Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vánoční přání generálního ředitele ČEZu Daniela Beneše, občanům ČR

Generální ředitel ČEZ je lidsky milý a srdečný člověk, oplývající neobvyklou mírou empatie. Proto i v tyto předvánoční dny nemyslí jen na sebe a svoji rodinu, naopak myslí na všechny obyvatele naší krásné, dráty vysokého napětí hustě protkané země. Touto cestou vám přeje hezké Vánoce.

vanocni-prani-generalniho-reditele-cezu-daniela-benese-obcanum-cr

V rozhovoru s naším zpravodajem prozradil, že i v rodině Benešů budou letos, tak jako v mnoha jiných domácnostech, Vánoce poněkud skromnější. S manželkou jsme se dohodli, že si nadělíme skutečně jen nějakou drobnost, protože současná doba velkým dárků nepřeje. I naše rodina se musí uskromnit a rovněž tak děti. Ostatně já i manželka si myslíme, že skutečnou atmosféru Vánoc nedělají nějaké opulentní dárky, ale mnohem důležitější je, když panuje u stromečku radostná rodinná atmosféra a pocit vzájemné sounáležitosti umocňuje, když se všichni sejdeme u jednoho - byť letos skromněji prostřeného stolu.

Velký důraz klademe u nás na staročeské vánoční zvyky - s manželkou a dětmi rozkrajujeme jablíčka, louskáme ořechy a lijeme olovo. Nezapomínáme ani na ptáčky za oknem, mrkvičkou a jablíčky obdarujeme hopkající zajíčky. Na rodinné Vánoce už se skutečně velice těším a věřte mi, pane redaktore, Vánoce nejsou o penězích. Vánoce jsou o pocitech.

Říká lidsky skromný generální ředitel ČEZ, jehož roční výdělek přesahuje 20 milionů a roční odměny dosahují 35 milionů.

Hezké Vánoce i vám, moji přátelé. A hlavně - nenechte se nasrat, neprospívá to zdraví.

vanocni-prani-generalniho-reditele-cezu-daniela-benese-obcanum-cr

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jirka 2023-12-23 07:22
šílený
Citovat
#1 nowak 2023-12-22 16:00
Také nemám rád obscestní dárky.Tak jsem koupil manželce dva zlaté prsteny s diamanty a zlaté náušnice,také s diamanty. 4,5 mil. Kč. (vtip)
Je to malé a pod stromeček se to vejde.
:-)))))
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře