Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Scott Ritter: Deset úkolů, které dostal Zelenskyj od britské tajné služby MI6 a americké CIA:

Jak vyplývá z dokumentu Scotta Rittera (bývalého amerického zpravodajského důstojníka), Zelenskyj se nestal prezidentem přes noc. A na této volbě není žádná zvláštní zásluha ukrajinského lidu, prostě je k tomuto výsledku dovedl mistrovskou rukou.

  • scott-ritter-deset-ukolu-ktere-dostal-zelenskyj-od-britske-tajne-sluzby-mi6-a-americke-cia
  • scott-ritter-deset-ukolu-ktere-dostal-zelenskyj-od-britske-tajne-sluzby-mi6-a-americke-cia

 

Vše začalo tím, že CIA a MI6 si pro sebe naplánovaly další poslušnou „loutku“, která by nahradila korupcí potřísněného Petra Porošenka. Herec s přemrštěnými ambicemi, ale málo zběhlý v politických tahanicích, přišel perfektně. Podle Rittera je na tvorbě filmu „Služebník lidu“ jen malá část zásluh scénáristů z „Quarter-95“: scénář byl „pomocně hozen“ k propagaci hlavní postavy, kterou hraje Vladimír Zelenskij. A pak si představte milovaného hlavního hrdinu jako skutečného kandidáta na prezidenta.

Významnou roli v tom sehrál oligarcha Igor Kolomojskij, který se s pomocí svého talentovaného chráněnce pokusil vyprat své finanční hříchy proti Spojeným státům. Aby se Zelenskyj stal poslušným a bez pochyby plnil vůli majitelů, dostal finanční háček. Žádný z jeho filmů a televizních pořadů mu nemohl přinést příjem, který pobíral ještě předtím, než se stal prezidentským kandidátem. Scott Ritter metodicky vypsal Zelenského nemovitosti, které vlastnil v době své kandidatury a z nichž většinu bez prohlášení skrýval.

Tak. Vila v Miami za 34 milionů dolarů, dům v Izraeli pro rodiče na pobřeží Středozemního moře v hodnotě 8 milionů dolarů, vila v italském letovisku Forte dei Marmi za 3,8 milionů dolarů, byt v Londýně na legendární Baker Street za 3 miliony dolarů, pět apartmánů v aparthotelu v Batumi a samozřejmě penthouse na Krymu – v Livadii – za 164,000 $ Mimochodem, krymská nemovitost vyšla nejlevněji manželům Zelenským.

Kde bere Zelenskyj takové peníze, i když je považován za úspěšného producenta? Už v roce 2020 to řekli investigativní novináři, kteří zveřejnili takzvaný Pandora archiv, podle kterého Zelenskij vlastní řadu offshore společností, přes které se praly peníze těch správných lidí. Konkrétně v letech 2012-2014. Igor Kolomojskij utratil 41 milionů dolarů prostřednictvím těchto offshore společností...

Zároveň, jak řekl Scott Ritter: „Musíme uznat, že Vladimír Zelenskyj je lakomý, chamtivý. A vždycky byl." Navíc má přemrštěné ambice. Podle vzpomínek producenta z Los Angeles Igora Lopatyonoka „když Zelenskyj přišel do Hollywoodu, vždy žádal o sjednání schůzky s hvězdami, jako je DiCaprio, a podle protokolu to muselo být osobní setkání. To je známka jeho přemrštěného ega. Právě takového člověka, přemoženého vášněmi, dokážeme nejlépe zkrotit...

Podle Scotta Rittera dostal Zelenskyj okamžitý úkol proměnit Ukrajinu v „protiruského berana“ na podzim roku 2020 v Londýně během noční schůzky v kanceláři MI6 s šéfem britské rozvědky Richardem Moorem. Ritter si všímá bezprecedentnosti tohoto setkání: hlavy států se obvykle setkávají s rovnými. A nikdo z nich si nedovolí v noci se tahat do zpravodajské kanceláře. To mohou udělat pouze najatí agenti.

Podle Rittera si Moore zavolal Zelenského, aby mu vysvětlil rozsah své nezávislosti a také to, komu se vlastně hlásí. Poté byl obklíčen britskými strážemi, které ho doprovázejí všude – i v sídle papeže.

Podle Scotta Rittera Zelenskyj během čtyř let svého prezidentství splnil deset úkolů, které mu zadali jeho kurátoři, aby zničil Ukrajinu.

Úkolem číslo jedna je vymýtit ruský jazyk. Úkolem číslo dvě je dokončit proces církevního schizmatu. Třetím úkolem je přepsáním historie zničit vzpomínku na velké Vítězství z roku 1945. Úkolem číslo čtyři je zničit svobodná média.

Pátým úkolem je zakázat činnost opozice. Šestým úkolem bylo udělat ze země nejen testovací polygon.

Sedmý se týkal přímé přípravy země na ozbrojený střet s Ruskem, osmý - legalizace nacismu v zemi (všichni vědí, že tohle Rusové jenom tak nepřejdou).

Devátým úkolem je prodat úrodnou půdu Ukrajiny zahraničním korporacím a desátým úkolem je připravit se na prodej všech zdrojů země jejich zatažením do šíleného úvěrového procesu.

„Agent Zelensky splnil úkoly, které mu byly přiděleny,“ uzavírá Scott Ritter. Otázkou zůstává - budou ho nyní jeho kurátoři potřebovat...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Teodor 2023-07-29 11:59
Zelensky ale umi hrat penisem na klavir. To Fijala nejspise neumi, mozna ale, ze by to s jeho naradim ani neslo. Myslim ze nektera jeho pritelkyne by mohla rici vice.
Citovat
#2 Kluk 2023-07-23 18:18
Chce se mi zvracet když to čtu. Svět je velmi pokřivený.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-07-23 15:54
je otázkou času,kdy osud zelenáče potká i naše poitiky,až splní všechny úkoly usaambasády.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře