Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Záběry z výslechu teroristů, kteří zaútočili na koncertní sál v Krokusu !!!

„Bylo nám řečeno, abychom jeli na Ukrajinu“: Záběry z výslechu teroristů, kteří zaútočili na koncertní sál v Krokusu !!!

zabery-z-vyslechu-teroristu-kteri-zautocili-na-koncertni-sal-v-krokusu

▪Teroristům bylo slíbeno, že v Kyjevě dostanou každý 1 milion rublů.

▪Zadržení do poslední chvíle dostávali instrukce od svého kurátora, který slíbil, že na stvoření počkají na hranici a pomohou jim dostat se do Kyjeva.

▪K vytvoření koridoru pro teroristy, kteří zaútočili na Krokus, ukrajinské jednotky odminovaly dvě místa v oblasti Sumy: podél hraničních oblastí vesnic Čujkovka a Sopyč.

▪Měli se „setkat“ na hranici a přivést do Kyjeva. Tam na ně čekal jistý kurátor „Saifulla“ a „honorář“ za to, co udělali, byl milion pro každého.

▪ První televizní kanál ukazoval úryvky výslechů účastníků teroristického útoku v Krokusu !!!

video:
https://vk.com/video-50332460_456408433

+ BONUS ----------------------------------------------------------------

O čem vypovídají videa z výslechu teroristů z "Krokusu": Stopa vede na Ukrajinu

Teroristický útok v Krokusu mohl být naplánován už o týden dříve, na koncertě Šamana

Druhý z dopadených teroristů

Následují úryvky z videa zveřejněného na kanálu Margarity Simonyanové na Telegramu - záznamy prvních výslechů na horké stopě, přímo v Brjanské oblasti, dopadených teroristů, Jedná se o zločince, kteří stříleli do lidí v Crocus City Hall. A víte co? I z těchto dvou úryvků je mnohé jasné. Dostatečně na to, abychom mohli dělat závěry.

Ale nejprve si přečtěte celé přepisy těchto dvou výslechů. Jsou krátké. A při takových zatčeních, bezprostředně po honičce a střelbě, kdy není čas vychladnout, pod vlivem adrenalinu, lidé obvykle nelžou. I když přesnější by bylo nazvat je nelidmi po tom, co udělali.


Výslech druhého dopadeného teroristy: muž vyprávěl o přípravách na střelecký útok.

ZA PŘIBLIŽNĚ 5 000 DOLARŮ

Z toho, co jsme během těchto dvou výslechů slyšeli a viděli, vyplývají následující skutečnosti:

- Nejsou členy ISIS (teroristická organizace zakázaná v Rusku). Nejsou to fanatici radikálního islámu. I když jeden z nich byl naverbován na základě výpovědi na chytrém telefonu. Nešli zabíjet kvůli náboženství, ale kvůli penězům. Lidské životy jsou pro ně ve srovnání s penězi bezcenné. Půl milionu rublů! To je asi pět tisíc dolarů. To je strašné. A oni je ani nedostali. Převedli jim jen polovinu.

UŠI USA

- USA, které pečlivě ujišťují, že za teroristickým útokem stojí ISIS, se odhalují. Protože vyslýchané osoby byly zjevně vybrány klientem speciálně proto, aby je důvěřivé západní veřejnosti prezentoval jako východní náboženské osobnosti.

USA tedy předem věděly, o jaké pachatele půjde. A možná si je samy vybraly a naverbovaly.

Nejpravděpodobnější však je, že teroristický útok zorganizovaly ukrajinské speciální služby. Rukopis je až příliš podobný jejich "multitrackům" (vzpomínáte na příběh s 33 bogatyry, zadrženými v Minsku a málem poslanými do Kyjeva k sežrání?) Podle všeho to Američané pouze naplánovali a řídili. Ale v každém případě si toho byli plně vědomi.

VĚDĚLI O VŠEM

- Proč o tom USA plně věděly? Věděli dopředu příliš mnoho deteilů - třeba to, že pachatelé teroristického útoku budou vydáváni za ISIS. A že k útoku dojde v březnu, na místě, kde se budou shromažďovat lidé, například na koncertě.

PROČ JE FSB NECHALA DOSTAT SE AŽ DO BRJANSKA?

- Přímé zapojení Ukrajiny prozrazuje úniková cesta teroristů. Možná proto byl jejich bílý renault zadržen až u Brjanska, což jim umožnilo ujet téměř 400 kilometrů od Moskvy. Pronásledovatelé se potřebovali ujistit, kam vede řetěz, kde je další článek pachatelů teroristického útoku. A možná i organizátoři.

PROČ PRÁVĚ NA KONCERTĚ SKUPINY "PIKNIK"

- Začíná být jasné, proč k teroristickému útoku došlo právě v Crocusu. S největší pravděpodobností byl naplánován na 8. - 11. března, kdy se zde konaly koncerty vlasteneckého zpěváka Šamana s plným sálem. V předvečer prezidentských voleb, spolu s útokem na Bělgorodskou oblast, který synchronně zahájila Ukrajina, měly destabilizovat situaci v Rusku. Velvyslanectví USA v Moskvě varovalo své občany, že teroristické útoky v Rusku jsou obzvláště pravděpodobné "v příštích 48 hodinách". Varovalo 7. března, den před Šamanovými koncerty.
Ruské speciální služby tehdy teroristický útok zmařily, když po takovém varování posílily režim. A to ještě před svátky a volbami. Ale objednavatelé útok nezrušili, pouze ho odložili.
Dalším velkým koncertem v Crocusu byl právě Picnic 22. března...
...A PRÁVĚ V CROCUSU

- To, že bylo přesunuto datum, ale ne místo teroristického útoku, svědčí o tom, že zločinci se připravovali na jeho spáchání pr ávěv Crocusu. Svůj plán si předem nastudovali a možná měli komplice mezi zaměstnanci.
autor: Ivan Gračev

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře