Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Člověk co najíždí autem do lidí je terorista a zaslouží kulku!!!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

V Chomutově v noci na sobotu mladý Rom v dodávce najížděl do jiných aut a dokonce do lidí. Z blízkého paneláku vyběhl sedmatřicetiletý Čech a svou legálně drženou zbraní tomuto řádění učinil přítrž dříve, než stačil terorista v dodávce někoho zabít. Je nutno říci, že automobil může být opravdu nebezpečnou vražednou zbraní, což mohou bezesporu potvrdit pozůstalí obětí teroristických útoků z Francie a Německa! Zákrok legálně ozbrojeného Čecha byl tedy dle mého mínění naprosto v pořádku!

Představte si, že sedíte doma a najednou uslyšíte z okna křik a hluk. Podíváte se ven a uvidíte mladého muže tmavé pleti, tolik připomínajícího vražedné islamisty páchající v současnosti po celé Evropě teroristické činy, jak dodávkou najíždí do lidí! Myslí Vám proletí všichni ti mrtví, které nám ukazují v televizi a v novinách a Vy, protože vlastníte legálně drženou zbraň, se rozhodnete řádění toho šílence venku ukončit dříve, než někoho opravdu zabije. Pokud se na celý případ podíváte takto, musíte pochopit, že jednání muže, který usmrtil romského mladíka v dodávce, bylo naprosto v pořádku!

  • clovek-co-najizdi-autem-do-lidi-je-terorista-a-zaslouzi-kulku

Dnes už nikdo nedokáže, jestli byl ten mladý Rom opravdu jen ožralý jako to prase, nebo se chtěl stát mediálně známou osobou a rozhodl se stát masovým vrahem, či mu v zahraničí (podnikal a žil prý v Nizozemsku) někdo vymyl mozek a on se opravdu pokoušel spáchat teroristický čin. Osobně si myslím, že je to vlastně úplně jedno, důležité je, že seděl v dodávce a ohrožoval na zdraví a na životě kolemjdoucí spoluobčany. Nic jiného, než kulku si tedy nezasloužil! V Americe by ho nekompromisně odprásknul nějaký polda, tady u nás to musel udělat obyčejný slušný občan!

Podle mého je to hrdina, ale tak nějak nepochybuji o tom, že naše justice bohužel udělá z hrdiny vraha a z teroristy za volantem nevinnou oběť!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře