Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Očkovací vakcíny pro české děti dodá firma Avenier, kde sedí ve vedení “vládní a mediální” epidemiolog R. Maďar!

Experimentální vakcíny proti koronaviru, které neprošly řádným testováním a o jejich přínosu lze vést velmi seriózní debatu, začnou být masově vnucovány i českým dětem. Většinu z nich má dodat největší distributor vakcín v ČR firma Avenier, a.s. To je zdánlivě nezajímavá informace, pokud si neuvědomíte, že v jejím vedení sedí jako “odborný garant” Doc. MUDr. R. Maďar, který je jednou z hlavních hvězd vakcinační propagandy. Avenier bude pro české děti dodávat vakcíny od firem Moderna, Johnson & Johnson a AstraZeneca, Firma Avenier se také nepochybně bude účastnit soutěže o zakázku na dodávku vakcín od firmy Pfizer a skoro bych si vsadil, že v tendru zvítězí. Maďar je miláčkem medií, kdy téměř každý den vykládá, jak vakcíny jsou jediná záchrana před údajnou pandemií.

  • ockovaci-vakciny-pro-ceske-deti-doda-firma-avenier-kde-sedi-ve-vedeni-vladni-a-medialni-epidemiolog-r-madar

 

Je asi zbytečné opakovat celou nesmyslnost očkování dětí vakcínami proti koronaviru, ale přesto:

Pro děti a mladé lidi (bez vážných chronických nemocí) není nemoc způsobená koronaviry nebezpečná a existuje proti ní řada vyzkoušených léků!

Vakcíny neprošly řádným testováním a k dispozici jsou pouze “studie” od výrobců. Jejich věrohodnost má asi takovou odbornou hodnotu jako výplod nějaké PR agentury. Navíc firmy jako Pfizer v minulosti několikrát o svých odborných studiích veřejně lhaly!

Nevede se veřejná diskuze o úmrtích na vakcíny u mladých lidí (zánět srdečního svalu) ani o vedlejších účincích

Testy ve školách ukázaly, že pozitivně testovaných dětí je pár a nemocné vlastně žádné. (Pomyslete na tu absurditu, že kvůli pochybnému testu jsou zcela zdraví lidé prohlášeni za nemocné!)

Není jasné, kdo ponese odpovědnost za případné vedlejší účinky očkování dětí, nebo jejich případné úmrtí. Farmaceutické firmy to NEBUDOU! Ty mají ve smlouvách, že nenesou za případné vedlejší účinky odpovědnost. Ponese jí snad pan Maďar, Prymula, Flégr, Hořejší, Smejkal, nebo paní Ruth Tachezy? Těm o zdraví české populace opravdu nejde!

Řada propagátorů očkování je navíc vedena svými zištnými zájmy (třeba Maďar a Prymula jsou ve střetu zájmu par excellence) a jejich cynismus, kdy kvůli své hamižnosti klidně obětují budoucí pokolení českého národa, je odpudivý!

Rodiče by měli očkování dětí rozhodně odmítnout a dát svůj postoj najevo v nadcházejících volbách. Očkovací lobby v českém parlamentu zastupuje Babišovo ANO, ČSSD, KSČM, ODS, TOP 09, Piráti a STAN. De facto očkovací lobby ale zastupují i strany, které mluví o dobrovolnosti očkování jako SPD a TRIKOLORA.

Masové očkování neprověřenými vakcínami české populace je nezodpovědný hazard a je smutné, že se v parlamentu (snad částečně s výjimkou poslanců Volného a Bojka) nenašel nikdo, kdo by to řekl nahlas! Podívejte se na Slovensko a rozhodný postoj ĽSNS (Kotleba), nebo Rakousko a tamější Svobodné. Ti jasně celou koronavirovou hysterii odmítají! U nás se podobně jasných postojů odvažují pouze malé strany jako Národní demokracie, ANS atd.

Za masovým očkováním stojí mocné síly a lze pochopit, že se jich řada lidí bojí, ale zbabělce v parlamentu v dnešní době boje o přežití národa nikdo nepotřebuje.

https://bit.ly/3xpgVje

zdroj: https://www.pokec24.cz/nezarazene/ockovaci-vakciny-pro-ceske-deti-doda-firma-avenier-kde-sedi-ve-vedeni-vladni-a-medialni-epidemiolog-r-madar/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře