Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pokud opravdu chceme bojovat s islámskými radikály, je třeba si brát příklad z Ruska a ne z té komedie co předvádějí USA!

Hodnocení uživatelů:  / 56
NejhoršíNejlepší 

Ano, je to tak, Rusko je zemí, která dokáže prosadit své zákony a ubránit svou kulturu proti jakýmkoli extremistům a vražedným radikálům, ať již pocházejí přímo z Ruské federace, nebo se jedná o někoho z vnější.

Ruská federace je zemí mnoha národů, kultur a náboženství. Za celou historii Ruské federace a předtím Sovětského svazu se nestalo, že by nějaký národ a jeho kultura zmizela z mapy této země i přes lživá obvinění západních zemí o údajných genocidách vedených Rusy na ostatních národech této obrovské krásné země!

  • pokud-opravdu-chceme-bojovat-s-islamskymi-radikaly-je-treba-si-brat-priklad-z-ruska-a-ne-z-te-komedie-co-predvadeji-usa

 

Pravdou je naopak to, že v období SSSR stabilně stoupal počet obyvatel všech států této federace a vymírání začalo až v období, kdy se svaz rozpadl a vlády se ujal Gorbačov a po něm Jelcin a loutkové vlády, které byly ve skutečnosti ovládané z Washingtonu a židovskými bankéři. Tento trend vymírání se začal zpomalovat až s nástupem Vladimíra Putina k moci a z kdysi mocného a hrdého národa, který byl západem po rozpadu SSSR záměrně zadržován v rozvoji, se pomalu, ale jistě díky němu opět stává světová velmoc!

 

Ačkoli v této zemi žije také mnoho muslimů (je třeba rozlišovat pojmy Rusko a Ruská federace), všichni musí respektovat právo a zákony dané státní dumou a nikoli žádné právo šaría, nebo jiné podobné státem neschválené zákony! Když se v nějaké členské zemi Ruské federace, nebo v zemi, s kterou má Ruská federace smlouvu pokusí nějací maskovaní darebáci o převrat a o zavedení svých vlastních zákonů odporujícím zákonům federace (v případě práva šaría i základním lidským právům), je taková vzpoura za pomoci armády a policejních jednotek po právu nekompromisně potlačena!

 

Povstání islámských radikálů, úplně stejných, jako jsou v IS, byla Ruská federace nucena potlačit již několikrát (v Čečensku, Dagestánu, nebo Tádžikistánu) a předtím v období SSSR pomáhala sovětská armáda v boji proti těm samým radikálům (podporovaným z USA), z kterých později vznikl Islámský stát civilní pokrokovější části obyvatelstva v Afghánistánu! Rozdíl mezi opravdovou sovětskou pomocí a údajnou pozdější americkou, byl ten, že zatímco Američané si přijeli do Afghánistánu „jen zastřílet“, Sověti tam přitom postavili spoustu Afgháncům prospěšných věcí, jako jsou nemocnice, školy, přehrady, silnice, nebo veřejné osvětlení.

 

Rusové totiž válčí vždy jen z pouhé nezbytnosti a proto, se snaží své války, pokud k nim nakonec přece jen dojde ukončit a vyhrát, na rozdíl od Američanů, jejichž heslo je, že čím déle válka trvá, tím z toho mají soukromé korporace, které ve skutečnosti řídí USA a celý západní svět více peněz!

 

V současnosti se ruský prezident k přijímání přistěhovalců vyjádřil ve smyslu, že pokud chce někdo žít v Ruské federaci, musí bezvýhradně respektovat dané zákony, musí být zemi ku prospěchu a musí umět mluvit rusky, protože každý cizinec, který chce v Rusku žít, by měl mít na paměti, že je pouhou menšinou a hostem v zemi, která ho přijala pouze pod podmínkou, že se bude chovat tak, jak je v této zemi zvykem!

 

Ruská federace je zemí, která by si určitě nenechala nikým diktovat nějaké kvóty, hloupé zákazy a normy na marmelády, zabíjačky, pěstování zemědělských plodin a další věci, ani by nenechala své obyvatele napospas nepřizpůsobivým, nikomu neprospěšným přistěhovalcům a děti trávit jedy z potravin plných éček, které jsou navíc vyrobeny z geneticky modifikovaných plodin a zvířat z dílny USA!

 

Ladislav Kašuka.

 

 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře