Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Po drastickém lockdownu neočkovaných lidí v Rakousku vyzývá šéfka EU ke zrušení Norimberského kodexu

Šéfka Evropské komise Ursula Van Der Leyen ve středu novinářům řekla, že je pro zrušení dlouholetého Norimberského kodexu a pro povinné očkování proti covidu.

„Hej, to je jen Norimberský kodex. Jen naše poučení z nacistických zvěrstev, v neposlední řadě i těch lékařských.“ sarkasticky poznamenává vážený profesor, přednášející a podcaster Dr. Jordan Peterson:

  • po-drastickem-lockdownu-neockovanych-lidi-v-rakousku-vyzyva-sefka-eu-ke-zruseni-norimberskeho-kodexu
  • po-drastickem-lockdownu-neockovanych-lidi-v-rakousku-vyzyva-sefka-eu-ke-zruseni-norimberskeho-kodexu

 

Překlad retweetu: 

Krátce poté, co Rakousko jako první země zavedlo povinné očkování covid vakcínou , vyzvala šéfka EU Ursula von Der Leyen k upuštění od Norimberského kodexu a zavedení povinného očkování v celé Evropě.

V Rakousku jsou v současné době osoby starší 12 let, které nejsou očkovány, téměř úplně uzavřeny a mohou vycházet ven pouze na nezbytně nutné úkony, jako je jídlo nebo návštěva lékaře.

V rozhovoru, který poskytla BBC, šéfka EU uvedla, že je „pochopitelné a vhodné“ zvážit mandát k očkování, zejména kvůli nové covid mutaci Omikron, která byla nyní zjištěna ve 12 různých členských zemích EU.

„Jak můžeme podpořit a případně uvažovat o povinném očkování v rámci Evropské unie? O tom je třeba diskutovat. Potřebuje to společný přístup, ale je to diskuse, kterou je podle mého názoru třeba vést.“ komentovala Van Der Leyen pro BBC.

WHO nicméně důrazně vyzvala země, aby kvůli Omikronu nevydávaly zákazy cestování, a dále zdůraznila, že první údaje poukazují na skutečnost, že většina případů Omikronu není závažná. Většina světových vlád však při této příležitosti pokynům WHO nevěnuje pozornost.

Norimberský kodex byl přijat v roce 1947, bezprostředně po druhé světové válce, aby se zabránilo mnoha závažným porušením lidských práv, kterých se během války dopouštěli nacisté a japonští císaři.

Jednalo se zejména o provádění lékařských zákroků na subjektech bez jejich souhlasu. Tyto zákroky, často prováděné pod vedením lidí, jako byli Dr. Josef Mengele nebo Hideki Tojo, se často podobaly nejhorším druhům mučení. Od té doby je vyžadován plný a aktivní průběžný souhlas.

Celý článek ZDE: https://bezpressu.news/zpravy-ze-sveta/po-drastickem-lockdownu-neockovanych-lidi-v-rakousku-vyzyva-sefka-eu-ke-zruseni-norimberskeho-kodexu/?fbclid=IwAR0sg_iPub5yvJIJoF_kGsVJHHqI2cikR4PtuIoHhB_XDXsT2_3pIgZJyeA

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře