Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

STOP rasové diskriminaci v Česku!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Rasismus je věc, která je v ČR omílána stále dokola a často je naprosto cíleně zneužívána proti lidem, kteří jsou někomu nepohodlní, protože kritizují systém a hájí svá občanská práva.

Naši politici, si již 25 let kupují romskou menšinu tím, že jim přidělují mnohem větší sociální dávky než ostatním občanům země, zvýhodňují je oproti většinové populaci, co se týká bydlení, a policie jim při páchání trestní činnosti měří jiným metrem než ostatním.

 
  • stop-rasove-diskriminaci-v-cesku

Stát jim proplácí úplně vše, od léků až po nájmy za bydlení. Romové pobírají sociální dávky až třikrát vyšší než pobírá běžný občan podporu v nezaměstnanosti, a to přesto, že celá řada z nich je ve středním produktivním věku, a za celý život ještě nikdy nepracovala!

Tato sociální politika naší vlády, pro kterou vymysleli neomarxisté, pravdoláskaři a šílení zastánci multikulturismu svými zdegenerovanými mozky název pozitivní diskriminace, není ničím jiným než rasismem zohledňujícím jednu vybranou menšinu na úkor většiny!

Není přece možné, aby jedni chodili do práce, a museli dřít jako koně, aby jejich rodiny měli vůbec kde bydlet a co jíst, a druzí se váleli doma, jezdili si v drahých autech pro sociální dávky, a bydlení za ně platil stát.

Nelze nikoho zohledňovat, nebo utlačovat pro jeho vyznání nebo barvu pleti, a naši politici to dělají, protože jsou pouhými populisty, povyšujícími a zvýhodňujícími jimi vybranou etnickou skupinu ze zbabělosti, pohodlnosti a nechuti cokoli řešit nad druhé.

Jsem si naprosto jist, že ti slušní, poctiví a pracující Romové, kteří opravdu existují (a musí se bohužel kvůli těm, kteří pouze parazitují na druhých, a okrádají stát a daňové poplatníky, snažit třikrát více, než občané z většinové české populace, aby získali respekt a uznání zbytku společnosti), by také chtěli, aby se stát choval ke všem občanům stejně.

Jedině tím, že budeme přísně trestat každého, kdo by chtěl z jakýchkoli důvodů činit rozdíly mezi etniky a zvýhodňoval, nebo utlačoval jedny na úkor druhých, docílíme vymýcení rasismu v naší společnosti. Tím, že budeme dbát na to, že každý občan musí dodržovat zákony a normy určené většinou ve státě, v kterém žije, a že všem budou zaručeny naprosto stejné povinnosti a práva, se staneme civilizovanou společností bez zbytečných rasových předsudků.

Lidé, kteří nebudou schopní respektovat pravidla společnosti, ve které žijí, nemohou čekat žádnou podporu a pomoc od těch, kterým sami ničím nepřispívají. Pokud se rozhodnou na společnosti parazitovat a nějakým způsobem jí škodit, musí být odsouzeni k vězeňské izolaci, kterou si budou nuceni odpracovat a zaplatit ještě při výkonu trestu. Ve společnosti normálních civilizovaných lidí dnešní doby, by totiž mělo platit pravidlo, že pokud dostáváš, musíš sám něco dávat.

Kdyby tuto jednoduchou zásadu dodržovali všichni lidé, svět by byl mnohem lepším místem pro život (zejména, kdyby na ní nezapomínali naši politici).

Facebook komentáře