Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

I ty, Zaorálku? Fůůůj!

Pan Lubomír Zaorálek v době, kdy ještě byl řadový poslanec ČSSD v opozici, mě byl v mnoha případech hodně sympatický. Po volbách, nástupem do funkce ministra zahraničních věcí, se však projevil jeho pravý charakter, který je v přímém rozporu s ideologií ČSSD a směrováním zahraniční politiky ČR. Ukrajinské události z něj neočekávaně učinily rektálního alpinistu prozápadních politiků z USA, EU a NATO a nechtěného spojence Karla Schwarzenberga, jeho horlivých přitakávačů i s jeho TOP09.

Zaorálkovy s pravicí shodné výkřiky na adresu agresivního Ruska a imperiální politiky V. Putina, obhajoba politiky vlády Ukrajiny , jeho podpora prozápadnímu hodnocení situace Ukrajiny včetně potřeby dislokace sil NATO k hranicím RF a v neposlední řadě nechutná fotografie jeho setkání s fašistou Jaceňukem jej řadí v žebříčku hodnocení politických osobností na poslední místa.

  • i-ty-zaoralku-fuuuj
  • i-ty-zaoralku-fuuuj

Ponechám na druhých posouzení jeho prozápadní politiku a NATO, stanoviska a názory na vývoj či pokračování událostí mezi Ukrajinou a Ruskem, jeho přitakávání potřebám sankcí vůči Rusku atd., ale rozhodně nemohu souhlasit s jeho protiruskou rétorikou, kterou stvrzuje setkáním a podáním ruky s premiérem Ukrajiny Jaceňukem. Nemohu také souhlasit s jeho nechutnou manévrovací taktikou s žádostmi volyňských Čechů k repatriaci do ČR. To se od představitele vládní levicové strany ČSSD rozhodně neočekávalo a myslím, že jak premiér Sobotka i prezident |Zeman z toho mohou mít bolehlav. Jestliže existuje petice s požadavkem na jeho odvolání, je to důkaz nesouhlasu občanů s politikou ministra zahraničních věcí Zaorálka ve věci Ukrajinské krize a Ruska a proto ji plně podporuji. Zaorálek je v koaliční vládě „vlkem v rouše beránčím“ a ty jako takové nelze trpět!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře