Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Odpůrci Evropskou unií řízené migrace a přátelé Ruska spojme se!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Nikdo tu nechce statisíce imigrantů, kteří se přes naši zemi pohrnou do Německa, až se uzavřou rakousko – německé hranice! Rusové bojují v Sýrii i za Prahu! Zničení IS vezme bruselským vlastizrádcům vítr z plachet, nebudou mít důvod, proč tahat tyto lidi do Evropy!

V úterý 17 listopadu se v 14:00 koná na Václavském náměstí velká demonstrace svolaná předsedou SPD panem Tomio Okamurou! Tento čestný muž má dlouhodobě (na rozdíl jeho bývalých kolegů z Úsvitu) stejný, kritický názor vůči hordám imigrantů, které v současné době zaplavují Evropu, přilákáni sliby Bruselu a německé kancléřky Angely Merkelové!

Proto všichni, kdo zastáváte podobné názory, přijďte prosím podpořit tuto akci, nechoďte jinam a netrhejte síly!

  • odpurci-evropskou-unii-rizene-migrace-a-pratele-ruska-spojme-se


Podobné akce se pořádají v Praze i jinde, ale někteří jejich pořadatelé se ještě nedávno imigrace zastávali a nasazovali proti panu Okamurovi! 

Nyní, když vidí, že většina českého národa tu takové imigranty nechce, najednou mění názor a pořádají demonstrace! Nedá se jim věřit! 

Pan Okamura se také dlouhodobě staví proti protiruské pomlouvačné kampani iniciované z Bruselu a USA!  Stejně jako každý jiný rozumný člověk si pan Okamura myslí, že krymský lid měl právo na pozadí neústavního, krvavého, kyjevského mocenského puče (majdanu) uspořádat referendum a vrátit se po více jak dvaceti letech konečně domů do Ruska! 

Proto prosím všechny VLASTENCE, všechny odpůrce imigrace, všechny, kdo jsou proti diktátu Bruselu, všechny, kdo jsou proti povinným kvótám a chtějí vystoupit z Evropské unie, všechny, jenž, se považují za přátele Ruska, aby přišli 17 listopadu na Václavák podpořit Tomia Okamuru a jeho boj za přímou demokracii! 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře