Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

SOMÁLSKÝ ŽADATEL O AZYL VTRHL DO NEMOCNICE, ABY ZNÁSILNIL RODÍCÍ ŽENU

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Somálský žadatel o azyl vtrhl do nemocnice, aby znásilnil rodící ženu. Muž somálské národnosti (38 let) byl zatčen poté, co se pokusil znásilnit 43 letou těhotnou ženu v římské nemocnici. Do nemocnice se dostal díky svému převleku za člena nemocničního personálu.

Incident se odehrál na konci prosince v Sant’Eugenio v Římě. Útočník Ali Abdella byl krátce po pokusu o znásilnění zatčen. Pravděpodobně bude obviněn z těžkého sexuálního násilí a krádeže, uvádí zpráva La Stampa.

  • somalsky-zadatel-o-azyl-vtrhl-do-nemocnice-aby-znasilnil-rodici-zenu

Římská policie uvedla, že muž žije v Itálii již 5 let jako žadatel o azyl a přestože byl v minulosti již několikrát zatčen, má stále povolení k pobytu.

Podle vyšetřovatelů byl somálský útočník schopen se do nemocnice dostat nepozorovaně. Následně zamířil do porodnického oddělení. Když k útoku došlo, byla jeho oběť na porodním sále. Žena uvedla, že ji muž osahávala a poté přímo před ní začal masturbovat,

Ženu, která začala křičet o pomoc, uslyšeli lékaři a zdravotní sestry, které následně přivolali policii.

Právnička Alessia Giordano, která nyní somálského muže zastupuje, sdělila soudci, že nemá ponětí, proč byl její klient onen den přítomen v nemocnici. Předpokládá se, že bude tvrdit, že její klient je mentálně nestabilní a potřebuje odbornou pomoc psychiatrů.

V roce 2016 byl v Německu zatčen 18 letý žadatel o azyl kvůli sexuálnímu obtěžování dvou starších mužů v domově klidného stáří ve městě Neuenhaus a kvůli vraždě manželky jednoho z nich, která se muži odvážila postavit.

Somálští migranti se také silně podílejí na obchodování s lidmi v Itálii. V říjnu byl Somálec jménem Osman M. italským soudem odsouzen za jeho brutálně agresivní chování, znásilnění, ublížení na zdraví a dokonce za vraždy migrantů na jejich cestě z Afriky do Evropy.

zdroj:http://tadesco.cz/somalsky-zadatel-azyl-vtrhl-nemocnice-aby-znasilnil-rodici-zenu/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2018-01-09 11:34
Itálie je mrtvá. Další miliony uprchlíků jsou připraveny na pobřeží Afriky a skorumpovaná Italská vláda jich nebude schopna zastavit. Když už teď mají takové problémy, jak to tam bude vypadat za 10 let?
http://www.epshark.cz/clanek/263/evropska-migracni-krize-dalsi-miliony-jsou-na-ceste

Facebook komentáře