Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ani napravo ani nalevo – opravdový vlastenec míří vždy přímo k cíli!

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

Tak jsem se ocitl tak nějak mimo, spousta pravičáků mě nazývá bolševikem a někteří levičáci zase pro mé vlastenecké názory náckem. Ve skutečnosti nejsem ani jedno!

Proč pořád někdo musí lidi dělit na pravičáky a levičáky?! Proč lidi radši nedělit na vlastence hrdé na svoji zemi a svůj národ a na křiváky a vlastizrádce schopné za peníze, nebo vysoký post prodat třeba vlastní matku a zavrhnout svůj lid a původ?!

Proč si proboha nemůžeme vzít ze všeho, co náš národ prožil to nejlepší a konečně nežít ve svobodné, prosperující společnosti štědré k těm, co do ní přispívají (nepracující parazité a feťácká spodina společnosti ať si poradí sama, jak umí).

Proč si nevzít svobodu projevu a názorovou pluralitu z kapitalismu, většinové národní hospodářství sloužící všem občanům a ne jen hrstce nejbohatších křiváků z komunismu a morální zásady původních nezkažených křesťanů a nežít konečně jako civilizovaní lidé?!

  • ani-napravo-ani-nalevo-opravdovy-vlastenec-miri-vzdy-primo-k-cili

Popravdě si myslím, že nejdůležitější ze všeho je mít v srdci čest a hrdost na vlastní národ a lásku k rodině a vlasti! Když tyto věci opravdu cítíte a řídíte se jimi, není vůbec důležité, co si o Vás myslí ostatní a kam Vás řadí! Nikdy nebudu opravdový komunista, protože odsuzuji multikulturu, stejně jako odsuzuji marxistické ideje zániku rodiny, států a národů!

Z celého komunismu beru jen myšlenku většinově národního hospodářství, ve kterém budou velké podniky patřit naší zemi a jejímu lidu a podporovat se budou jen malé soukromé rodinné podniky a družstva vedené našimi lidmi! Také nejsem a nikdy nebudu nacista a nebudu vzývat Hitlera, protože jen magor může obdivovat ideje toho malého polochromého germánského skřeta, který chtěl kromě Židů vyhubit také všechny Slovany, včetně Čechů, Moravanů a Slezanů! Jsem naopak hrdý na to, že jsem příslušníkem slovanského národa, stejně jako Rusové, od kterých dostal takový nářez, že z toho nakonec ten ubožák spáchal sebevraždu!

Přesto popírám a budu popírat, že každý, kdo má rád svou vlast, každý, kdo chce žít v jedné zemi pouze s lidmi, kteří sdílí stejné hodnoty a každý, kdo chce o své zemi rozhodovat tady společně s ostatními občany České republiky a nechce si nechat poroučet od nikoho z ciziny, ani se podřizovat zvyklostem a náboženstvím přistěhovalců je nacista! Není! Je to pouze čestný člověk a vlastenec a já osobně se k takovým lidem také počítám! Takže mi všichni už laskavě s Vašimi nálepkami polibte s prominutím zadek, já na Vás stejně zvysoka kašlu!Nastává doba, kdy se budou muset VŠICHNI vlastenci spojit proti křivákům a vlastizrádcům a vybojovat pro náš národ svobodu a nezávislost a pro naše potomky uchránit naše hodnoty, aby mohli žít v zemi, která jim stále bude patřit!

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře