Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Valí se na nás vlna chřipek. Dáte se očkovat?

Televize a noviny nás straší chřipkovou epidémií a informují, že na chřipku zemřeli už první čtyři lidé. V minulých letech bylo číslo větší a překračovalo 10 obětí.

  • vali-se-na-nas-vlna-chripek-date-se-ockovat

 

Začnu vlastní zkušeností. Já osobně jsem neměl chřipku už více než 40 let. Asi do mých 30 let jsem měl pravidelně každý rok v lednu nebo v únoru chřipku jako každý druhý. Hezky jsem si poležel deset dní v posteli, pil čajíček a polykal acylpirin. Potom jsem si koupil auto a začal jezdit každý den do práce vlastním autem. A od té doby jsem zdravý jako rybička. Žádná chřipka, žádné horečky. Zdrojem nákazy jsou totiž autobusy a tramvaje plné chrchlajících a kašlajících lidí, kteří rozhazují svoje bacily kolem sebe. Jakmile jsem začal jezdit autem, zbavil jsem se těchto bacilonosičů a zůstal zdravý. Bohužel, ale všichni nemohou jezdit do práce autem. Mnoho lidí auto nemá a další nemají na jeho dennodenní provoz peníze. Lidé se dneska bojí být nemocní, aby nepřišli o práci. To my jsme mohli být klidní, komunisté nikoho z práce nevyhodili, protože byl nemocný. To je až nový výdobytek kapitalismu. Takže co s tím? Dáme se očkovat? Jsem zásadně proti očkování. Každý si může na internetu přečíst, že očkování je kontraproduktivní. Za prvé - nejenže nepomáhá, ale spíše škodí. O tom napíši ve druhé části mého článku. Teď  rada, jak na to.

Na zemi je jeden velmi chytrý národ, který už před mnoha lety přišel na to, jak se chránit. Asi všichni jsme (tenkrát) viděli fotografie Japonců chodících po městě s bílou rouškou přes nos a ústa. A to je podle mne jediná a účinná prevence. Japonci jsou velmi disciplinovaný národ, my jsme švejkové, kteří by každou takovou iniciativu zesměšnili. Proto by asi bylo nutné úřední nařízení takovou roušku nosit a do autobusu nebo do tramvaje by lidi bez roušky nesměli pod hrozbou přísné a mastné pokuty vstoupit. Dobré by také bylo, kdyby lidé takového člověka bez roušky z autobusu vyhodili  sami.  To by nás snad naučilo.

A nyní k tomu očkování. Zdrojem očkovacích látek je farmaceutický průmysl. To je druhé, po zbrojařích nejmocnější a nejvýnosnější odvětví na vydělávání peněz. Každý asi pochopí, že zdravý člověk pro ně není zrovna dobrým objektem. Kdybychom byli všichni zdraví, tak by přišli na buben. Proto také zlepšování zdraví lidstva není předmětem jejich podnikání.  Z tohoto důvodu je zachování a šíření chorob v jejich nejlepším zájmu. K jejich potřebám je třeba vytvořit nové nemoci a léky proti nim. Lidé by si měli uvědomit, že v posledních desetiletích nápadně přibývá nových nemocí. V oblasti chřipek to byla jako první ptačí chřipka. Nikdo nám nevysvětlil, jak je možné, že náhodou v Číně najednou onemocněla jedna slepice novou neznámou nemocí. A zrovna v době, kdy se do Číny stěhoval americký průmysl. Tak přišla první epidemie. Pak přišla prasečí chřipka, náhodou také odtamtud. Mexická chřipka už byla odjinud a nevyvolala už takový poprask. Tak musely přijít těžší kalibry. Teď nám v Africe řádí ebola. Další nemoc, kterou nikdo nikdy neznal. Kde se tak náhle vzala? Začíná se mluvit o nemocech vyvíjených v tajných farmaceutických laboratořích. Mluví se o tom, že první taková nemoc byl AIDS. A lidé to dávají dohromady s informacemi z Bilderbergu a dalších setkáních elit o připravované depopulaci. Co to je depopulace? Plánované vyvraždění miliard lidí. Podle veřejných vyjádření jejich protagonistů je země přelidněná a přitom nejbohatší extratřídě by stačilo 500 milionů lidí, kteří by jim zajistili luxus a všechny jejich požadavky. Toto jsou fakta běžně dosažitelná na internetu. Vyhubení nemocí je principiálně v rozporu se zájmy farmaceutického průmyslu a nejbohatší skupiny lidí.

Nejhorším nepřítelem farmaceutického průmyslu jsou přírodní léčiva.

Vitamíny a jiné účinné přípravky na bázi léčivých rostlin jsou hrozbou pro byznys farmaceutického průmyslu s nemocemi. Jejich největším nedostatkem je, že je nelze patentovat, nelze na nich vydělávat. Obrovské zisky farmaceutického průmyslu stojí na patentovatelnosti léků. Tyto patenty umožní výrobcům stanovit si libovolně vysokou cenu za své léky. Jděte se podívat do lékárny sledujte ceny léků. Dnes stojí každá pitomost propagovaná v televizi stovky korun. A přitom účinnost je ve hvězdách. Přitom přírodní přípravky opravdu léčí na rozdíl od chemických přípravků, které jen potlačí příznaky nemocí, přičemž neléčí skutečnou nemoc, nemají prokazatelnou účinnost a jen potlačují symptomy. Jejich jediným cílem je vydělat co nejvíc peněz. Vitamíny a jiné přírodní účinné prostředky, které skutečně chrání před nemocemi, nejsou s povahou byznysu farmaceutického průmyslu s nemocemi slučitelné. Byznys farmaceutického průmyslu s nemocemi je největším podvodem v historii lidstva. Svět moderní mediciny je ve skutečnosti plný léků, které u 95% pacientů prostě neúčinkují. Jejich produkty lidi nevyléčí, naopak často způsobí namísto toho nové nemoci nebo i smrt.

Podpora a šíření nemocí zvyšuje zisky farmaceutického průmyslu, zatímco prevence a léčba skutečných příčin zisky snižují.  Proto se jim toto odvětví vyhýbá a dokonce je potlačují. Přežití farmaceutického průmyslu závisí na potlačení účinných přírodních terapií k dosažení přirozeného zdraví všemi prostředky.

Zatím jsou obchody s bylinami a dalšími léčebnými rostlinami bílou vránou, ale přesto, že vám to žádný lékař nepředepíše, počty lidí, kteří dávají přednost přirozeným přírodním léčivým prostředkům stoupá.

Tak co? Dáte se očkovat? Nebo budete jezdit do práce autem? Poradím vám, choďte do práce pěšky, je to zdravé, zlepšíte si kondici, nemusíte se bát chřipkové epidemie. Přeplněné autobusy plné chrchlajících lidí jsou tutovkou pro onemocnění chřipkou. A nezapomeňte - zdraví máte jen jedno.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře