Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vážení čeští "demokraticky" zvolení politikové!

Navazuji na článek Šokující usnesení: Kongres právě „vyhlásil“ Rusku válku! výše uvedenou zprávu. Proč nás naši demokraticky zvolení politikové, placeni z našich daní a námi placená média neinformují ? Bojíte se přiznat konečně pravdu ?

  • vazeni-cesti-demokraticky-zvoleni-politikove

Copak nám zase naše média zalžou ? Z článku je jasné, kdo je zde válečný štváč a koho naši politikové podporují ! Je to z úst Američana senátora Rona Paula. Kdy to bude v ČT, ČRo, parlamentu, kdy se o tom zmíní vláda a prezident ? Máme čekat jako ovce na porážku ? Vždyť je to občan ze země naší republice nejbližší, proč toho není plná televize a rozhlas. O tom, že prezident mluví sprostě už opakujete několikrát denně od jeho posledního Hovoru z Lán a už nás to  nezajímá, protože má pravdu.

Zcela otevřeně je v článku uvedeno, kdo může za převrat na Ukrajině, i když všichni to již víme dávno, jen naši demokraticky zvolení politici a zmanipulovaná média nám lžou, jak když (Rudé Právo tisklo) MFDnes tiskne.Ještě tam chybí sestřelení MH17, za které také Rusové a vzbouřenci nemohou. Důkazů je tolik, že jen hluší, slepí a negramotní dělají, že pravdu má USA !
Všichni se zabývají zástupnými problémy, o kterých se mluví od rána do večera ze všech stran, ale o závažných věcech ani slovo.

Dnes je strašně důležité, jaké neslušné slovo řekl prezident ! To je opět zástupný problém, jako je aféra NAGYgate v případě pádu Nečasovy vlády. Zkrátka prezident Zeman stejně jako premiér Orbán někomu nevyhovuje, tak z hrušky dolů. A ještě se u nás najdou takoví špinavci, kteří to podporují. To je vlastizrada, ne to, co řekl prezident na adrtesu RF a Číny. Vládu nelze sesadit násilím jedině v USA,protože tam nemají americkou ambasádu a Sorosem podporované občranské iniciativy.

A co na to naši pravdoláskaři -co na to j.v. kníže ? Vy chodíte na "zajímavé přednášky" do Bilderbergu, co se tam posledně přednášelo ? Co organizátoři Pražského Majdanu Kocáb, Bursík, kníže a další zrádci této ČR ???? Vystupme z EU a z NATO. Nebo "Půjdeme na Rusy a nevíme proč?"  Vážení, nepůjdeme ! My ne !  Bojíte se americké ambasády ? Vypovězte jeho exelenci Schapira, jako vyhodil Lukašenko amerického ambasádora. Nejsem agent Rusů, ale to, co se zde děje, musí normálně myslícího člověka naštvat. Proto jsme vás nevolili, abyste nám lhali a dovedli nás svou neschopností a pochlebováním našemu novému příteli - samozvanému světovému čertníkovi, který má své zájmy na zeměkouli, kde se mu zlíbí a kdo s ním nesouhlasí, toho zničí ! Nikdo jiný (RF) nesmí mít své zájmy (BEZPEČNÉ SOUSEDY) ani v nejbližším sousedství. Viz  ANGELA MERKEL v Bundestagu. O tom nás naše objektivní pravdoláskařská média informovat nezapoměla.

Abych nezapoměl na naše pravdomluvná mainstreamová média, která si musíme měsíčně platit částkou (135 + 45)Kč. V neděli proběhla demonstrace občanů proti chování ČT na Kavčích horách. Kdybych byl z Prahy, určitě bych se zúčastnil také. O tom, jak jsou média řízena zpravodajskými službami mocné spřátelené země jsme se dověděli z výpovědi CIA roky podpláceného německého novináře z Frankfurter Allgemine. Před pár dny jsme se mohli dovědět od pracovníka jedné nejmenované agentury, provádějící průzkumy veřejného mínění, jak se tyto průzkumy provádí na objednávku v ČR a jak média ovlivňují veškerý politický život v zemi na objednávku mocných. Svobodné volby? Tady chce ještě někdo mluvit o demokracii??? Naše presstitutky velmi dobře odvádějí svou dobře placenou práci z našich peněz a peněz CIA.

Všichni se v médiích holedbají u příležitosti 25. výročí sametového předání moci komunisty komunistům (ale ne těm z KSČM, ale těm překabátěným), jaká to byla dějinná událost, jak jsme získali svobodu, ale ta je jen jako - můžeme cestovat (kdo na to má), máme několik druhů hajzpapíru a banány bez front, můžeme možná ještě mluvit,  ale čeká nás orwelovská budoucnost ! Pro neználky :    George Orwell - 1984. Současný stav společnosti výztižně popsal v knize  Farma zvířat.   A to napsal v r. 1947 !!!

Zatím máme třicet let zpoždění, ale půjde-li to jako nyní, bude to brzo. Stačí, když Brusel podepíše smlouvu TTIP, proti které je vlna protestů veřejnosti v Německu i mnohých dalších zemích EU a o kterých naši politici a média mlčí jako hrob. Proč nás veřejnoprávní ČT a europoslanci o TTIP neinformují ? Výzvu  euroobčanů Evropské komisi, aby nepodepsala smlouvu TTIP, již na internetu podepsalo více než 1,127.000 občanů ze zemí EU ! To si, bohužel, velmi mnoho lidí neuvědomuje, protože má spoustu existenčních problémů jak vyjít s nejnižšími platy v EU od výplaty k výplatě a možná dosud věří blábolům z ČT. Ale až si to uvědomí, bude pozdě ! Ještě zřídit ministerstvo propagandy (pravdy) a je vymalováno. Proto využívám poslední příležitosti, jak se ještě svobodně ozvat. Nic nedám za to, že jsem již v hledáčku těch mocenských struktur, kteří sledují, kdo co dělá na netu, co platí kreditní kartou a co kdo volá a komu mobilem. To je ta před 25 léty vydobitá svoboda ???

Vážení politici, vzpamatujte se včas, než zatroubí strýček SAM do útoku. Ale zase jinde, aby se to jeho území nedotklo. A požene do boje evropské národy proti Rusku, které nikomu z nás, ani Ukrajině, nic neudělalo. Všechno samé lži, jak zbraně hromadného ničení v Iráku, WTC 11/9/2001, Jugoslávie, arabská jara, Sýrie - stejné lži, jako uvádí v článku Ron Paul.

Bývalý americký ministr války- Rumsfeld - prohlásil, že pokud není důvod začít válku, tak si ho musíme vymyslet ! Je veřejně známé prohlášení amerického čtyřhvězdičkového generála Wesley Clarka z r. 2007, že Rumsfeld, Wolfovitz a G.W.Bush naplánovali, že USA během příštích pěti let vojensky napadnou sedm arabských států. A podařilo se ! Splnili to na 100% a Ukrajina už je nad plán. Chrabří to válečníci. Kola zbrojního průmyslu musí jet naplno! Nechápu americké občany, že jsou tak pitomí a ty lži jim věří. Jim zřejmě stačí ke štěstí hamburger a Coca-Cola. Americká média jsou asi ještě lepší, než naše.


Přitom mají doma dost problémů s dodržováním lidských práv vůči svému obyvatelstvu, za které kritizují jiné. Nechť si udělají pořádek napřed doma a pak ať poučují ostatní. O tom, jak CIA dodržuje lidská práva v jejich věznicích, kde protiprávně zadržuje t.zv. teroristy, jsme se dověděli včera v článku http://blisty.cz/art/75790.html.

Vystupme z EU i NATO, spojme se s Maďarskem, Rakouskem, Slovenskem, Chorvatskem, Slovinskem - a vytvořme Rakousko - Uherskou nebo středoevropskou federaci a ať nám EU a USA vlezou na záda. Ještě by bylo dobré zatáhnout do toho Poláky, ale ti jsou válkou posedlí stejně jako USA. Byl by západ a Rusko odděleni tímto státním útvarem a možná by byl na čas pokoj. Nechápu, proč SE EU musí vůči USA chovat jako jeho vazal. Proč EU nemnůže vystupovbat jako sebe-vědomá evropská velmoc a s USA pěstovat styky na základě vzájemné výhodnosti a rovnosti. My USA nic nedlužíme. K Německu se USA chová stále jako okupační mocnost a nebere na vědomí, že Rusko si mohlo NDR ponechat také jako svoji okupační zónu. A Merkelová, místo aby to ocenila a brala v úvahu, tak se propůjčuje pro americké protiruské cíle jako pohůnek. Má strach, že by Američané zveřejnili její fotky z nuda pláže ? Ty už zná celý svět. Po zhodnocení současnosti si myslím, že rozpad R-U monarchie byla obrovská Masarykopva chyba. Mělo se dosáhnout federativního uspořádání a zůstat spolu.

Nechte osočování mezi stranami, přestaňte hanobit prezidenta Zemana a soustřeďte se na BEZPEČNOST A  LEPŠÍ BUDOUCNOST NAŠÍ ZEMĚ !!! Zakažte neziskové občanské iniciativy podporované americkým NED, Sorosem, americkou ambasádou, zakažte, aby se americký ambasádor vměšoval do našich vnitřních záležitostí a ovlivňoval naše nejvyšší státní zástupce svými utajovanými jednáními a dejte mu jednoznačně najevo, jako to udělal maďarský premiér Orbán a běloruský Lukašenko, že si do svých věcí nehodláme nechat nikým mluvit. My v Česku žádné Majdany nechceme! Vím, ve hře je Temelín a Westinghaus a velké peníze. Na pádu Nečasovy vlády jsme to již jednou zažili. Nechceme, aby jeho exelence pan Schapiro, případně jeho nástupci, určovali, kdo bude v ČR prezidentem a předsedou vlády, s kým a jak můžeme obchodovat, jak máme hlasovat v OSN o propagaci fašizmu.

Nejsem sám, podobné názory má stále více občanů z mlčící většiny. Na nic nečekeje a co nejrychleji obraťte kormidlem řízení lodi naší země do správného směru a bezpečných vod a nečekejte, až se tu začneme rvát, jako na Ukrajině. Vše k tomu velice rychle spěje !


Jaroslav Martínek

http://www.ronpaulinstitute.org

překlad      http://svobodnenoviny.eu/sokujici-usneseni-kongres-prave-vyhlasil-rusku-valku/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře