Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený dopis poslankyni Langšádlové

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

LANGŠÁDLOVÁ a protiruská propaganda email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel:725 447 224

VÁŽENÁ PANÍ POSLANKYNĚ,

Navzdory vaší úporné snaze vykřesat nějakou publicitu programu Proti ruské propagandě, jsem se odhodlal vám sdělit následující názor na vás a vaši stranu, odsouzenou jistě k podobnému osudu jako kdysi slavná strana ODS.

Z vašeho životopisu nevyplývá jak jste se politicky chovala v letech 1984 až 1986! Nijak? Jako bezpartijní? Jako starostka v Černošicích jste zřejmě dobře dokázala hospodařit za doby panování gaunera Klause a jeho zlodějské party.

Před lety jste vychytrale vlezla do poskoky v ČT protěžované TOP, strany opřené o člověka, který pro leckteré v Praze a jinde představoval ještě jakousi naději či záruku pokračování lživé „nepolitiky“ žvanila V.H. Část veřejnosti bohužel na nové sliby o nutnosti snížení výdajů státu opět naletěla. Nyní je vaše strana totálně zdiskreditovaná a volitelná jen snad v Praze smetánkou, elitou bohatých a hospodářskými gaunery.

 

Vaše snaha o záchranu je sice logická nikoliv však reálná, neboť vaše kritika vlády není téměř v ničem věrohodná. Poučení, co strana TOP nadělala za vašeho panování je pro voliče zřejmé a ani vaše hartusení v žoldu US ambasády proti Rusku na tom nic nezmění. Sama vidíte, že na pokračování „ politiky“ proponenta USA a diletanta V.H nebo gaunera Kalouska veřejnost stejně reaguje jinak, než si přejete.

Vaše sliby aktivit na webu co všechno zajistíte pro lepší život jsou totiž ve státě, který je totálně zdevastován dluhy, zahraničním podřízením a výprodejem kapitálu těžko splnitelné. Jsme dávno kolonií a protektorátem Německa a USA, a oblbováni ne Ruskou propagandou, ale médii oligarchie a masmédii (ČT, ČRo) fandící až fanaticky západní ideologii.

I díky vaší TOPce máme jako za komunistů státní penzijní systém (ač má 3.pilíř) ale navíc je de facto vytunelován na 100 let dopředu. Stát hledá kdejakou miliardu, aby se nějak pochlubil, a přitom zahraniční firmy a banky nám vysávají z republiky ročně již 500 miliard! Poskoci ZAHRANIČNÍ ELITY v ČNB na prý nutné oslabení koruny již spotřebovali dalších „našich“ 500 miliard.

Kam oko dohlédne již bylo zdecimováno a rozkradeno, vytunelováno. Snad dobré je zdravotnictví, ale i tam pojednou chybí po vládnutí „pravice“ lékaři a zubaři! Vládne oligarchie, korupce a poslanečtí mršiči! 500 mld také představují pro mladé daňové poplatníky – vaši voliče původně neurčité, ale prý zákonné nároky na církevní restituce.

Pokud vám ještě nedošlo, nyní konečně nastupuje situace ne sklízení úspěchů reformy tzv.pravice, ale v pravdě tvrdých důsledků pseudoreformy. Tedy přesněji protiústavního výprodeje kapitálu podniků a bank za pakatel do zahraničí. Protiústavní proto, že znamenají de facto „tajné“ vyvlastnění budoucích příjmů občanů. A lidé se diví, že státu stále chybí finance, kde co zdražuje. Přesto někteří ministerští ouřadové a šéfové VZP či ČEZu berou ročně nemravné miliony. Bodejť by ne, když ten marasmus řídili také zloději z TOP 09.

Vážená, provokace USA vůči Rusku jasně svědčí o snaze USA než zkolabovat jako SSSR, raději rozpoutat válku, kdekoliv.

Ruská propaganda Vám vadí proto, že informuje o tom jaké veletoče dělá John Kerry kolem Sýrie, Iráku, jak CIA či NSA špiclují, jak se NATO angažuje, jak USA drancují svět a zbrojí sebe i teroristy, jak FED vymýšlí finty na záchranu dolaru a odvrácení státního bankrotu. Nadvláda USA propagandy je po 25 letech povážlivě nahlodána „dosavadními úspěchy“. Díky internetu vymývání mozků skončilo, proto ty vaše aktivity domácích přitakávačů USA typu Schwarzenberga a GAbala.

S pozdravem

Máte to marné

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Jan Hrbek 2016-09-08 20:49
DĚKUJI ZA KOMENTÁŘ A DOBŘE VYSTIHUJE NAŠÍ SITUACI. CO S TÍM UDĚLÁME/UDĚLÁTE ? KDO PŘINÁŠÍ ŘEŠENÍ ? ..děda říkal politika a elektrika je prevít ... jen si šáhni ! Měl pravdu, že ?.
#1 Bus Bělojar 2016-03-18 16:21
Jen si je všichni dobře pamatujme,jejic h jména,jejich činy,bude se nám to v budoucnu hodit.Dřív stačilo vymazat záznam z STB a bylo po minulosti.Tihle hlupáci si řežou vlastní větev jen proto,že to zatím "sype".Jejich protistátní manévry,rozkrád ání republiky,veřej né lhaní lidem,kolonizac e čechů,atd..

Facebook komentáře