Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Hermanova lidovecká drzost nezná meze.

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Lze pochopit, že člověk na úrovni politika, potažmo ministra je svým způsobem něco víc, než řadový občan, byť z jejich řad vzešel. Jsou však lidé (žel, není jich mnoho), kteří tuto realitu umí potlačit tak, že se o nich jen říká, že je sice „pan někdo“, ale jejich jednání, vystupování je lidské, skromné, slu&scar on;n&eac ute; a upřímné. Nebo naopak jsou i takoví (u politiků povícero), kteří své postavení dávají drze, sebevědomě, často provokativně najevo. Představitelem toho druhého, negativního příkladu je dnes už (zaplať pánbůh) jen bývalý ministr kultury Daniel Herman (KDU – ČSL).

  • hermanova-lidovecka-drzost-nezna-meze

Člověk, který se rád předvádí jako představitel demokracie, ochránce lidských práv, zastánce humanity a spravedlnosti, člověk, který se kdysi oddal Bohu a víře, aby se zakrátko z kléru vymanil a oddával se světským činnostem, které mu dávají víc, než jenom víru v Boha. Velice rychle se oklepal z vlivu kléru, aby se stejně rychle dostal k vlivu ve veřejné činnosti a posléze v politice. Je to neuvěřitelně bezcharakterní člověk, který však jako křesťan a bývalý kněz nectí zásadu morálky jako pravda, slušnost, čestnost, skromnost, pravdomluvnost, objektivnost, který jde bezohledně za svým profláknutým cílem jako vlk (v rouše beránčím) za svou kořistí. Apropó, něco podobného jsme svého času již zažili v osobě bývalého lidovce M. Kalouska.

Není tajemstvím jeho otevřená politická, i lidská nenávist a zášť vůči M. Zemanovi a z toho plynoucí averze ke všemu, co M. Zeman jako prezident činí nebo říká. Hermanova drzost je neskutečná, když jen vzpomeneme jeho ubohou, prolhanou kauzu„daj-li či nedaj-li strýci Bradymu medaili“, kdy se naprosto nekorektn ě a drz e snažil obvinit prezidenta M. Zemana z podlosti, když odmítl „omedailit“ jeho smyšleného strýce. Rovněž jeho časté (prapodivné) návštěvy Sudetoněmeckého Landsmančaftu , jeho otevřenou přízeň představitelům SL, jako např. „Milí krajané“ apod. Za pozornost stoj&ia cute; také jeho drzé angažmá ve věci vepřína v Letech, který prosadil za stamiliony korun státem odkoupit, zlikvidovat a vybudovat za peníze daňových poplatníků památník cikánským obětem. Je toho hodně, co jako ministr kultury má tento nečestný, bezcharakterní člověk-politik na svědomí.¨

Aby toho nebylo málo, tento lidovecký gauner a spratek si, byť už jen jako ministr v demisi, dovolil drze a provokativně reagovat na výrok prezidenta Zemana když řekl, že M. Zeman řekl velkou pravdu. Nemůžeme vyměnit občany, můžeme vyměnit politiky. Vyměňme v lednu Zemana, abychom se už za něj nemuseli stydět!“ Jen stěží se ovládám, abych se na adresu tohoto drzého  namyšlence nevyjádřil tak, že to nebude publikovatelné. Přesto nemohu než mu opáčit, že „ Je nejvyšší čas, aby již fungovala nová vláda, aby byl znovu zvolen Miloš Zeman za prezidenta, abychom více nemuseli poslouchat, snášet a trpět drzé a urážlivé řeči, lidovecké rozmary a bezcharakterní jednání politického korpučníka a vlastizrádce jménem Daniel Herman“.

Falešného, podlého, prolhaného člověka, který se zpronevěřil zájmům českých občanů a České republiky, který nepokrytě podporuje zájmy Sudetských Němců. Člověka, který se rád (falešně) tváří jako oddaný vlastenec, demokrat a humanista a přitom mu zrádcovství a kolaborantství s SL a zájmy EU, NATO a NWO čouhají jako sláma z bot. Za sebe říkám, raději sto Zemanů, než jeden havloid Herman!

Jiří B a ť a , 27. 12. 2017

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-12-29 07:58
Kdybychom se vrátili do doby Hitlera, tak by Herman zradil i své židovské soukmenovce gestapu. Takový je to "žid". A Hitler by byl jeho milý přítel. A co na to všechno židé ?

Facebook komentáře