Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Stalin byl člověkem, který málem dokázal změnit celý svět k lepšímu, jenže byl nakonec zrazen a zavražděn!

Hodnocení uživatelů:  / 94
NejhoršíNejlepší 

Žádný jiný člověk v historii nedokázal to co On!Z chudého "obyčejného" člověka se stal vůdcem, který dokázal přebrat učení Lenina a Marxe, vybrat z něj pouze to co dávalo smysl, mohlo být uvedeno do praxe, a bylo skutečně ku prospěchu lidu!Zavrhl marxisticko-leninské nesmysly o hromadné celosvětové revoluci, o zrušení manželství a rodin, o rozpuštění států, zániku národů a jejich přetavení v jeden „proletářský“ pronárod. Ponechal pouze myšlenku národního hospodářství sloužícího ku prospěchu státu a všeho lidu a vizi sociální rovnosti a solidarity. Jeho cílem byla stoupající efektivita práce, spravedlivá odměna pracujícím a postupné snižování cen produktů lidské práce až do doby, kdy se peníze stanou zcela nadbytečné a budou se moci úplně zrušit.

  • stalin-byl-clovekem-ktery-malem-dokazal-zmenit-cely-svet-k-lepsimu-jenze-byl-nakonec-zrazen-a-zavrazden

 

 

Dokázal ze země, kterou převzal po feudálech a Leninovi v zuboženém stavu (SSSR byla v rámci HDP v roce 1922 cca na 120 místě) udělat vojenskou a ekonomickou velmoc (jak řekl Winston Churchill – „Stalin dostal chudou zaostalou zemi s dřevěným pluhem a zanechal po sobě velmoc s atomovou bombou“). V roce 1953 byl Sovětský svaz přinejmenším rovnocenným vojenským protivníkem USA a druhou nejsilnější ekonomikou světa (to vše přesto, že zemi hrozným způsobem zdecimovala a zbrzdila druhá světová válka).

 

To vše Stalin dokázal tím, že vyhlásil socialismus v jedné zemi, bez násilného vývozu revoluce jinam, zrušil Leninův NEP (nová ekonomická politika), který měl zaprodat zemi zahraničnímu, převážně židovskému kapitálu ze zámoří a bez skrupulí zlikvidoval ty, kteří chtěli v této zrádné politice nadále pokračovat (revizionisty a trockisty). Díky těmto krokům začala po počátečních potížích celá země vzkvétat a lidem v SSSR se žilo každým dnem lépe a lépe.

 

Jeho politika však byla noční můrou světového kapitálu a západních bankéřů, kteří nechtěli za žádnou cenu ztratit svůj vliv a svou moc ve prospěch pracujících! Z tohoto důvodu začala stoupat tichá západní podpora Hitlera a jeho nacistů a po jejich vymknutí se kontrole a následné porážce začal západ financovat zrádce v jednotlivých komunistických stranách celého tzv. východního bloku, který dokázal Stalin po vítězství Rudé armády nad nacisty v Evropě a Asii vybudovat, a který se až do jeho smrti neustále rozšiřoval a sílil.

 

Po Stalinově skonu (vraždě) nastoupil na jeho místo renegát Chruščov, který za „mrzký západní groš“ pošpinil památku tohoto velkého vůdce v očích velké části komunistů a místo socialismu nastolil v celém východním bloku režim státního kapitalismu (již se nezlevňovalo, aby se nakonec došlo až ke zrušení peněz, nýbrž se vše pomalu a neustále zdražovalo).

 

Tak se stalo, že dílo J. V. Stalina bylo nakonec zcela zničeno a svět se vrátil do kapitalistického sociálního barbarství a područí bankéřů, neomarxistů a nadnárodních korporací, jenž se v současnosti snaží uvrhnout svět do propasti, ze které ho Stalin kdysi s velkým úsilím vytáhl!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře