Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Evropou zní Porošenkovy a americké válečné bubny!

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

Je to tak, stalo se jen to, co se dalo čekat! Podle Porošenka příměří uzavřené na jednání Minsk2 nefunguje a mohou prý za to jak jinak než separatisté (tak říkají v Kyjevě obyvatelům Donbasu a Krymu, kteří se odmítli podrobit majdanským pučistům).

Co taková slova znamenají, všichni víme. Porošenko tím jasně dává najevo, že ujednání z Minsku2 už prostě neplatí a hodlá znovu vyhrotit konflikt přesně tak, jak si přejí jeho američtí páni! Kyjevští panáci, nebo ještě lépe napsáno kyjevské loutky Porošenko, Jaceňuk a spol. tak zahazují vše, o co se snažila německá kancléřka, francouzský prezident a Vladimír Vladimirovič Putin. Není divu, že se tomu tak děje, vždyť každému, kdo má mozek v hlavě, sleduje krizi na Ukrajině od jejího počátku a dává si věci do souvislostí, musí být jasné, že duo Jaceňuk – Porošenko nepracuje ani pro Ukrajinu, ani pro Evropu (ta měla jako svého koně na majdanu Klička, který byl odsunut na druhou kolej), ale pro USA!

  • evropou-zni-porosenkovy-a-americke-valecne-bubny

Američané hodlají svou podporu všem evropským rusofobům dokázat zcela zbytečnou a nesmyslnou demonstrací síly, kterou hodlají vyjádřit konvojem těžkých obrněných vozidel, které projedou trasu dlouhou téměř 1800 kilometrů napříč šesti zeměmi a v doprovodu 3000 amerických vojáčků budou vesele ničit silnice a přírodu, aby dokázali svou bezbřehou aroganci a tupost (podle nich sílu). Jsem zvědavý, jestli Američané zaplatí všechny materiální škody, které tato jejich těžká vozidla způsobí na místních komunikacích jednotlivých zemí a jestli si uvědomují, že takový konvoj by v případě války mohl být vymazán z povrchu zemského během několika málo minut a jako ukázka síly je úplně zbytečný (všichni víme, že USA má zbraní víc než dost), leknout by se ho mohli možná špatně vyzbrojení domorodci v zemích třetího světa, ale určitě ne moderně vyzbrojení Rusové, kvůli kterým ho vypravují!

Nepochybuji však, že se najde spousta tupých rusofobních válečných štváčů, kteří budou křepčit okolo trasy tohoto konvoje a poskakovat přesně v rytmu amerických válečných bubnů. BUM bojuj proti Rusákům, BUM věř Amíkům, BUM bomby zbourají Tvůj dům, BUM my zase budeme mít svůj boom, BUM hrajeme všem hlupákům.

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře