Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Volby do evropského parlamentu v roce 2024 mají rozhodnout zda Evropa bude islámská!

Druhá Reconquista Evropy začala! Volby do evropského parlamentu v roce 2024 mají s konečnou platností rozhodnout zda Evropa bude islámská! Polská veřejnoprávní televize oznámila, že hlavní příčinou násilí páchaného neevropskými imigranty v EU je hluboce zakořeněná a nepřekonatelná nenávist vůči společenským hodnotám Západní civilizace! Analýza důležitosti voleb do EU v příštím roce.

Michael Svatoš

Kdo sleduje česká veřejnoprávní média ČT a ČRo, bude se divit, co hlásila před pár dny jejich polská obdoba, televize TVPVe velkých městech v Belgii, zejména v přistěhovaleckých čtvrtích Bruselu a Antverp, často propukají násilné nepokoje, které vedou ke škodám na majetku a ke střetům s policií.  Jak však zdůrazňují někteří odborníci, základní příčinou těchto neustálých nepokojů, které někdy eskalují do nepokojů, je hluboce zakořeněná a nepřekonatelná „nenávist vůči Západu“ mezi imigranty z mimoevropských zemí…

 

  • volby-do-evropskeho-parlamentu-v-roce-2024-maji-rozhodnout-zda-evropa-bude-islamska

Zástupci policie, včetně Vincenta Houssina, zástupce vedoucího místní policejní odborové organizace VSOA, otevřeně prohlašují, že v belgickém hlavním městě existují oblasti, kam je lepší se více než 20 let neodvážit. To však politici vždy popírají a strkají hlavu do písku….Podle profesora Ruuda Koopmanse, odborníka na migraci a integraci z berlínského Centra společenských věd WZB, může být konkrétním spouštěčem přímo způsobujícím nepokoje jakýkoli incident. Skutečným důvodem je však „nenávist vůči Západu“ mezi jednotlivci mimoevropského původu.

Kdo zná belgické policejní statistiky, divit se nebude. Jen v Antverpách, (530 tisíc obyvatel, 21% z nich cizinci), které jsou evropskou jedničkou ve spotřebě kokainu na osobu, došlo loni k 81 bombovým atentátům a nebo hromadným přestřelkám na veřejnosti! Letos za prvních 5 měsíců dalších 25 podobných útoků. Za vším násilím stojí imigrantské kriminální gangy, především z Maroka a dalších severoafrických zemí. Český ministr vnitra Vít Rakušan z hnutí STAN tyto belgické, švédské, (podrobně v MAP 1706 zde),  ani německé policejní statistiky a analýzy asi nesleduje, protože je velkým propagátorem imigrace, a podepsal dokonce dohodu o přebírání imigrantů Českou republikou od západních zemí. Z počtu bombových útoků a přestřelek v Antverpách si můžete snadno spočítat, proč Rakušan nechce zveřejňovat policejní statistiky, protože v Antverpách na kažých 10 000 obyvatel připadá jeden takový útok ročně. Vydělte počet obyvatel města, ve kterém žijete, 10 000, a hned zjistíte, jak může vypadat svět podle českého ministra vnitra Rakušana, a až půjdete k volbám, rozhodněte se, zda chcete v takovém Rakušanově světě žít, a hlavně zda chcete, aby v takovém světě žili Vaše děti, Vaše vnoučata, a další Vaši příbuzní a potomci!

Eric Zemmour, šéf francouzské politické strany Reconquetevyhlásil předevčírem prostřednictvím listu Le FigaroChystáme se udělat z evropských voleb 9. června 2024 referendum o přistěhovalectví, .. abychom bojovali proti Velké náhradě původního evropského obyvatelstva přistěhovalci, a abychom bojovali proti islamizaci! 

Zemmour, novinář a spisovatel, narozený v berberské židovské rodině, která se přistěhovala do Francie z Alžírska, varoval, že Afrika, která má v současnosti dvojnásobek (750 milionů) populace EU (440 milionů), bude mít pravděpodobně do konce století 4 miliardy obyvatel. A že polovina její populace je mladší 20 let, kdežto naše stále rychleji stárne. A prohlásil, že proto musí být téma zamezení imigrace pro Evropany prioritou, jak z demografického důvodu, tak z důvodu zachování evropské demokracie. Nadcházející volby do Evropského parlamentu Zemmour označil za zásadní, protože představují pro voliče první šanci po velmi dlouhé době změnit volbou většinu Evropského parlamentu z proimigračních islámsko-levicových politiků na protiimigrační evropsko-pravicové politiky! 

Reconquête ve francouzštině významově odkazuje na zásadní kapitolu evropských dějin – Reconquistu! Ta trvala 781 let, od zastavení muslimské invaze do Evropy přes Španělsko do Francie, až do jejího konce v roce 1492, kdy byla zlomena moc posledního státu muslimů v západní Evropě, na jihu Španělska. Zemmour tak předevčírem obrazně vyhlásil Druhou Reconquistu. A ta má ve volbách do parlamentu EU příští rok zabránit druhému pokusu o islamizaci Evropy, tentokráte pomocí islámsko-levicových politiků, jak tyto politické zastánce imigrace Zemmour nazývá.  

Jak je situace s neustále rostoucími imigrantskými zločineckými gangy v Evropě hrozivá dokazují tato vyjádření předních evropských policistů:  

  • Šéf norské imigrační policie Arne Jørgen Olafsen, bývalý člen norské tajné služby, natvrdo přiznalže liberální azylová imigrace do Evropy je příčinou rostoucí kriminality. Podle Olafsena je nyní ve Švédsku nejvíce vražd a přestřelek v Evropě právě proto, že Švédsko celé desetiletí benevolentně přijímalo imigranty. Podle Olafsena organizované imigrantské kriminální gangy jen dojí systémy státní sociální podpory, infiltrují úřady a veřejně prospěšné instituce, a vytvářejí paralelní společnost zcela neslučitelnou s evropskou kulturou. Norská společnost je nyní vyděšená masovou násilnou kriminalitou ve Švédsku, ale norský stát se už poučil z chyb Švédska, a bude rázně vystupovat proti neřízené, přísně nevýběrové imigraci!
  • Šéfka Europolu Catherine De Bolleová  počátkem července varovala, že Boom drogové kriminality ohrožuje demokracie EU, protože drogoví baroni chtějí rozhodovat o životě a hodnotách naší společnosti! Očekáváme, že pašování drog během příštích dvou let prudce vzroste kvůli přebytku jejich výroby. Výsledkem bude nárůst násilí a plíživé korupce v několika hotspotech obchodu s drogami, včetně přístavu Antverpy v Belgii, protože zločinecké gangy se stále více snaží proniknout do logistických společností, místní samosprávy, a dokonce i do soudního systému. Bezprostředním vedlejším účinkem kartelů vyvážejících drogy z Jižní Ameriky spojujících zbraně s mafiánskými skupinami v Evropě je nárůst násilné trestné činnosti. Co nás opravdu znepokojuje, je nárůst násilí. Nejen běžné násilí, ale i vraždy na objednávku, mučení, výbuchy, opravdu tvrdé a tvrdé násilí se spoustou mrtvých lidí! Objevili jsme dokonce v Evropě přístav, kde byl každý policista, celník, úředník i soudce zkorumpovaný!
  • Analýza vody z městských toalet v Antverpách ukazuje, že se průměrná denní spotřeba kokainu od roku 2020 více než zdvojnásobila! 
  • V Bruselu na nádraží MIDI se stal letos drogový zločin natolik běžný, že se na nádraží bude muset rozmístit silná policejní jednotka k ochraně cestujících a potlačování konzumace drog a kriminality! Belgická ministryně vnitra Annelies Verlinden, včera varovala, že šéfové belgických imigrantských drogových klanů z Maroka a Arabských Emirátů jsou ve svých zemích odkud gangy v Evropě řídí v naprostém bezpečí, a když jsou na žádost orgánů policie EU zatčeni, jsou ihned propuštěni, a vydávají okamžité příkazy svým lidem v Evropě: Hoďte tam další bombu, a tam další granát! Belgický ministr spravedlnosti se dokonce musel i s celou rodinou loni dvakrát ukrývat, protože drogoví gangsteři mu vyhrožovali smrtí, neboť proti nim rozjel na poměry Belgie nezvykle velkou razii
  • Růst zločinnosti těchto imigrantských drogových gangů už ohrožuje i jadernou bezpečnost Belgie! Představte si. Belgická vláda, aby se vypořádala s těmito gangy, stáhla 70 agentů střežících belgické jaderné elektrárny, a poslala je do boje s drogovými gangstery! Každý terorista z ISIL se musí radovat! Imigrantské drogové a zločinecké gangy už natolik zaměstnávají evropskou policii, že přestává střežit zlatý grál všech teroristů – jadernou elektrárnu! 

Vlády ČR trvale neumožňují svým občanům, aby o důležitých otázkách svého života rozhodovaly referendem! Můžete se ale rozhodnout, a vyslyšet volání Erica Zemmoura, a učinit příští rok volby do Parlamentu EU i u nás referendem o imigraci a islamizaci ČR. Sami dobře víte, které strany, a kteří politici si zaslouží, být v tomto referendu pro své postoje zvoleni, abychom v ČR ani na Slovensku nezažívali podobné hrůzy, jaké nyní zažívají občané Švédska, Belgie a Francie!  

Celý článek ZDE: https://www.michalapetr.com/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Volník Nevolník 2023-09-09 17:28
Mně tohle společenství silně připomíná známou pohádku o tom, jak si slepice zvolily tchoře za krále.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře