Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Azov byl přirovnán v příručce policie Slovenska k Islámskému státu. Nyní jsou ale pro Západ hrdinové.

Emblém nacionalistického pluku Azov, značná část ozbrojenců kterého je teď zablokována v továrně Azovstal v Mariupolu, byl před několika lety zařazen do slovenské policejní příručky jako symbol extremismu. Kromě tehdejšího emblému Azovu v příručce lze najít i emblém ukrajinské strany Pravý sektor a vlajku Islámského státu.

V roce 2017 šéf Odboru prevence kriminality slovenského ministerstva vnitra Jozef Halcin slovenským médiím představil knihu s názvem Symbolika využívána extremistickými a radikálními skupinami, která měla sloužit jako příručka pro policisty na Slovensku.

  • azov-byl-prirovnan-v-prirucce-policie-slovenska-k-islamskemu-statu-nyni-jsou-ale-pro-zapad-hrdinove
  • azov-byl-prirovnan-v-prirucce-policie-slovenska-k-islamskemu-statu-nyni-jsou-ale-pro-zapad-hrdinove
  • azov-byl-prirovnan-v-prirucce-policie-slovenska-k-islamskemu-statu-nyni-jsou-ale-pro-zapad-hrdinove
 
 
Podle tehdejších slov Halcina je příručka určená k tomu, aby napomohla slovenským policistům lépe rozeznávat symboly spojené s extremisty a usnadnit boj proti extremismu a radikalismu na Slovensku. Zmíněná kniha obsahovala i tehdejší emblémy ukrajinského nacionalistického pluku Azov a ukrajinské nacionalistické strany Pravý sektor. Kromě toho byly do příručky zařazeny například i symboly nacistického Německa a Islámského státu*.
Připomeňme, že v roce 2018 americký Kongres zablokoval poskytnutí vojenské pomoci Azovu, a to kvůli značné přítomnosti neonacistů ve svých jednotkách. „Bílý suprematismus a neonacismus jsou nepřijatelné a nemají co dělat v našem světě,“ sdělil tehdy americký poslanec Ro Khanna.
*teroristická organizace zakázaná v RF
 
zdroj: https://cz.sputniknews.com/20220427/azov-byl-prirovnan-v-prirucce-policie-slovenska-k-islamskemu-statu-nyni-jsou-ale-pro-zapad-hrdinove-18226979.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 P.A.Semi 2022-05-06 11:55
Podléháte dezinformacím Masmédií a Vlád...
Cituji DobesIris:
Znásilňování, vraždy civilistů, mučení..…praktiky, které vidíme ze strany Ruska i dnes na Ukrajině :-/ Neskutečné čeho jsou rusáci schopni.


Tyhle zločiny co píšete tam páchají především Ukrajinští nacisté, snažíce se z nich obviňovat Rusko... Rusko se chová velmi seriózně k zajatcům, možná až příliš, ale zvěrstva Ukronacistů, mučení a zmrzačování zajatců, je fakt odporné ... Skoro všechno, co slyšíte jako pomluvy proti Rusku ve Lžidomédiích na čele s ČT, dělají mnohonásobně víc Ukrajinci - a proto z toho hlasitě obviňují Rusko, aby pak nikdo zprávám Rusů a Ukrajinských civilistů o zvěrstvech Ukronacistů nevěřil...
Už zase tu vládne Lež a Nenávist...! A myslím, že tentokrát to nedopadne tak sametově, jako minule...

A v jiném článku jste psal v komentáři něco o '68... To na nás ovšem Ukrajinec Brežněv poslal převážně Ukrajinské vojsko vedené Ukrajinským generálem...

πα½
Citovat
#1 DobesIris 2022-05-04 07:44
Znásilňování, vraždy civilistů, mučení..…prakti ky, které vidíme ze strany Ruska i dnes na Ukrajině :-/ Neskutečné čeho jsou rusáci schopni.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře