Putinovi, který určitě ví co dělá, takže je na 100% v pořádku, že Turci zabíjejí kurdský lid v Sýrii, který po celou dobu hrdinně bojoval s bojovníky IS, je jasné, že v případě, že by Rusko pomohlo Kurdům a Sýrii v obranně proti turecké agresi, by tím nezačala žádná třetí světová válka, protože by nešlo o napadení území členského státu NATO.

https://www.novinky.cz/zahranicni/461077-turci-utoci-na-kurdy-v-syrii-valecnymi-letouny.html

Jsem si však naprosto jistý, že skalní putinofilové (záměrně nepíši rusofilové), omluví cokoli co Putin udělá, i kdyby třeba nakonec nechal padnout Asada, rozdrobit Sýrii a udělat z této země další Libyi. Tito lidé jsou totiž stejní „tupci“, jako ti, kteří hájí americké invaze, vměšování a zrady (ačkoli Američané to aspoň většinou dotáhnou do konce). Rusové jako spojenci naproti tomu za moc nestojí a jejich akce jsou spíše odstrašováním, harašením zbraněmi a zkouškami nových zbraňových technologií, proti slabému nepříteli bez letectva a pravidelné armády.

https://cz.sputniknews.com/svet/201801206628724-rusko-osn-zadost-zastaveni-turecka-operace-afrin/

Země, které tento fakt nechápou a myslí si, že by mohli s podporou Ruska uniknout z amerického vlivu, by si tedy měli dát velký pozor, protože pokud jejich země bude stát někomu s jen trochu bojeschopnou armádou za to, aby tam poslala své jednotky, Rusové se nejspíš rychle stáhnou a jedinou pomocí, které se od nich dočkáte, bude nějaký ten bezzubý formální protest v OSN!!! Turci, by se vojensky v Sýrii nikdy neangažovali, kdyby neměli minimálně tichou toleranci Ruska, o čemž svědčí čtvrteční návštěva náčelníka generálního štábu turecké armády a velitele turecké tajné služby v Moskvě (tedy bezprostředně před zahájením operace).

https://cz.sputniknews.com/svet/201801216629950-turecko-prenier-operace-afrin/

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře