Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Je vlastně úplně jedno, kdo omylem sestřelil Boeing MH17, viníkem tragédie je jednoznačně Ukrajina!

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Nečekám, že se budou výsledky "západního" a "východního" vyšetřování shodovat. Ke společnému závěru asi nedojdou nikdy a tak si každý nakonec bude myslet to své!

Jediná jasná nezpochybnitelná věc je to, že Ukrajina nikdy neměla pouštět civilní letadlo tam, kde její armáda bojovala s domobranou Donbasu a kde létala ukrajinská bojová letadla, která bombardovala donbaská města! Jestli letadlo omylem sestřelila ukrajinská armáda, nebo donbaská domobrana je vlastně až druhotné, to letadlo tam totiž nemělo co dělat, takže viníkem je jednoznačně Ukrajina, která nad bojištěm nevyhlásila bezletovou zónu pro civilní letadla!

Celá tato nesmírná tragédie tedy plně padá na hlavu politické reprezentace Ukrajiny, včetně prezidenta Porošenka a premiéra Jaceňuka, kteří se za pomoci neonacistických organizací jako je Pravý sektor zmocnili prostřednictvím krvavého ozbrojeného puče moci v zemi! Tato nelegitimní vláda se poté rozhodla podrobit si silou ty části země, které tento neústavní převrat dodnes právem nerespektují a raději požadují svou nezávislost!

  • je-vlastne-uplne-jedno-kdo-omylem-sestrelil-boeing-mh17-vinikem-tragedie-je-jednoznacne-ukrajina

V přeneseném slova smyslu jsou spoluviníky celé tragédie také Evropská unie, která majdanský ukrajinský puč od začátku podporovala a Američané, kteří ho dokonce financovali a vyhrožovali legitimnímu prezidentovi Ukrajiny vším možným i nemožným, pokud dá povel ozbrojeným složkám zasáhnout proti demonstrantům, ačkoli docházelo k obsazování státních úřadů, k mlácení a upalování policistů a k dalším podobným excesům, proti kterým by všude jinde na světě byla již dávno nasazena policie a armáda!

Nebýt západního vměšování do politického dění na Ukrajině, byla by tato země dnes možná ještě celá, nedošlo by k žádným krvavým bojům a Boeing MH 17 by nebyl nikým omylem sestřelen!

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře