Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Česká televize v duchu totalitních diskreditačních kampaní útočí na SPD. Lhala za SSSR, lže i za EU

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Česká televize v naprostém zoufalství vytáhla 25. 4. na slavnostním shromáždění SPD a jejích zahraničních spojenců hajlujícího idiota, a to s optimistickým přesvědčením, že co divák, to blbec. Jedno hajlující individuum, podle obrázků snad v uniformě Armády ČR mělo utvrdit diváky v lopotně vytvářeném obraze SPD jako „fašistické strany“. O to méně se ČT zajímala o vystoupení členů SPD a zahraničních hostů.

  • ceska-televize-v-duchu-totalitnich-diskreditacnich-kampani-utoci-na-spd-lhala-za-sssr-lze-i-za-eu
  • ceska-televize-v-duchu-totalitnich-diskreditacnich-kampani-utoci-na-spd-lhala-za-sssr-lze-i-za-eu
  • ceska-televize-v-duchu-totalitnich-diskreditacnich-kampani-utoci-na-spd-lhala-za-sssr-lze-i-za-eu

I když fotografie (viz. fotogalerie), kterou nabízíme není dokonalá., neměl by být problém hajlujícího jednotlivce identifikovat a pak s ním adekvátně nakládat.

O jakých počtech účastníků referovala média? Většinou byla řeč o několika stovkách účastníků. Snímek (viz. fotogalerie) pořízený z výšky však dokazuje, že účastníků bylo několik tisíc.

Je velice zajímavé, že vzpomínkové akce na řádění SS na konci války v obci Javoříčko 26. 4. 2019 se zúčastnilo asi 500 osob, bylo položeno asi 30 věnců a kytic, za Poslaneckou sněmovnu promluvil její místopředseda Tomio Okamura. Mimochodem projev všichni hodnotili jako mimořádně dobrý. Promluvil také plukovník Vodička, za Ministerstvo kultury náměstek a také zástupce hejtmana. Přítomni kromě místních pamětníků a jejich potomků byli zejména zástupci Armády ČR, kteří zajišťovali důstojnost pietní akce, zástupci okresní organizace KSČM v čele s poslancem Alexandrem Černým a europoslankyně Olga Sehnalová (ČSSD).

Nebyl zřejmě přítomen nikdo z tzv. „demokratického bloku“. Panu předsedovi ODS Petru Fialovi a vedení KDÚ-ČSL je daleko bližší Sudetoněmecký landsmanšaft.

Tomia Okamuru požádalo mnoho přítomných o společnou fotografii včetně zástupců protifašistického odboje a místních pamětníků. To je zvláštní… Není?

Právě tak na výstavě Flora Olomouc se s ním nechali mnozí návštěvníci vyfotografovat. Pouze majitel stánku s vínem a lihovinami zahrnul v rámci „hate free“ několika nenávistnými výroky.

Tak jak je to tedy s tím fašismem a xenofobií…?

zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33060-ceska-televize-v-v-duchu-totalitnich-diskreditacnich-kampani-utoci-na-spd-dnes-jiz-ne-ve-jmenu-sssr-ale-eu.aspx

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2019-05-22 12:12
Nejhorší je, že si tuto stoku a sluničkovou-eur oislám neomarxistickou propagandu platíme ze svých daní.
https://www.epshark.cz/clanek/1033/ct-necista-propaganda-za-nase-penize

Facebook komentáře