Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo dal bombu na palubu ruského letadla – IS, nebo Amerikou vyzbrojení a vycvičení „umírnění teroristé“ z muslimského bratrstva?!

Podle analýzy záznamů černých skřínek, je už téměř jasné, že výbuch ruského civilního letadla s 224 cestujícími na palubě způsobila teroristy nastražená bomba!

Záměrně jsem čekal s napsáním tohoto článku do okamžiku, kdy bude jasnější, proč k této obrovské tragédii došlo. Zachycené radiové hovory a záznam z černé skříňky, na kterém je slyšet silný výbuch na pozadí pravidelného, žádným neobvyklým hlukem nerušeného chodu motorů ukazuje na to, že příčinou výbuchu byl na 99% teroristický čin! Na pozadí těchto faktů jsem velice rád, že nejsem jako známý rusofob pan Ziegler, který okamžitě po pádu letadla napsal článek ve smyslu, že těch lidských životů je sice škoda, ale vlastně si za to můžou Rusové sami, protože na vině byl určitě pilot, nebo stav letadla!

V současném stavu vyšetřování se vlastně už jen napjatě čeká na to, až se zjistí kdo a čím tuto tragédii způsobil. Jedná se o teroristický čin Islámského státu, Al Kaídy, nebo muslimského bratrstva, které je Američany v Sýrii bráno jako umírněná opozice, a které nejvíce působí právě v Egyptě?!

  • kdo-dal-bombu-na-palubu-ruskeho-letadla-is-nebo-amerikou-vyzbrojeni-a-vycviceni-umirneni-teroriste-z-muslimskeho-bratrstva

Druhou otázkou pak je, proč teroristé (ti, nebo oni – rozumný člověk chápe, že je to jedna banda), vyhazují do vzduchu ruské letadlo za to, že Rusko něco přes měsíc válčí v Sýrii proti teroristům a za celý rok a půl, který proti nim údajně bojují Američané a jejich spojenci neudělali vůbec nic, jako kdyby jim to vlastně nevadilo?!

Je to tím, že Rusové bojují proti teroristům v Sýrii doopravdy, kdežto americká syrská mise proti IS je jen zástěrkou boje proti Asadovi a legitimní syrské vládě?! Proč by islámští teroristé bojovali proti „nepříteli“, který jim poskytuje zbraně, výcvik a satelitní snímky ruských základen v Sýrii, které dává volně k dispozici na internet, aby si je mohl prohlédnout každý terorista na světě?!

Rusové ne sebe stejně jako za druhé světové války vzali většinu tíhy v boji proti hrozbě, která opět ohrožuje celý svět a platí za to stejně jako tehdy obrovskou cenu ve formě lidských obětí! Patří jim za to dík a velká úcta všech slušných, po míru toužících lidí na celém světě!

Ladislav Kašuka.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře