Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Osamocený světlonoš Jaroslav Popelka, alias Slávek Popelka

  • STYDIMSEZA_1
Pan Jaroslav Popelka, alias „Slávek" Popelka je znovu na scéně, ale ne na koni. Tím, že se znovu vydává za představitele „Společenství Holešovské výzvy" dokazuje, že jakkoliv to myslí vážně a nelze mu upřít opodstatněnost jeho slov, vydává se za někoho, kým není.

Především je značně zavádějící již ono „Společenství Holešovské výzvy". Nic takového evidentně neexistuje, pan Popelka sbírá střípky nadějí u těch, kteří snad ještě stojí na jeho straně, ale to je tak si všechno. Společenství Holešovské výzvy? Kde k tomu přišel? Koho si představit za „společenstvím"? Pár jedinců, nebo několik subjektů z řad iniciativ, aktivit, hnutí, sdružení? To sotva, takže zůstává zase jen u velké blamáže veřejnosti. Na to on je skutečný machr!

Na jednání představitelů iniciativ v Jihlavě 2.6.2012 pan Popelka před svědky prohlásil, že opouští Holešovskou výzvu, vidí jistou beznaděj a cítí se unaven. Jinými slovy, že se již nehodlá za Holešovskou výzvu angažovat. Dlouho mu to nevydrželo, konec konců to ani moc nepřekvapuje, protože on málokdy dodrží slovo. Zvláště, může-li z toho nějak profitovat. Jen nechápu, proč se stále zaštiťuje Holešovskou výzvou, nemaje de facto žádné velké, resp. organizované podpory, kromě několika jedinců, kteří ještě neprozřeli jeho intrikářství.

Na druhé straně jen představitelem své založené OPONY, tou se však nikdy na veřejnosti neprojevil, nevystoupil, ba ani ji jinak nepreferoval. Nejspíše proto, že OPONA zůstala zatažená, nemá co představit, nemá čím oslovit, nemá potřebné charisma či image, aby na veřejnosti zaujala. Holešovská výzva má sice stále ještě „zvuk", ale to je tak asi všechno. Díky panu Popelkovi a jeho spolupracovníkům (spolupachatelům) se HV dostala do rukou DSSS, takže jakákoliv prezentace Holešovské výzvy může být chápána jako zprostředkovaná prezentace DSSS prostřednictvím pana Popelky. Ani bych se tomu nedivil, jistě mu za tuto prezentaci něco slíbili a pan Popelka neodmítnul, jsa potřebný.

Vrcholem neslušnosti a nečestnosti na prohlášení pana Popelky v jeho „Vyhlášení odporu a občanské neposlušnosti" je skutečnost, že s touto myšlenkou nepřišel on, (tedy není jejím autorem, ač to budí dojem, že jsou to jeho aktivity, čímž se zase chce zviditelnit a stoupnout na ceně!), ale zcela někdo jiný. Věrný svým nekalým způsobům, jak nakládat s cizím duševním majetkem, i tentokrát se „chlubí cizím peřím!" Pan Popelka už asi jiný nebude, jen je mi líto lidí, kteří v něm ještě pořád vidí „hrdinu dnešních dnů"!

21. června 2012 Jiří B a ť a

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře