Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vzkaz Rostislavu Adamovi

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Rosťo,

přečetl jsem si článek, shlédnul Tvoje fotografie na webu Parlamentnílisty.cz

  • vzkaz-rostislavu-adamovi

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nahaty-volic-Jiriho-Drahose-natocil-VIDEO-Zeman-je-zlocinec-Konec-demokracie-Budou-tu-koncentraky-522293 a právě teď i Tvé zvratky na CFP, kde vyjadřuješ svou osobní nespokojenost s výsledkem prezidentské volby. Jakkoli se snažím pochopit Tvoje rozhořčení, musím konstatovat, že Tvoje reakce na zvolení M. Zemana prezidentem jsou naprosto neadekvátní a nepřiměřené a pozor, také vykazují znaky trestného činu křivého obvinění a pomluvy, tak být Tebou, tak bych přibrzdil a ve vyjadřování svého protestu a nesouhlasu byl hodně opatrný. Dokonce si myslím, že by ses měl za svá slova adresátům omluvit.

Ta demokracie, jak si ji asi představuješ není prostor pro pomluvy, urážky a hanlivé výpady a k vyjadřování neukojených, zhrzených představ a zklamání tím více, že jsou za hranou korektnosti a slušnosti. Emoce to nevyřeší, ale na druhé straně je také pravda, že v tom nejsi sám a že to není jen Tvůj problém! Podobnými emocemi jsou totiž zmítáni všichni ti, kteří se možno říct až chorobně upínali k člověku, který by se sice vynikal na poštovních známkách a zarámovaných fotografiích na stěnách tříd škol a úřadů, ale jako prezident ČR rozho dně ne!

Rosťo, zatímco pražské kavárně, pravdoláskařům, havloidům a řadě celebrit tento výsledek volby prezidenta může opravdu vadit, pak nevidím jediný důvod, proč by zvolení Miloše Zemana prezidentem mělo až tak strašně vadit Tobě. Vůbec totiž nepochybuji, že jsi politický analfabet a tudíž, že politice nerozumíš a nevíš, o čem mluvíš. Jen máš potřebu se svými ujetými názory veřejně exhibovat.

Budu upřímný, Rosťo a říkám na rovinu, že víš kulové, nemáš ani ponětí, odkud vítr vane, vůbec nevíš a nemáš tušení, o co jde, v čem je hlavní důvod velkého zklamání a nesplněného očekávání těch, kteří to zažívají stejně jako Ty. Proto si myslím, že bys měl krotit své emoce, protože ani nevíš, komu tím prospíváš. Mohu Tě však stoprocentně ujistit, že sobě rozhodně ne! Přesto bych rád bych věděl, jak bys zdůvodnil své trapné výkřiky, např. že „Demokracie v Česku s přítomností fašisty Zemana na Hradě a fašistických stran ANO, SPD a KSČM v parlamentu definitivně končí,“  nebo také „Je 28. ledna 2018, včera, předevčírem byly prezidentsk&ea cute; vo lby, ve kterých zvítězil zločinec Miloš Zeman. Fakt děkuji těm, kteří ho volili a kteří mu dali přes 50 procent. Tímto zvolením Miloše Zemana zemřela v ČR demokracie.“ Nevím, kolik je Ti přesně let, tipuji tak něco kolem třiceti let a nedělám si iluze, že mladí lidé Tvého věku mají nějaký ucelený relevantní politický přehled a jsou politicky vyzrálí, což se týká i Tebe.

Používáš slovo fašista a pochybuji, že vůbec znáš význam nejen tohoto slova a už vůbec ne co byl skutečný fašismus za II. světové války. Slovo fašista a fašistické používáš nejenom v obecném smyslu, ale Ty jimi dokonce někoho konkrétně fašistou a fašisty nazýváš! A to konkrétně prezidenta republiky Miloše Zemana. Budu upřímný a říkám, že bys zasluhoval pár přes držku, to v lepším případě, protože se může stát, že za tato slova Tě může také někdo a zcela právem, zažalovat, pokud je veřejně neodvoláš a neomluvíš se.

Totéž platí v případě když říkáš, „Takže až půjdete do koncentráku, které tady vzniknou, tak si nestěžujte. Pro vás, kdo jste stejně jako já volili pana Drahoše v druhém kole, tak pojďte, noste černé pásky. Jako znamení toho, že po sto letech, kdy si připomínáme vznik československého státu, tento stát definitivně zaniká včetně jeho nástupnického státu České republiky. Nebo aspoň demokracie v tomto státě!“

Mluvíš o koncentrácích a ptám se, jaké máš důvody si myslet, že jenom proto, že byl Miloš Zeman zvolen prezidentem, by měly v Česku vzniknout koncentráky? Jsi zdráv, jsi střízlivý, nebo pod vlivem nějaké drogy, že meleš takové nesmysly? Z Tvých vyjádření vyplývá, že jde o nepříčetného, možná zfetovaného člověka, který podlehl psychóze poražených, kterým se nesplnil sen a přání o zvolení profesora Drahoše prezidentem. Když k tomu přidám Tvé poselství, že „ jsi se vysvlékl do půl těla, na podporu té paní, která vyjádřila přímo Zemanovi svůj vlastní názor a byla za to nespravedlivě odsouzena k vyhoštění,“ pochybuji o Tvém zdravém rozumu a zda jsi vůbec normální! Zvláště, když do vínku svého poselství přidáváš svůj totálně vygumované, vypatlané a bůhví čím ovlivněné konstatování, „názor, že Zeman je zločinec, zastávám, i když jsem oblečen,“ mě utvrzuje v přesvědčení, že jsi psychicky narušený, duševní mrzák, resp. debil. Začínám pochybovat, zda dělám správně, když se Tě snažím upozornit na Tvé omyly a postoje a na Tvé neuvážené, urážlivé a zákonu odporující výkřiky,. nepravdivé obvinění a pomluvy.

Na závěr potvrzuji, že názor, že jsi psychicky narušený duševní mrzák a debil zastávám také, jsa rovněž oblečen! Ostatně ani nevím, proč bych se kvůli Tobě měl svlékat do půl těla. Bůh s Tebou Rosťo a nehul, nepij a jdi se léčit!

Jiří B a ť a , 30. ledna 2018

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-01-31 10:12
Je zcela zbytečné se obtěžovat "zvratky" idiota, který zřejmě patří do léčebny pro duševně choré v Bohnicích.

Facebook komentáře