Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Podléhá již budoucí britský král právu šaría? (video)

O tom, že se postupně mění Britanistán v chalífát, snad netřeba pochybovat. Za mnohé hovoří již podruhé zvolený muslimský starosta Londonistánu. Také mnohá další města již mají muslimské starosty a – podobně jako v Londýně – jsou již v těchto městech muslimové v převaze.

  • podleha-jiz-budouci-britsky-kral-pravu-saria-video
 

Charles, který má být letos v květnu oficiálně korunován králem, je ikonou Schwabova Velkého resetu. Více jste si o jeho podpoře nového světového řádu mohli přečíst již zde nebo zde.

Budoucí britský král dlouhodobě podporuje především klimatický alarmismus, ale také všechny další aspekty vládnoucí agendy. Ostatně, královská rodina je poměrně vysoko na žebříčku světové moci.

Ovšem v souvislosti s jmenováním Karla III. na trůn bych ráda upozornila na jeho neutuchající dlouhodobou podporu právě islámu a islamizaci jeho vlastní země. Má být právě on tím, kdo ji pomůže převést k právu šaría?

Mnohé tomu napovídá.

V minulosti například prohlásil: „Islám je jedním z největších pokladů nahromaděné moudrosti a duchovních znalostí, které má lidstvo k dispozici.“

Dávná minulost královské rodiny zabíhá také k islámu.

Zajda, muslimská princezna žijící v Seville v 11. století, je jedním z nejpozoruhodnějších předků britské královské rodiny. Zajdina pokrevní linie dosáhla do Anglie díky jejímu zasnoubení s Alfonsem VI., králem León-Kastilie. K jejich potomkům patřila Isabel Pérez Kastilská, která byla ve 14. století poslána do Anglie, aby se provdala za Edmunda vévodu z Yorku, syna anglického krále Eduarda III.

Jejich vnuk Richard, vévoda z Yorku, vedl povstání proti králi Jindřichovi VI., které se vyvinulo do Války růží. Richardův druhý syn Eduard nastoupil na trůn v roce 1461. Dědictví islámského Španělska z dob před reconquistou – v té době spíše známého jako al-Andalus – si tak našlo cestu do královského dvora Plantagenetů.

Tolik jen pro zajímavost malá historická odbočka.

A jak islám souvisí s Karlem III a jeho jmenováním na trůn? Budoucí král připravuje korunovační proslov, jaký nemá v historii královské rodiny obdoby.

Během nadcházejícího korunovačního ceremoniálu v květnu plánuje Charles přednést 4minutové čtení z Koránu v arabštině. 

Myslíte si, že jde o náhodu? Jak si to mají Britové vysvětlit? Podobný počin skutečně nelze chápat jinak, než že jím Charles oficiálně předává království pod budoucí nadvládu islámu a práva šaría…

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2023/02/podleha-jiz-budouci-britsky-kral-pravu-saria-video/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře