Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

O minulosti, současnosti, kapitalismu, židobolševismu, národním komunismu (stalinismu) a osudu lidstva.

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Tímto článkem bych chtěl vnést trochu světla do minulosti, která souvisí s dnešním děním ve světě a tím, že jsme se opět dostali do systémové krize a na pokraj další velké celosvětové války.

Vše souvisí s tím, že světová oligarchie již minimálně sto let celým svým srdcem touží ovládnout největší na nerostné produkty nejbohatší zemi světa! Protože západní průmyslníci a finanční magnáti viděli, jak dopadl každý, kdo se pokusil podrobit si Ruskou říši silou, přišly s nápadem jak rozbít Rusko zevnitř.

  • o-minulosti-soucasnosti-kapitalismu-zidobolsevismu-narodnim-komunismu-stalinismu-a-osudu-lidstva

K tomuto úkolu bylo zneužito jinak ekonomicky pokrokové učení Karla Marxe a Bedřicha Engelse o národní ekonomice, která měla většinově nahradit soukromý sektor. Karel Marx však do své ekonomické vize možná bezděky a možná schválně a na objednávku zamíchal také prvky, které měli úplně rozbít tradiční rodinné a morální hodnoty lidstva jako je rodina, manželství, státní hranice, národní sebeuvědomění, disciplínu a morálku potřebnou k udržení pořádku a spravedlnosti.

 Západní magnáti tedy šikovně podpořili bolševické hnutí rostoucí v carském Rusku a následnou revoluci tím, že dali finance Leninovi a Trockému na to, aby se dostali do vedení hnutí a mohli odstranit svou konkurenci. Následné události, včetně vyvraždění carské rodiny byly jen logickým vyústěním událostí řízených Rothschildy a jim podobnými z USA a Velké Británie. Vražda carských následníků trůnu zabezpečila to, že se tato rodina již nikdy nebude moci ucházet o svůj trůn a stát v cestě divokému a dravému západnímu kapitálu!

Lenin a Trockij splnily svůj úkol dokonale a následně jimi byla země záměrně špatnou ekonomickou politikou dovedena k téměř úplnému krachu. Každý kdo nesouhlasil s nesmyslnou politikou drobení majetku a pozemků na malá políčka, která v závěru nemohla nikoho opravdu uživit, byl nemilosrdně odstraněn Trockým řízenou ČEKOU.

V samotném závěru tak tedy situace dospěla přesně tam, kam od začátku měla, tedy do stavu naprostého ekonomického zhroucení, přesně tak, jak to světová, převážně židovská oligarchie od začátku plánovala! Tehdy jakoby z ničeho nic (ačkoli to bylo vše dopředu plánováno) přišel Vladimír Iljič Lenin s nápadem, že vpustí zpět do země soukromý kapitál (jenže už ne ruský, ale zahraniční), který zachrání zemi před ekonomickým krachem (tento plán byl nazýván nová ekonomická politika – NEP)!

Až do této chvíle šlo tedy vše téměř úplně přesně podle plánu vymyšleného západními průmyslníky a bankéři, kteří si nyní po porážce monarchie v Rusku a po vyvraždění carské rodiny mohli pomalu kousek po kousku začít rozebírat pro sebe obrovské ruské nerostné bohatství! Jenže pak Lenin onemocněl, zemřel a na jeho místo nenastoupil Trockij, jak bylo plánováno, nýbrž Josif Vissarionovič Stalin!

Tento právě proto logicky celým západem dodnes stále démonizovaný muž, který prokoukl a odvrátil tento hrozivý pro Rusko a celý Sovětský svaz smrtící plán západní oligarchie a rychlým a tvrdým postupem (jinak to ani nešlo) odvrátil postupný zánik suverenity této velké země a zabránil tak její potupné kolonizaci ze strany USA a Velké Británie zachránil tehdy Rusko a celý zbytek kontinentální Evropy od již tehdy plánovaného nového světového řádu, ve kterém ve skutečnosti nevládnou doopravdy lidem volení státníci, ale velké nadnárodní korporace a banky řízené několika nejbohatšími rodinami!

Světová oligarchie tak poté co utekla ze Sovětského svazu jejich poslední žijící loutka mající ještě nějaký vliv (tedy Trockij - ostatní zrádci dostali po právu zasloužený trest smrti) ztratila vliv na dění v této obrovské zemi a ta konečně začala ekonomicky růst (průměrně o 10% a 30% HDP ročně). Josif Vissarionovič Stalin nechtěl žádné zbytečné vnitřní rozpory (aspoň ne více, než bylo nutné) a proto záměrně nepošpinil jméno Vladimíra Iljiče Lenina tím, že by o něm odhalil lidem celou strašlivou pravdu. Okamžitě poté co se dostal k moci, však zrušil NEP a vyhnal prohnaný zámořský kapitál pryč ze země!

Stalin poté nastolil v zemi tzv. národní komunismus, který odvrhl Marxův, Leninův a Trockého plán permanentní násilím do dalších zemí vyvážené revoluce (Angličané a Američané tak chtěli destabilizovat a ovládnout celou Evropu) a začal budovat socialismus a lepší životní podmínky v jedné jediné zemi, tedy v SSSR. Tento stav trval až do doby, než západní oligarchové vymyslely plán B, kterým byla podpora nacismu v Německu a jeho nasměrování proti Sovětskému svazu a ostatním odbojným slovanským národům, včetně Československa.

Jak tento plán dopadl, všichni víme, ačkoli to stálo Rusko a celý Sovětský svaz mnoho obětí a nezměrného utrpení, byl nacismus, který se nakonec i západním loutkářům vymkl zpod kontroly stejně jako předtím bolševismus v SSSR slavnou Rudou armádou za přispění spojenců, kteří ho vlastně stvořili, poražen a v Evropě panoval od té doby po mnoho desetiletí konečně mír!

Dnes však probíhá v pořadí již třetí pokus světových finančních magnátů na podrobení si a ovládnutí Ruska a já se velice bojím, že mír v Evropě vinou nenažranosti bohatých a mocných brzy skončí!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře