Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kdo řídil ruku vraha ruského velvyslance v Ankaře?!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Bylo by chybou automaticky předpokládat, že vrah ruského velvyslance Andreje Karlova byl osamělý vlk, nebo člen některé z radikálních islámských organizací bojujících v Sýrii. Stejně tak dobře mohlo jít o člověka pracujícího pro radikálního imáma Fethullaha Güllena, který žije v USA pod ochranou současné americké vlády a zatím ještě prezidenta Obamy. Také by mohlo jít o akci amerických zpravodajských služeb, tedy o pokus rozhádat Putina s Erdoganem a zabránit tím politickému, vojenskému a ekonomickému sbližování Ruska s Tureckem.

  • kdo-ridil-ruku-vraha-ruskeho-velvyslance-v-ankare

 

Ať už to byla akce islamistů, imáma, nebo CIA, jedná se o podlou vraždu bezbranného starého člověka a akt terorismu, který si zaslouží důkladné prošetření a následně tvrdý a nekompromisní trest těch, kdo řídili ruku pouhých 22 let starého elitního tureckého policisty Mevlüta Merta Altintaşe! Stejně naštěstí uvažuje ruský prezident Vladimír Putin, který z tohoto zbabělého podlého útoku neviní Turecko jako takové, nýbrž chce nalézt toho, kdo za tímto incidentem opravdu stojí.

 

Celá akce tedy byla z pohledu těch, kteří tím chtěli docílit rozkolu mezi Tureckem a Ruskou federací úplně zbytečná, protože vrah svou střelbou docílil naprostého opaku! Rusko totiž nevede žádný hlupák a tak se nyní obě země naopak spojí ve společné snaze najít opravdové viníky této hrozné tragédie a docílit jejich tvrdého potrestání! Existuje dokonce naděje, že pokud se viníci skrývají v USA, budou po odchodu nynější vlády a prezidenta dostiženi spravedlností nového prezidenta USA Donalda Trumpa, který avizuje naprosto nový přístup k zahraniční politice a k vedení války s terorismem, než měl jeho neslavný předchůdce Barack Obama!

 

Závěrem bych rád popřál upřímnou soustrast pozůstalým a přátelům ruského velvyslance Andreje Karlova a také všem pozůstalým obětí odsouzeníhodného teroristického činu v Berlíně, kde jeden z radikálních islámských imigrantů, které tolik hájí kancléřka Merkelová, zabil na vánočním trhu 9 lidí a několik desítek jich zranil.

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře