Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Paní Pecková, někteří důchodci pamatují i koncentrák!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • koncentrak
K čemu je dodatečná omluva Petra Gazdíka, když se nedokázala omluvit sama Pecková? Je snad nesvéprávná nebo měla nějaký psychický blok? To by pak ale neměla zastupovat občany. Zastupovat by je neměla už jen díky svým morbidním názorům na sociální politiku. Jde o podobný trend jako propočty, kolik stát ušetří za pozdější odchod do důchodu, protože se jej nedožije větší počet občanů.Jak myslí politici na občany předvedla ve sněmovně Gabriela Pecková z TOP 09.

Jestliže je toto nevyřčená politická linie vládní strany, není se co divit, že se Miroslav Kalousek pohybuje v peněženkách občanů tak bezohledně. Však on si plebs zvykne.

Takže důchodci mají ZASE nějakou "výhodu" díky tréninku z mládí! A co generace mladých, jak se mají přizpůsobit ony? Bude to paní Pecková s kolegou Kalouskem řešit jednoduše přizpůsobením druhů? Prostě slabší kusy odpadnou? To je klasické myšlení ve stylu „zpět na stromy a do jeskyní“. Nebo problém vyřešíme feudálním systémem předků poněkud trapného aforisty v čele této strany?

Paní Pecková, ať už se bráníte jakkoliv řečmi o vytrhávání z kontextu, velmi pochybuji, že vám důchodci uvěří, že tato věta vyšla z vašich úst z respektu k seniorům. Ještě pořád v této zemi žije řada těch, díky jejichž hrdinství jste se mohla narodit v Československé republice a nikoliv v Böhmen und Mähren. A v letech, kdy jste přišla na svět (1957) jich stovky a tisíce za odměnu do úmoru dřeli v uranových dolech a na socialistických stavbách. Dnes „konečně“ mohou přijmout odměnu přímo z vašich rukou respektive ruky, té, kterou jste hlasovala pro jejich spokojenější stáří. A máte recht, co mají co pohledávat na Riviéře nebo ve Španělsku? Tam přece jezdí senioři z Německa.

Nabízím k přečtení další závažná témata:

Pseudohumanismus kráčí ve stopách inkvizice a fašismu!

Boha a seznam církevních restitucí nikdo neviděl

Vyměnili jsme Sovětský svaz za Evropskou únii

Facebook komentáře

Nejčtenější