Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

TENTOKRÁT PRO LIDI V ČESKU, KTEŘÍ JEŠTĚ NEVĚDÍ!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Přátelé, došlo k neslýchanému svinstvu. Včera se lidé sešli u místa pomníku maršála Koněva, aby vyslovili poděkování za vítězství a oběti, které naší zemi přinesly mír. Nikdo z nás ale netušil, co neoliberální hyeny opět chystají.

  • tentokrat-pro-lidi-v-cesku-kteri-jeste-nevedi

Všichni víme, jakým nestoudným způsobem s pomníkem tomuto hrdinovi naložil obvodní starosta Prahy 6 - Ondřej Kolář se svým týmem, za podpory vlastníka pozemku hlavního města Prahy - primátora Hřiba. "Zaskvěl" se při tom i starosta 20 km čtverečních s názvem Řeporyje - Pavel Novotný. Potajmu, jako zloději, na neoprávněném mimořádném zasedání (protože v nouzovém stavu směli jednat pouze o viru) rozhodli o odstranění pomníku maršála Koněva. Hrdiny, vyznamenaného řády půlky světa. Hned ráno byl pomník odstraněn a odvezen kamsi do skladu.

Byla tím hrubě porušena nejen mezinárodní smlouva, ale také Ústava ČR, protože podle článku 10, jsou mezinárodní smlouvy nadřazeny národním zákonům. To už Ruská federace ale nenechala být a podala žalobu. Podle ruských zdrojů hrozí v případě odsouzení, panáčkům rok nápravných prací v Rusku.

To ale bylo zřejmě "výtečníkům" málo, proto "někdo" na podstavec maršálovy sochy, umístil záchodovou mísu. Hanebnost a nedůstojnost tohoto činu nemůže zůstat bez odpovědi. V tomto okamžiku byly překročeny nejen rámce elementární slušnosti. Tu už od našich rusofobů nelze čekat. Ale je to hrubá urážka nejen ruského státu, ale každého občana Ruské federace. Už nehovořím o tom, že je to urážka i nás, za naše padlé. A bylo jich 365 tisíc. Ale pro naše "gauleitery" jak je pokřtili v Rusku, to evidentně nic neznamená.

Pan Novotný se bude raději klanět Vlasovcům, těm fašistickým zrádcům, kteří byli řádně odsouzeni Norimberským procesem.

Někdo už ale zřejmě pochopil, že je to hodně "přes čáru", takže dnes byla v tichosti mísa odstraněna. V době, kdy jsme oslavovali skutečný den Vítězství 9. května na Olšanských hřbitovech. V tichosti a v domnění, že si toho snad moc lidí nevšimlo. Opak je pravdou.

Přátelům v Rusku jsem poslala vysvětlující dopis, kde jsem jim popsala, jak se to celé odehrávalo, protože jestli se chtějí k tomuto svinstvu hlásit vládní činitelé, naši poslanci a senátoři, jejich věc a jejich ostuda. Normální český občan, se k tomu nikdy hlásit nemůže a nebude.

Ano, očekávám, že Rusko už tentokrát opravdu tvrdě odpoví, protože snad ani dějiny takové svinstvo nepoznaly. Na to můžeme doplatit všichni, ale je v tom vina i naší vlády, která k těm prvním svinstvům držela důsledně bobříka mlčení. A jak víme všichni od dětství - mlčení znamená souhlas. Kdyby ty úředníky městského a obvodního formátu vláda, která nese odpovědnost za zahraniční politiku naši země, klepla hned přes prsty, nemuselo dojí k takové odporné skutečnosti. Ano, je to i naše vina, protože si je tento národ zvolil. Věřme, že k tomu už nedojde.

Přátelům v Rusku jsem poslala hlubokou omluvu jménem všech slušných lidí, kteří s takovým odporným jednáním nesouhlasí. A je nás hodně.

A kdyby se někdo chtěl ptát, co jsme dělali na Olšanech v době karantény, tak my máme právo se ptát, jak to, že policie nedostala příkaz zakročit, protože ve chvíli "instalace" rovněž nemohli vykonavatelé tohoto hnusu dodržovat dvoumetrové rozestupy.

Ještě jednou se chci omluvit přátelům v Rusku, i když pro takový čin se omluva hledá jen těžko.

Zamýšleli jste se ale, proč tolik zesílil ten tlak na konání svinstev vůči Rusku? Někdo chce evidentně vyvolat střet mezi naším a ruským národem, mezi našimi lidmi. Je důvodem Jalta II, nebo je ve hře ještě něco víc? Nějaké svinstvo, o němž zatím nevíme. Doufám alespoň, že k tomu nedojde.

Šiřte prosím tu zprávu dál i se svými názory. Žádný střet mezi naším a ruským lidem, nesmíme dopustit!!!

FB - Radka Zemanová-Kopecká

Facebook komentáře