Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Největší NEŠTĚSTÍ ženy ..

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • zena_muz
Byl jsem v IKEA, sežral jsem švédské masové kuličky a slepici na červeném oleji a bylo mi blbě .. ale opět jsem viděl spoustu maminek, mladých rodin, kočárků, řvoucích dětí a prohlížel si severské modely dětských pokojíčků a byl rád za to, co jsem stvořil, že se to těmhle nevkusným hrůzám ani trošku nepodobá.

Ale jak jsem si tak prohlížel ty ženské, všiml jsem si jednoho.

Všechny furt po těch svých samcích něco chtěly. Přines tohle, odnes támhleto, co tohle, vem dítě, pober balíky, jdeme. Kde máš auto ? Odvezeš mne ještě támhle a támhle.

Chlapi pořád něco tahali a ty ženské byly vesměs fakt spokojené.

Pak jsem viděl jednu ženskou bez chlapa s dětma, strhanou, ustaranou, nervní, nemohla to pobrat, prostě byla úplně v pr.

Pak jsem tam viděl chlapa bez ženský, byl naprosto v pohodě, pobral co potřeboval a šel.

A ono to není jen o prodejně IKEA, ono je to o celém životě.

Vidím to i doma, vidím to všude.

Ženské si v dnešní době totiž vůbec neuvědomují to, co si jejich babičky a jejich babičky a jejich babičky vždy uvědomovaly velmi dobře, že vdát se, je pro život to nejdůležitější a přijít o svýho muže je pro ženu ta největší tragédie.

Bylo to jasné jak facka. Chlap a ženská k sobě patří, mají dělbu práce a všeho a doplňují se. Chlap bez ženský přežije a může být i docela v pohodě, ženská bez chlapa je naprostej chudák ve všech směrech.

Dřív rozvody prakticky nebyly.

Která bláznivka by si taky troufla bejt na všechno sama.

Dnes si to frajerky troufnou.

Ale když tak rozeberu ženský, který se rozvedly a který znám, tak kromě těch opravdu pěknejch, co vzápětí někoho klofly, tak ty normální (90%), co se pak potácej dál životem víceméně samy nebo to střídaj a nikdo už je nafurt nechce, tak přestože si namlouvaj co to jde a realitu ignorujou do roztrhání těla, je jasný, že prohrály úplně všechno.

Pokud je ta ženská normální a ne magor, je jí vždycky vedle chlapa tisíckrát líp než samotný. Na spoustu věcí nestačí, spoustu věcí neumí, kupu věcí ani fyzicky nezvládá.

Ženská je od přírody reprodukční zařízení a chlap je údržbář aby to fungovalo.

A pokud se jde proti přírodě, nikomu to nikdy žádné štěstí nepřinese.

zdroj: http://www.zpovedka.cz/001638.php

Facebook komentáře

Nejčtenější