Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

(Některým) na vědomost se dává...

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Tím „některým“ jsou myšlení lidé, které vzhledem ke své na veřejnosti výrazné protiruské prezentaci není snad ani potřeba jmenovat. Lidé, kteří se s nebývalým úsilím snaží veřejnost přesvědčit, jak je Rusko pro nás a Evropu nebezpečné, protože (prý) má imperiální tendence a cíle, což pak rádi dokumetují na Krymu, který byl prý neoprávněně anektován, tj. nezákonně zabrán nebo, že se jej Rusko zmocnilo v rozporu s mezinárodním právem. Tito „někteří“ neustále opakují, že Rusko se území Krymu zmocnilo s cílem dál postupovat a zmocnit se Ukrajiny a dál dobývat Evropu, že jejich politika je nebezpečná, protože militantně a válečnicky ohrožuje evropské státy, zvláště v Pobaltí (Česko z toho nevyjímaje). Proto také souhlasí a nadále usilují o trestních následcích tohoto „nevídaného“ činu, jinými slovy souhlasí s „bezpečnostním opatřením“ USA a NATO svou přítomností v zemích střední Evropy, všemi deseti podporují sankce, kterými chtějí donutit Rusko padnout na kolena. Sankce, které mají poškodit Rusko, ale škodí nejen nám, ale i celé Evropě. Že jde o farizejství, pokrytectví, falešné, neopodstatněné obviňování j e nad vší pochybnost, jenže oni, tedy ti „někteří“, poslušni svým chlebodárcům, melou stále stejnou písničku, neuznávají či lépe řečeno neznají (a ani nechtějí znát) žádné fakta a argumenty o historii Krymu a cíleně pomlouvají či obviňují Rusko a prezidenta Putina z válečných cílů.

  • nekterym-na-vedomost-se-dava

 

Těm „některým“ je určena následující informace, resp. skutečnost, která by je měla když ne přivést k rozumu, pak alespoň ke zdržení se svých nepřátelských soudů. Tedy vězte vy „někteří“, že existuje takénějaký Izrael a vedle něj Palestina, kteří jsou spolu na „válečné noze“. To možná není až tak překvapující jako fakt, že Izrael obsa dil (tj. anektoval) západní břeh Jordánu a východní část Jeruzaléma za války již v roce 1967! Tato území mají spolu s pásmem Gazy tvořit budoucí palestinský stát, o jehož vznik Palestinci plným právem dlouhodobě usilují. Přes tyto skutečnosti Izrael skandálně schválil rozšíření svých židovských osad na okupovaném palestinském Západním břehu Jordánu o dalších 284 nových bytů a zpětně legalizoval 179 již dříve postavených nelegálních bytů. Palestinci tuto izraelskou osadní politiku dlouhodobě odsuzují a zcela oprávněně ji označují za krádež půdy a jejich územíAle ti „někteří“ mlčí jako hrob.

Takže vy „někteří“, co vy na to? Nevadí Vám, že stát Izrael již téměř 50 let neoprávněně okupuje a stále zabírá další a další území proti vůli Palestinců? V tomto případě nevidíte stejné, podle vás neoprávněné zabrání, alias anektování cizího území a mlčíte, zatímco na druhé straně stále vykřikujete a obviňujete Rusko z loupežného přepadení a neoprávněné zabrání Krymu? Kde jsou vaše protesty? Či snad není postup Izraele stejný, ne-li závažnější, než podobný případ s Krymem? Notabene, když se na hranicích Izraele a Palestiny neustále (už léta) vedou různé provokace, bojůvky a teroristické akce o kterých však mlčíte, protože se vám to nehodí do krámu (nejste za to zřejmě placeni)? Proč neměříte tyto události stejným metrem a proč neprotestujete proti těmto praktikám Izraele, ale na Rusko ukazujete jako na světové nebezpečí?? Bylo by zajímavé znáte váš postoj a názor, ale to se od vás asi nedočkáme, protože na to nemáte žádnou odvahu. Raději budete d&aacu te;le za jidášské peníze obviňovat Rusko, tleskat a podporovat záměry USA a NATO a v jejich službách vyvolávat napětí z vámi predikovaného ohrožení, které nám, podle vás, hrozí z Ruska. Víte co, jděte se vycpat!

jiří B a ťa , 1. září 2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 JazzBoo 2016-09-04 12:11
Dane nedivte se. Letmý pohled do historie dává tušit že Holešov je po staletí "okupován" chazary...
...ostatně jako celá tsechije.
#2 danpoisel@seznam.cz 2016-09-02 20:40
Izrael je neofašistický, totálně apartheidní stát. Mírové smlouvy jsou výsměchem, jejich úkolem je jen zmenšovat nelegální osadnickou výstavbou území Palestiny, vahánět je z domovů, stejně jako řešení v podobě Palestinského státu. Je to stejné, jakoby 50 let po okupaci hitlerovského Německa z 39, Spojené národy souhlasily, aby si teda Češi na svém historickém území, mohli založit v Moravském krasu vlastní stát.
#1 danpoisel@seznam.cz 2016-09-02 20:38
Pro dokreslení, jak je toto téma zvrácené, chci zmínit, že každoročně probíhá v Holešově Festival židovské kultury-týdenní kulturně-osvěto vá akce velkého (regionálního) významu. V Měsíčníku Holešovska (vydává MÚ) o tom pravidelně podávají občanům raport bez jakékoliv reflexe nebo politického přesahu.Např. V roce 2014 po operaci Ochranné ostří (poměr usmrcených: 100 Palestinců/1 Izraelec) dostal v tomto plátku prostor izraelský ambasador, který s notnou dávku fašisoidní stupidity všem zvráceně vysvětlil, jak ten jejich boj je důležitý. Navíc se pokoušel hledat paralely mezi osvobozováním ČSR potažmo ČSSR.
Na druhou stranu se na MÚ vyvěšuje léta tibetská vlajka. Chápete to? Mně to teda hlava nebere.

Facebook komentáře