Koudelka má problém!
Když generál Koudelka zveřejnil slavnostně obvinění na Petra Bystroně poslance Bundestagu z toho, že bral úplatky z Ruské strany, tak už se dalo tušit, že TOHLE bude problém.

A ejhle, problém je tady.
A vypadá to, že Koudelkovi by mohl zlomit vaz‼‼ Kéž by nejen jemu.
Povezou se také prezident a soudruh generál Petr Pavel a premiér, profesor Petr Nutella Fialenko, kteří ani nemrkli a vše Koudelkovi uvěřili - důkazy prý existují⁉ I když je ale oni sami NEPOSUZOVALI.
Takže Koudelka má německé straně předložit důkazy‼‼Němci nejsou spokojeni s tím, že někdo zasahuje do předvolební kampaně v jejich zemi a požadují důkazy. Požadují, aby Česká republika předložila doložitelná fakta k posouzení Německému parlamentu. Němci nejsou spokojeni s tím, že pan Koudelka řekl v České televizi, že to tak je, a že důkazy předložit nemůže, protože by ohrozil zpravodajské zdroje.
Německá strana:
„Nedovolíme, aby zahraniční tajné služby diktovaly naši volební kampaň skrze manipulativní obvinění. Nyní musí Fialova vláda vysvětlit, zda zveřejnění vzniklo tlakem ze zahraničí a jakou roli zde sehrály NATO‼‼ a německá vláda‼ PRŮSER totiž zde je zásadní.
I kdyby německý poslanec bral peníze z cizího státu, nemůže s tím jít do televize tajná služba jiného státu. Pokud spolupracují ony tajné služby, tak si mohou informace předat a cizí tajná služba již zařídí potřebné.
Ale zveřejnit obvinění a neukázat oné zahraniční tajné službě nic, z tamní tajné služby dělá pitomce.
A věřte tomu, že v tomto případě jde o profesionalitu německé tajné služby, které se BIS fakt rovnat nemůže.
Němci teď požadují důkazy, zatím.

Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Putin chystá hlubokou útočnou operaci! BlackRock se stahuje z Ukrajiny.
- Jste připraveni? Páteční blackout v ČR
- Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.6.2025
- Stepan Bandera - Poprava ukrajinského nacisty, který sekerami zabil tisíce lidí včetně dětí (+ Video - doplněno)
- “Kam se poděla Ukrajinská armáda?!” – Šokující zjištění věští Putinovi brzké velké vítězství. Analýza.
- Ľubo Huďo: Mediálny Wrestling 128
Komentáře
Snad to není styl brutopýrace bajonetizace ego tautologa gramatika bez slabikáře kejhala hejkala vřískala z PP?
https://www.youtube.com/shorts/DqAxAS15hiY