Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Havel nám nepřinesl jen miliardáře, ale i bídné mzdy i penze

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Ivo Bubeník

Docela náhodou snad pod dojmem úžasného lednového předvolebního průzkumu STEM jsem nedávno sáhl na internetu k webu prý investigativního deníku Neovlivní. A přečetl i dojemně laděný rozhovor J. Klímové s byznysmenem a miliardářem Janem Dobrovským, synáčkem Havlova exministra obrany Luboše Dobrovského. Tento zajisté charakterní disident, pracující před sametem v kotelně a vyrábějící Lidovky, po revoluci vedl zpravodajství v televizi. Dále spravoval majetek Karlu Schwarzenbergovi a tak je jasné proč za jeho aranžerství prodal stát 100 miliardový majetek Becherovky jen za 1,2 miliardy skupině s.r.o. Value Bill kamarádů prezidenta VH, knížete a Bakaly. Becherovka nakonec skončila u Francouzů za nejméně desetinásobek! Totéž se dělo za Dobrovského přispění s privatizací dolů MUS, tolik ve světě proslavených až teprve Švýcarskou justicí. V porovnání s takovými se ukamenovaný premiér Standa Gross dnes jeví jako břídil Za zamyšlení stojí i další zmínka o tom jak ČSOB získala padlou IPB. „Pravda je, že jsem to částečně vymyslel, částečně nějak pomohl zprocesovat a moje kontakty hrály roli v tom, že mně ti lidé věřili“. Opravdu „chvályhodné“.

  • havel-nam-neprinesl-jen-miliardare-ale-i-bidne-mzdy-i-penze

 

Finta hnutí Ano - prý vyvažuje levici

Člověk dále z odpovědí žasne jak Dobrovský odhaluje i něco ze zákulisí hnutí Ano, což prozrazuje jeho rozhovor s Babišem. Ten prý mu sdělil, že svět jde doleva a proto bude třeba jej chránit. Proto vstoupil do politiky. „On mi řekl, že se svět orientuje nalevo, všichni bohatí budou ohrožení a jeho hnutí je obrana, aby byl schopen nabídnout něco, co bude vyvažovat tu levici“. Nejsem překvapený z Andreje Babiše, ale z vývoje společnosti, že něco takového chce“ . Jinak řečeno tím odhaluje, že i tentokráte asi část společnosti de facto naletěla na nové sliby prý fachmana z firmy, co dá stát do pořádku. Svými odpovědmi miliardář Dobrovský ukázal, kdo vlastně tu privatizační rozkrádačku také řídil a že disidenti, co byli ve vládních funkcích a kolem prezidenta Havla instalovali u nás západní kapitalistickou džungli.

Volíme jako oslové

Závěrem bych si dovolil čtenářům říci jedno. Jako oslové jsme všichni sedli na lep a sliby VH a poté na protiústavní zákony diletanta Klause, který zapomněl zprivatizovat penzijní úspory občanů u státu, nebo-li naspořené peníze ve formě soc. zabezpečení a prošustroval je! Budete se divit, ale za komoušů stát nejen vyplácel penze, ale ještě část vybraných daní investoval, aby měl na slušné budoucí důchody a stát nepadl na hubu (měl nějaká aktiva) jako dnes. Jenže lidé tomu stejně nerozumí ani dnes, takže co? Z původně českého prodaného kapitálu tady sice máme (cizí) výkonné firmy na českém území, ale stát má jen to, oč zdaní pracující. Vláda nevnímá, že se po Nečasově komplotu s církvemi a jejích restitucích se o šlechtě vyrábí už i seriály. To je lidem k ničemu, ale „pravicoví blbečci“ v ČT raději oslavují režim skvěle placenou propagandou. Nikdo už asi nevnímá či neví, že právě šlechtu zlikvidoval (a církev o majetek připravil) nedotknutelný zakladatel Československa TGM.

Miliardář Babiš to 2-3 roky vydrží, ale my ne.

Zatím nás Babiš oblbuje přebytkovým rozpočtem a ušetřenými miliardami díky EET. Vážení, 20 let maskoval své zlodějny Klaus, ale maskovat, že ten drobeček, co státu zbyde každoročně z vytvořeného HDP udrží při životě narůstající výdaje státu nedokáže ani ministr Babiš. Ten to 2-3 roky u koryta vydrží, ale my ne. Pak spokojeně odejde jako Klaus nebo Bakala a zanechá nás osudu. ČNB zatím hodnotu koruny k EURU zcela zlikviduje. Soc dem chce voliče lákat naivním nápadem, že pomůže dětem a důchodcům zřízením extra investičního fondu. Jenže zas bude chybět jinde. Takže na vině mizerných platů a penzí je jasně nízké zdanění cizích firem, bank, což po letech dokonce vyanalyzoval poradce premiéra. Takže opravdu pozor, koho budeme letos volit. Zda korporátního manažera Babiše a jeho prodejné celebrity typu novináře Komárka či restituční šmejdy (TOP, STAN), a strany vládní koalice, které o takovém zdanění nechtějí ani slyšet, ale ten tok stamiliard z republiky ročně nevidí a garantují.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 JazzBoo 2017-02-03 10:25
Kdyby laskavě gojimstvo začlo číst:
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Analyza_17_listopadu_1989.pdf
„všechny tyto rozvětvené rodiny jsou Židé“
„Československo je tradiční pevností židovského vlivu v Evropě“
„Naše země vtažená do EU se stala kolonií mezinárodního Židovstva!“

Facebook komentáře