JAK SE VLASTNĚ VĚCI MAJÍ! Aneb: CO VY NA TO?
- Podrobnosti
- Z domova / kauzy|
- 9. září 2017|
- Vojtěch Filip, KSČM|
- 14476 x
Ó NIKOLIV. Sobotka chtěl být premiérem a proto uzavřeli s ANO koalici. Proč se to děje nyní? Protože ANO má stále nejvyšší preference, zatím co ostatní tradiční strany až na KSČM se propadají a mají oprávněný strach z voleb. Už to naznačily volby do krajů a do Senátu.
A co třeba tohle: Karel Schwarzenberg, sám jako ministr zahraniční vlády ČR podnikal po celou dobu ministrování se svou firmou ORLÍK NAD VLTAVOU s.r.o., Bělohorská 165 Praha 6, IČ: 45023930, kde drží 99,82 % podíl. Kalousek této firmě převedl více jak 100 milionů Kč dotací ze státního rozpočtu ČR a mnoho desítek mil. Kč z EU.
Jen za poslední 2 roky ministrování obdržel Schwarzenberg prostřednictvím této firmy od pana Kalouska a Ing. Čiernika z MZE 70 milionů za odbahnění písčitých rybníků Sobík, Silvestr a Zhoř, kde místo bahna těžil písek, který prodával a používal na opravu cest....pochopitelně, všechno bylo a je v naprostém pořádku!!!

Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Rusko spúšťa Európe závory. Všetky! Úplne všetky!
- Prof. Peter Staněk, CSc. - Jak se přizpůsobit aktuální době?
- Pan VK komentuje aktuální události na SV (10.04.2026)
- Skálova simultánka: Agresor v pasti, kterou nečekal. Globální lavina ho nemine.
- Dnešní maďarské volby a ruské podmínky pro konec války na Ukrajině.
- Z PRONEWS 13.4. - 14.4.2026: EU požaduje, aby Péter Magyar ukončil veškerou předchozí politiku Viktora Orbána
Související články

Komentáře