Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rusko by mělo dát Sýrii a Íránu spoustu pořádných zbraní!

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

Vladimír Putin by měl co nejdříve bez ohledu na nějaké západem vyhlášené omezení a sankce těžce vyzbrojit armády zemi, které jsou tradičními spojenci Ruska stejně, jako Američané vyzbrojili Izraelce, Turky a Saudy!

Je velkou chybou Ruské federace, že nechala situaci v tomto regionu dojít tak daleko, že jejich tradiční partneři musí pořád ještě bojovat s tanky, jako jsou T-55, nebo T-62 a vrcholem válečné techniky jsou pro Syřany a Íránce většinou už dávno zastaralé T-72. Ruským spojencům chybí moderní vybavení a zbraně a to je také hlavním důvodem, proč dospěla situace v Sýrii tak daleko, že bylo třeba přímého vojenského zásahu Ruska.

Rusové se musí přestat chovat stejně jako za časů svých hrobařů Gorbačova a Jelcina a musí, pokud chtějí získat znovu zpět statut ekonomické a politické velmoci opět začít hájit jak své vlastní zájmy, tak zájmy svých spojenců a přátel!

  • rusko-by-melo-dat-syrii-a-iranu-spoustu-poradnych-zbrani

Kdyby syrská a íránská armáda byla vybavena moderními radary, tanky, letadly a systémy protivzdušné obrany, které by mohly konkurovat americkým zbraním, které USA tak štědře dodává svým tureckým, saudský, izraelským a „umírněně teroristickým“ spojencům, mohla být v regionu již dávno nastolena vojenská a politická rovnováha!

Je ostudou pro Ruskou federaci, že jejich spolubojovníci v syrské válce musí bojovat se zbraněmi horšími, než má Islámský stát, který je mnohdy vyzbrojen tou nejmodernější americkou vojenskou technikou. Je smutné, že zatímco Rusové létají nad hlavami svých spojenců v supermoderních strojích, jejich bratři ve zbrani na zemi zbytečně umírají kvůli neúčinné a zastaralé výzbroji!

Rusko se musí naučit ignorovat vychytralá západní, většinou z USA iniciovaná zbrojní embarga, která jsou vždy mířená jen proti těm zemím, které nejsou americkými vazaly a přátelí se s Ruskem, nebo s Čínou! Je nutné si své spojence hýčkat, dát jim důvěru a pocit vzájemné potřebnosti!

Nelze se již dále ohlížet na to, co říká západ, nelze již nechávat své spojence slabé a zranitelné, pokud se Rusko nechce stát slabým a zranitelným také! Rusko musí ze svých partnerů učinit takové země, že se každý, včetně Američanů bude bát si s nimi něco začít! Musí je vyzbrojit moderní vojenskou technikou řádech několika tisíců kusů pro každou zemi, stejně jako to činil Sovětský svaz se svými spojenci z Varšavské smlouvy! Až se to stane, začne přátel Ruska velice rychle přibývat!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře