Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ochrana Schengenu je jen pohádka pro důvěřivce a pro hlupáky upečená v Bruselu!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Tak už to začíná! Uprchlíky nám sem „lifrují“ přímo z Turecka letecky! Žádné nafukovací čluny, žádné přelézání plotů, žádné zátarasy. Nějaká ochrana Schengenu je jen komedie pro hloupé a důvěřivé, kterou spolknou jen lidé, kteří pořád ještě věří na západní demokracii, Evropskou unii a na Ježíška.

  • ochrana-schengenu-je-jen-pohadka-pro-duverivce-a-pro-hlupaky-upecena-v-bruselu

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/399392-do-nemecka-bez-prevadecu-a-letecky-migranti-uz-proudi-obema-smery.html

 

 

Řečičky o ochraně hranic EU a Schengenu jsou pouhým divadélkem, které má ukonejšit lidi – voliče! Ve většině evropských zemí se letos, nebo příští rok konají nějaké volby, nebo referenda o vystoupení z EU a tak bylo potřeba ukolébat tu důvěřivější část evropské populace!

 

Velká část uprchlíků se nyní dostane na základě dohody s Tureckem do EU bez větší pozornosti lidí! Přiletí hezky v pohodlí letadlem, nebo přijedou autobusem, či vlakem přímo z Turecka za peníze evropských daňových poplatníků!

 

Najednou už to nebudou žádní „ilegálové“, ale hodní legální uprchlíci s nárokem na politický azyl! Věřte tomu, že pokud se Vám to nebude líbit a budete proti tomu chtít protestovat, budete brzy označeni za extremisty a budou Vás stíhat a zastrašovat!

 

Časem už nikdo nebude ani nikoho informovat o tom, kolik imigrantů se vlastně tímto způsobem do Evropy dostalo!

 

Důvěřivci si začnou myslet, že EU začala konečně chránit své hranice, protože noviny se budou jen hemžit zprávami o uprchlících zadržených na hranicích Schengenu a poslaných zpět!

 

Zatím nám nad hlavami budou prolétat letadla s nákladem jiných i migrantů a nádražími budou projíždět speciální vlaky nacpané stejným nákladem!

 

Jen doufám, že většina lidí tuto jejich fintu prohlédla, protože jestli ne a ti samí lidé, kteří jsou zodpovědní za přísun islamistů do Evropy dnes, dostanou šanci vládnout ještě další čtyři roky, je s Evropou KONEC!

 

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře